Kilo Verememe Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

174 boy için 85 normal değil mi ya

wert tarafından 06/Tem/21 22:58 tarihinde düzenlenmiştir

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı

Merhaba yunan heykeli ve korkutuçu yakışıklı bir kardeşiniz olarak bağzı öneriler vermeye geldim.

herşey müthiş Gen'lerde, özellikle Resesif olan gizli hazinelerde saklı.

++ yorum; diyet'le falan olmuyorsa, bi endokrinoloji'ye gözük.

bu kısım ilginç'miş..

~@~

@RetRet. kafama hep takılır, protein almaksızın, vücut diğer hammadde'lerden "dönüştürerek" kas üretemiyor mu acaba?

diğer bütün detâyları atlıyorum. diğer bütün değişkenler sabit varsayıyoruz. 

Hayır dostum. Proteini de hayvansal gıdadan alacaksın belli bir aminoasit zinciri kuramazsan bitkisel protein işe yaramaz örneğin kuru fasülye pilav tamamlanmış zincirdir vücut protein alır ama 5 6 tabak kuru pilav yiyeceğine 250gr tavuk eti aynı işi görür. Kas demek mitoz bölünme demek kası yoracan yorarken zorlamak için maksimum güç harcaman lazım bu karbonhidratı idman öncesi dayamak demek, sonrasında ise kaliteli yağ ve kaliteli proteini basacaksın üstüne güzel bir uyku obaa uyurken kasların kendi kendine gerilecek, bunu sürekli tekrarladığında kaslar daha çok su tutacak, hücre organelleri kopyalarını çıkaracak ve hücreler bölünecek kasın 1 hücreyse 2 hücre olacak, daha çok oksijen ve gıda taşımak için vicııt daha çok damar inşa edecek, damarlar kalınlaşacak. Ağırlık çalışırsan hacme gidersin, pentatlon yüzme depar vs yaparsan daha az keskin ama daha çok işe yarar kasların olur. Beslenme ve uyku önemli sporda 2 ay daha kortizon alacağım sağlık sorunlarımı çözünce yine spora dönüş olacak. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Dukan diyetini araştır. Vücut kendi yağlarını yakıyor. 

Ayrıca her gün 40 dakika cardio yap (bakınız: youtube, TK 500) 

Mantık olarak az kalori alıp fazla kalori harcayacaksin. Böylece vücut kendi yağlarını yakmak zorunda kalacak. Bu çok hızlı bir süreç değil. Sabırla çalışmak gerekiyor. O kadar kiloyu verebilmek kolay değil. Kendimden biliyorum. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezeruludag
    sezeruludag's avatar
    Erkek

keto takıl cayır cayır yağ yakarsın

Hatasız Kod Olmaz... :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Herhangi bir diyetisyen supplement desteği almadan İntermittent fasting ve low carb ile bir sene de 113 ten 80 kiloya geldim, ne bir tatlı krizi kaldı ne aşırı iştah. Resmen yeniden doğdum horlama yorgunluk vs gitti.

Spor hiç yapmadığım halde sarkma vs olmadı sporla destekleseydim herhalde 40 kilo gitmişti.

P.m at konuşalım hocam nasıl yapıldığı konusunda 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Guncelleme yapayim.

1 ay oldu vucudum inanilmaz degisti fit bi gorunume sahip oldum ama amina kodumun kilosundan 3 kilo anca verebilmisim yan taraf ve got tarafi erimis ama ayva gobegi diye tabir edilen gobek kaldi bi turlu gitmiyo olabildigince kalori acigi yarattim 3 beyaz fast food ve kizartma turu seyleri 1 ay boyunca kestim gunde en az 3 lt su ictim proteinsel beslendim haftanin 6 gunu duzenli spora gittim vere vere 3 kilo verebilmisim bi anormallik var ama hayirlisi bakalim.

Ignorance is bliss.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Guncelleme yapayim.

1 ay oldu vucudum inanilmaz degisti fit bi gorunume sahip oldum ama amina kodumun kilosundan 3 kilo anca verebilmisim yan taraf ve got tarafi erimis ama ayva gobegi diye tabir edilen gobek kaldi bi turlu gitmiyo olabildigince kalori acigi yarattim 3 beyaz fast food ve kizartma turu seyleri 1 ay boyunca kestim gunde en az 3 lt su ictim proteinsel beslendim haftanin 6 gunu duzenli spora gittim vere vere 3 kilo verebilmisim bi anormallik var ama hayirlisi bakalim.

Güncel boy kilo yaş kaç?

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

174 82

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

diyetisyenin yazdığını çöpğe at

iyice acıkınca ye sıkıntıdan yeme sınırsız yemek yeme özgürlüğü veriyorum istediğin kadar ye ama aşağıdaki saydıklarımı yeme

ambalajlı hiç birşey yeme

şekerli şeyler yeme

günde 60 dk yürü nabızı min 130 da tut düşerse arada koş

aktif ol 

hee sen tatlıcı değilmiydin vallaha tombul tatlıcılar bana daha cazip geliyor :) 

eğer bir yerde aşçı şişmansa özellikle ordan yerim :)

DJ_Alper tarafından 29/Tem/21 14:02 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Ya hoca akilli saatten bakiyorum gunde min 10 bin adim atiyorum bunun yaninda 1 saat yuzuyorum oyle dinlene dinlene degil 4 tur atip (25m havuz) 10 15 sn dinlenerek 1 aydir agzima 1 dilim soguk baklava bile girmemistir ozellikle bitter yiyorum 1 köşe herşeyi kararinda yiyorum 1 kilo tavuk gogus aliyorum 200gr boldurup gun icinde salata vs tuketiyorum.kizartmanin hayatimda yeri bile yok beden olarak kuculdum farkindayim ama kilo olarak en az 6 -7 kilo vermem gerekirken 3 kilo vermem benim bu yoldaki şevkimi kiriyor acikcasi.

ebem mikiliyor 1 saat yuz 1 saat yuru diye bu sicakta karsiligini alamamak uzucu

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 4818 Toplam Mesaj: 61
obezite