folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kasım 2015 Celbi Uzun Dönemler Açıklandı

Kasım 2015 Celbi Uzun Dönemler Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı

Evet müritler 95/4 gidicek uzun dönem erler için acemi dönem yerleri açıklandı, varmı tbt den gidecek olanlar,

ikincisi, 2. gruba çıkmışım aralıkta gidicem sivas piyade eğitim komutanlığı çıkmış burası hakkında bilgi sahibi olan müritlerden dağıtımlarla, ortamla vs ilgili varsa bilgilerini yazmalarını istiyorum,

Vay be! Gidince oradaki dağlara taşlara selam söyle benden. Ben de askerliğimi sivasta yapmıştım. 98/4 tertipdim. Selamı çok söyle hatırlayanım kalmamıştır derler ya öyle birşey. 

Ben hem acemiliği hemde ustabirliğini sivasta yaptım. Aman diyim sen yapma. Çok soğuktur. Ruhun donar. Ayazı da vardır. 2 saatlik nöbetleri 15 dakikaya düşürürlerdi zira sabit olarak dışarda ne kadar kalın giyinirsen giyin daha fazla duramazsın. Çok soğuktur. Gerçi sen acemisin nöbetle pek işin olmaz.  

Sivasta 2 birlik var. Biri şehir içindeki merkez birde temeltepedeki birlik var. Temeltepedeki birlik daha zordur. 

Oha 98 oldu mu :/

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    Olgunisik bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı

Evet müritler 95/4 gidicek uzun dönem erler için acemi dönem yerleri açıklandı, varmı tbt den gidecek olanlar,

ikincisi, 2. gruba çıkmışım aralıkta gidicem sivas piyade eğitim komutanlığı çıkmış burası hakkında bilgi sahibi olan müritlerden dağıtımlarla, ortamla vs ilgili varsa bilgilerini yazmalarını istiyorum,

Vay be! Gidince oradaki dağlara taşlara selam söyle benden. Ben de askerliğimi sivasta yapmıştım. 98/4 tertipdim. Selamı çok söyle hatırlayanım kalmamıştır derler ya öyle birşey. 

Ben hem acemiliği hemde ustabirliğini sivasta yaptım. Aman diyim sen yapma. Çok soğuktur. Ruhun donar. Ayazı da vardır. 2 saatlik nöbetleri 15 dakikaya düşürürlerdi zira sabit olarak dışarda ne kadar kalın giyinirsen giyin daha fazla duramazsın. Çok soğuktur. Gerçi sen acemisin nöbetle pek işin olmaz.  

Sivasta 2 birlik var. Biri şehir içindeki merkez birde temeltepedeki birlik var. Temeltepedeki birlik daha zordur. 

Oha 98 oldu mu :/

88 dir o yanlış yazmıştır bence :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

yarın yola koyuluyorum müritler kalın sağlıcakla,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    Zodiac bunu yazdı

Sen dahil tüm mehmetçikler Allah'a emanet ;) Şimdiden hayırlı tezkereler. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı
    Zodiac bunu yazdı

Sen dahil tüm mehmetçikler Allah'a emanet ;) Şimdiden hayırlı tezkereler. 

Buralar 23 güne şikayetvar.com a sdöner

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Allah yardımcın olsun. hayırlı tezkereler güle güle git güle güle gel inş. 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

selam müritler sivas temeltepe buz cehenneminden canımı zorda olsa kurtarmış bulunmaktayım ustalık 5.zırhlı tugay kilis hudut karakolu çıktı suriye sınırı, fakat bağlı olduğu tugay komutanlığı gaziantepte bulunuyor, benim direk kilise karakola mı yoksa gaziantepteki tugay komutanlığına mı gitmem gerek kayıt için bilen müritler yazarsa sevinirim son 2 günüm,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
Toplam Hit: 6296 Toplam Mesaj: 78
askerlik