folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:
    -----------------------------

Efras belki kaybebilirdik?

Eğer bu adamlar kurşuna siper olmasa ingiliz somurgesi olabilirdik:

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=diyarbakir&submit=Ara

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=urfa&submit=Ara

Ben belki diye vurguladım. Kesin birşey demedim.

sen bi ordakilerin sayısına bak bi de burdakilerin :

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=bursa&submit=Ara 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek

kürtler isteyerek ve istemeyerek ben bilmem ama;

tarihten beri sürekli ayaklanıp duran kürtler değil mi?

Atatürk'ün Kerkük'den el çekmesinin sebebi bir kürt ayaklanması değil mi?

Nasıl bir millet böyle ingilizlerin, dönemimizde başka güçlerin ve zamanında fatih ve yavuz zamanlarında şahın söyledikleriyle hemen ayaklanabilir?

Demek ki bizle birlikte yaşamak istemiyorlar. Bu ülkede yaşayan roman vatandaşlar neden hiç ayaklanmadı ve ayaklanmıyor?

Lazlar neden hiç ayaklanmadı ve ayaklanmıyor da sadece kürtler belli dönemlerde ayaklanıyor?

Hak mı vermiyoruz? Başbakan yardımcılarından kürt asıllılar yok mu? sporcu kürtler sanatçı kürtler en az ben kadar hakları var.

Batı da bile okuyamayan çocuklar varken tüm burslar doğuya veriliyor. Apo bile Leyla Zana bile benim ödediğim vergilerle okudular. şimdi benim vergi ödediğim ülkeyi bölmek üzere çalışıyorlar.

Kusura bakma. Sen iyi niyetli bir insan olabilirsin. Ama benim kürtler üzerindeki genel kanım budur. Kaldı ki bu böyle basit kanılacak birşey değildir. Adam öldürmek bu kadar basit olamaz. Nasıl bir kindir? Ekmek yerken hiç düşünmez misin? bu parayı ben nasıl kazandım nereden kazandım benim kardeşlerim nasıl okul okudurlar, kim okuttu, bu hakkı nasıl buldular?

konuşulacak çok şey var da neyse. gerekli cevabı zaman zaman da olsa gerektiği gibi TSK veriyor zaten kuzey ırakda.

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    tartısmanız süper komik.. ne bu?? bizim ora daha cok sehit werdi biz sizden daha türküz ülkeye daha cok yararımız war.. mantıgınız bumu?? bende (atıyorum) elazığdan 5 şehit fazla wermişiz.. elazığlılar düşük insanlar... bumu yani??

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=bursa&submit=Ara 

Peki acaba Yemen cephesinde bir tane bursalı var mıydı?

Bursa çanakkale yanyana. Tabii insanlarımız ordan oraya gidecek. Daha yakın. Hepsine Allah'tan rahmet dilerim.

Ama Yemen cephesi filistin cehpesinde de diyarbakırlı çok. Ya mantıklı olalım.

1 şehit sayı ile kıyaslanmaz ki zaten. Ha bir tane ha bin tane... 

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:

Efras belki kaybebilirdik?

Eğer bu adamlar kurşuna siper olmasa ingiliz somurgesi olabilirdik:

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=diyarbakir&submit=Ara

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=urfa&submit=Ara

Ben belki diye vurguladım. Kesin birşey demedim. 

Acaba kaç kürt Yahya Çavuş'un cehpesinde düşmanı geliboluya çıkartmadı? Ben geliboluya gittim gördüm. Diyarbakırlı mezarlarda vardı. Yahya çavuşun anıtında... Orası geçilse savaş bitecekti. 

-------------------------

ben savaşı sadece biyolojk ırkı türk olanlar kazandı demedim ki...

ama sen kurdugun cümlelerle kendini haksız duruma getiriyorsun

bu konular hassas konu ,bu konu üzerine cümle kurarken öyle basit bir olay üzerine cümle kurar gibi lakayıt cümle kuramazsın.. ki bu gün ciddiyetsiz cümleler kurup nutuklar atanların eseridir 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

M1KROP

Türkiye'de kürtler olmasaydı belki milli mücadele kaybedilirdi.

Belki çanakkale geçilirdi. Kâzım Karaberkir'ler olmazdı. Bunlarıda vurgulamak lazım tabii...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben Kürtlerin bu ülkeye ait olmadığını söylemedim , asırlardır birlikte yaşıyoruz , milli mücadeledede hep beraber savaştılar tabikide , ama peki neden kendilerini soyutlamaya çalışıyorlar onu anlamış değilim , kardeşçe hep beraber yaşarken neden başkalarının oyununa gelip Türkiyeyi bölüp başka bir devlet kurulmaya çalışılıyor...  Haklısın Kürtlere karşı genelleme yapılıyor bütün kürtlere pkk yandaşı gibi bakılıyor ama sende biliyorsunki türk insanı pkk yüzünden bir çok şehit ve zahiyat verdi o yüzden türklerin kürtlere sempati ile yaklaşmasını bekliyemezsin.. Oğlu şehit olmuş bir anne yolda kürtçe konuşan kişiler gördüğünde sempati duymasını bekleyemezsin.. Kürtlerin bu önyargıyı durdurmak için çabalaması lazım , örneğin diyarbakırdaki dtp , pkk yürüyüşlerinde buluşmalarında yüzlerce kürt oluyo , kürtler kendi aralarında bunlara karşı bir tavır takınmadığı sürece bu sorun böyle gider.. bnm şahsen hiç bir kürtle sorunum yok , kürt arkadaslarım var , iş yaptıgımız insanlar var , o yüzden kürtler kendini dışlanmış hissetmemeliler..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

hani baba tarafından bende kürt üm de bi sorun mu wardı gerekirse türk bayragı için ölüme hepinizden önce kosarım.

mikrop kardeşimiz haklı ben kendi gözümle gördüm ufaklıktan çocukları kandırp daga çıkartıolar çocukların ufakken kanına pkk lıgı aşılıolar.ben mesela çokk gördüm kürtleri dıslayanları.mesela bi kere konseere gircem sivil polis geldi kürt gel bakam buraya bana dedi he dedim oglum burda sorun çıkarmayın dio ne çıkarsa sizden çıkıo.bende dedim aha şimdi önümden tinerci ordusu geçti siz onlara bişi deminiozda gelionuz beni tutup sen kürtsün olay çıkarma dionuz.abi baq olmuo böle.faln filan a.q o akşam ı o tinerciler orda bi çocugu linç ediolardı a.q ben orda adam gibi oturdum izledim konseri arkadaslarımla.o a.q tinercileri gene bi kızın arkasına ısık faln tutuolarmıs laf atıolarmıs kızın çıktıgıda dayanamamıs sert tepkivermiş 10 kişi faln girmisler a.q...yane anlatmak istedigim çokk ayrımcık yapanı gördüm.ben şahsen kürt üm allahıma şükür.

çaktırmayın kürt üm ama izmir konak dogumluyum... :D        mikrop kardesimizin dedigi gibi kürt üm ama pkk lı dielim..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek

a.q sanki biz kendimiz anamızın karnında seçioz kürtmü dogalım tükmü- lazmı- napalım a.q

yalan mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:

Peki acaba Yemen cephesinde bir tane bursalı var mıydı?

Bursa çanakkale yanyana. Tabii insanlarımız ordan oraya gidecek. Daha yakın. Hepsine Allah'tan rahmet dilerim.

Ama Yemen cephesi filistin cehpesinde de diyarbakırlı çok. Ya mantıklı olalım.

1 şehit sayı ile kıyaslanmaz ki zaten. Ha bir tane ha bin tane...

çanakkaleye gittin mi bilmem ama  ordaki şehit listesine bakarsan şamdan bağdattan bile şehit görürsün.. kaldı ki orda şehit olanların kürt olduklarını da pek sanmıyorum, kürtler o sıralarda eşkıyalık yapmakla meşguldüler.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    a.q illa kürtlerle türk lerin kardesligini bi savas çıktımı anlıcaz allah göstermesin bi savas çıksın tahmin edemiceniz kadar türklerin arkasında kürtler olcak siz rahat olunn...sadece cahil kürtler yoq...
Toplam Hit: 10259 Toplam Mesaj: 94