folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Kerbal Space Program (Oyun)

Kerbal Space Program (Oyun)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

ben işte bir tane kafa birtane sas modülü birtane yuvarlak depo birde onun ateşleyicisi ni takıyorum ondan sonra yollar bana dar geliyor ama hala hilamada sorun yaşıyorum en yakın ayın yüzeyine 13km kala yanından boşluğa savruldum 

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Öylesine can sıkıntısına oynarken şunu yaptım :

kalkışta asas kullanmadan kalktım ve direk aya yöneldim. yani atmosfere çıkmayı beklemedim.

oyunu hızlandırmadan oynayın çünkü kaymaları tam olarak belirleyemiyorsunuz.

sonra kamerayı roketin arkasına altım dimdirek aya gittim :)

aya gitmek sorun dğeil istediğin zaman gidebilirsin ama iniş çok zor. bütün modülleri attıktan sonra en küçük kapsüle taktığım iticilerle dengeyi sağlayıp aya indim.

dikkat li olun ayın hareket yönüne doğru değil tersi yönünde iniş yapın yoksa çarpma hızınız artıyor bide tam inişte küçük iticilerle dengelemek çok zor.

Daha sonra kalkış yaptım. tabi kalkış yaparken yanlışlıkla en yüksekte iticileri çalıştırınca bi anda yakıt bitti boşluğa savruldum yani dünyaya dönemedim :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

aya gidip geri dönüşümü daha önceden camtasia ile kaydetmiştim ama 30 dakikalık 700mb bişe olunca bidaha uğraşmadım ... sonrasında 1-2 gün önce uçuş sırasında ekran görüntülerini kaydederek sunum oluşturdum 32-33 mb bişey oldu 108 slayt var . çoğu slaytın altlarında anlatımlarıda var ... sunum dosyasını rarla sıkıştırmıştım ama etki etmedi ... isteyenler aşağıdan indirebilir ...

http://hotfile.com/dl/148151968/2354851/aya_yolculuk.pptx.html

tasarladığım mekik :

http://hotfile.com/dl/148154440/244b487/SRD-89.craft.html

bu arada kullandığım parçaları kerbalspace.net ten indirdim ama şimdi hangi paketler olduğunu hatırlamıyorum ... bu bilgisayardada oyunu açamıyorum :S ... kendi sitesinden bulabilirsiniz parçaları ...

kolaygelsin ...

valar morghulis ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Öylesine can sıkıntısına oynarken şunu yaptım :

kalkışta asas kullanmadan kalktım ve direk aya yöneldim. yani atmosfere çıkmayı beklemedim.

oyunu hızlandırmadan oynayın çünkü kaymaları tam olarak belirleyemiyorsunuz.

sonra kamerayı roketin arkasına altım dimdirek aya gittim :)

aya gitmek sorun dğeil istediğin zaman gidebilirsin ama iniş çok zor. bütün modülleri attıktan sonra en küçük kapsüle taktığım iticilerle dengeyi sağlayıp aya indim.

dikkat li olun ayın hareket yönüne doğru değil tersi yönünde iniş yapın yoksa çarpma hızınız artıyor bide tam inişte küçük iticilerle dengelemek çok zor.

Daha sonra kalkış yaptım. tabi kalkış yaparken yanlışlıkla en yüksekte iticileri çalıştırınca bi anda yakıt bitti boşluğa savruldum yani dünyaya dönemedim :)

Bu konudan devam edelim.

Bu arada oyunu hızlandırın demiştim ama sapmalarınızada dikkat edin öyle nasıl olsa gidiyo diyip bilgisayar başından kalkmayın ondan sonra o meteor senin bu meteor benim arar durursunuz ayı :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

ÇİZİK

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
Toplam Hit: 16842 Toplam Mesaj: 86