folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

EOF bunu yazdı:
    -----------------------------
    abi ne msn i ya oturupta konuyu kişiselleştirmek niye bu konu hepimizi alakadar ediyor oturup çözümünü tartışalım msn nedir er maydanımı burası
    :)

hayır kafanızı şişirmemek konuyu şişirmemek ve ikili olaya döndürmemek adına msn dedim .

yoksa gel lan msn ye bakim şeklinde söylemedim .

burdada tartışırız ama konu şöyle gider.

sen türksün ben kürdüm.

yada bu ülke benim hayır benim :)

çek kılıcını gel:)

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    zaten bu tartışmadan sonra evet sen haklısın diyen olucak mı sanıyorsunuz?%95 Net üzerinden hiç bir zaman halledilemeyeck şeyler bunlar

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

O kadar da bilgilisin ki kişiyi yazdıklarından tahlil edebilip senin için kin ve neftele dolus diyorsun :)Hayır bu kin ve nefret degildir..Bu tepkidir.O tepkiyi kin ve nefretle anılmasını saglıyacak olan seyde uygulanıs biçimidir.Yani karsındakilerini ön yargılı diyenler tıpkı sen ırkcısın diynler gibi asıl ön yargıyı kendileri yapıyor..Tıpkı senin gibi.

Tamamen katılıyorum.İsterdim ki herkes kardes olsun.Ama bazı yasananlar var.Bunların da telafisi yok.Asırı derecede az da olsa belki vatanını gercekten seven kürtler vardır.İns söylediklerinde samimidirler.Bunu ancak zaman gösterecek. 

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

benim kürt arkadaşlarım var,kimisi ben kürt değilim Türküm diyor,kimisi de bana apo yu savunuyor(çoğunluğu).kürt leri genelleme yaparak  pkk lı denmesine karşıyım,ama hiç bir kürt bir Türk kadar vatanımıza bağlı olacağına inanmıyorum.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

anasını satım artık bu konularda yorum yazmak istemiom illaki damarıma basılıo ben bişi yazınca 

cevap vermeye kalksam ban yicem

o sebepten yorum yok hepimiz kardeşiz baszıları olyle gormesede bütün kürtlere pkk lı gozüyle baksa bile onların cehaletine veriyom 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Şerefli adam beynini yıkatmaz...Şerefli adam vatanına ihanet etmez,etmeyi dahi düşünmez,bu Pkk'yı fikren yada fiilen destekleyenler bide Allah'a mı inanıyo,Peygambere küfrü mü önemsiyo?Vatan'ını satan,Peygamberinin müjdelediği asil Türk ırkını arkadan vurmaya çalışanlar mı bunlar:| Adam olsaydı okusaydı,beynini yıkatmasaydı öyle adam bana hiç bi bahaneyle gelemez...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    M1KROP bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:

sen bi ordakilerin sayısına bak bi de burdakilerin :

http://www.canakkalesehitleri.org/_sehit_ara.php?s=sehit_ara&adi=&baba=&subesi=bursa&submit=Ara

Peki acaba Yemen cephesinde bir tane bursalı var mıydı?

Bursa çanakkale yanyana. Tabii insanlarımız ordan oraya gidecek. Daha yakın. Hepsine Allah'tan rahmet dilerim.

Ama Yemen cephesi filistin cehpesinde de diyarbakırlı çok. Ya mantıklı olalım.

1 şehit sayı ile kıyaslanmaz ki zaten. Ha bir tane ha bin tane...

çanakkaleye gittin mi bilmem ama ordaki şehit listesine bakarsan şamdan bağdattan bile şehit görürsün.. kaldı ki orda şehit olanların kürt olduklarını da pek sanmıyorum, kürtler o sıralarda eşkıyalık yapmakla meşguldüler..

hocam o ara  sende  oradamıydın meşguldüler  fln  ayıp ama ya burda  ınsanları bırbırıne  düşürmekten  başka  bişey yapmıyorsunuz  yok kürt  şöle  yok  türk böle bırakın artık bunları denız  gezmısın dedıgı gıbı bu iki ırk ıstiklal savasını beraber kazanmıstır ve yıne bu  iki  ırk yeni savasa beraber  gıreceklerdir .birbirimizi niye  kırıyoruz  ki  ordan bi  vatandaş cıkıp niye  a.q  kürdü  desınki niye  amerika israile  lanet  okumuyoruzda  kardeşimize   komşumuza  akrabımıza  lanet  okuyoruz  allahını  seven  böle  konuşmaları bıraksın artık mahsun abi  diyo  ya  hepimiz kardeşiz bu kavga ne diye 

kontra bisiklet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    nakamura2 bunu yazdı:
    Şerefli adam beynini yıkatmaz...Şerefli adam vatanına ihanet etmez,etmeyi dahi düşünmez,bu Pkk'yı fikren yada fiilen destekleyenler bide Allah'a mı inanıyo,Peygambere küfrü mü önemsiyo?Vatan'ını satan,Peygamberinin müjdelediği asil Türk ırkını arkadan vurmaya çalışanlar mı bunlar:| Adam olsaydı okusaydı,beynini yıkatmasaydı öyle adam bana hiç bi bahaneyle gelemez...
    toprağım şerefli adam kim olursa olsun isterse düşman olsun çocukları öldürür mü ? insan olan hamile kadın öldürür mü karnındaki çocukla birlikte ?

///______________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hocalar bu ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'tür!

kendisi gelmiş geçmiş en büyük Türkçüdür, ve her fırsatında Türk ırkının diğer ırklardan olan üstünlüğünü dile getirmiştir.

Ayrıca "Ne mutlu Türk'üm diyene" demiştir, ne mutlu türkiyeliyim diyene değil!..

Türk olmayıp da eziklik duyanlara da acımış vatandaş olan herkes Türk tür demiştir, sen vatandaşıysan bu ülkenin, Türk'ün bayrağı altında yaşıyosan, Türk'ün rızkıyla yaşıyosan, o zaman ya kürdüm demiceksin, ya da başka ülkeye gideceksin..

adam sana demiş hadi Allah vergisi başka ırktan doğmuşsun, ama vatandaşsan Türksündür diyo, daha ne konuşuyonuz?

gerçi Atam a bu konuda katılmasam da, ortada böyle birşey var sonuçta, hiçbişey yapamıyosanız onu yapın..

ha bana kalırsa herkes Türk olamaz o ayrı.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KevinS
    KevinS's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    pkk ne? kürt. bu durumda kimse niye ırkçılık yapıyosun demesin bize, ortada bi yanlış varsa bu kürtlerin yanlışıdır..
    haydi o zaman hep beraber türkleride lazlarıda Pkk'li yapalın. pkk'nin kurucularından ''Kemal pir '' bir karadeniz türkü nede olsa. çok mantık dışı hareket ediyorsun.

İyimser Bir Gül Açsın Yanaklarında . .
Toplam Hit: 10326 Toplam Mesaj: 94