Kilo Verememe Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

güncelleme...

121 kilo olarak tartıya çıktım 1 ay önce.

kilo 110.210

boy 185

belde ki simit. karında ki şişlik gitti.

kolda genişmeleme. omuzda genişleme karında küçülme belde küçülme bacakta incelme mevcut. ölçü rakamlarını yazacağım...

bu zaman süreci içerisinde karbonhidrat sıfır...

salata protein ve sebze yemeği.

bol kahve ( 3 fincan kadar filtre kahve. ) 

uyku düzeni 23-00 arası uyku sabah 7 de uyanış hemen kardiyo ve işe. akşam üzeri mesai bitimi tekrar spor a... önce ki sonra ki fotoları geliyor.. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Ya hoca akilli saatten bakiyorum gunde min 10 bin adim atiyorum bunun yaninda 1 saat yuzuyorum oyle dinlene dinlene degil 4 tur atip (25m havuz) 10 15 sn dinlenerek 1 aydir agzima 1 dilim soguk baklava bile girmemistir ozellikle bitter yiyorum 1 köşe herşeyi kararinda yiyorum 1 kilo tavuk gogus aliyorum 200gr boldurup gun icinde salata vs tuketiyorum.kizartmanin hayatimda yeri bile yok beden olarak kuculdum farkindayim ama kilo olarak en az 6 -7 kilo vermem gerekirken 3 kilo vermem benim bu yoldaki şevkimi kiriyor acikcasi.

ebem mikiliyor 1 saat yuz 1 saat yuru diye bu sicakta karsiligini alamamak uzucu

Vücut dirence girmiş bile olabilir, eğer her şeyi bırakıp seni dinlerim dersen sana bir tavsiyem olur ama bu yaptığın da kötü değil ayda 3-4 kilo 15 kg fazlan varsaysayıp vermen 4 aya tamamen fitsin demektir.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Ya hoca akilli saatten bakiyorum gunde min 10 bin adim atiyorum bunun yaninda 1 saat yuzuyorum oyle dinlene dinlene degil 4 tur atip (25m havuz) 10 15 sn dinlenerek 1 aydir agzima 1 dilim soguk baklava bile girmemistir ozellikle bitter yiyorum 1 köşe herşeyi kararinda yiyorum 1 kilo tavuk gogus aliyorum 200gr boldurup gun icinde salata vs tuketiyorum.kizartmanin hayatimda yeri bile yok beden olarak kuculdum farkindayim ama kilo olarak en az 6 -7 kilo vermem gerekirken 3 kilo vermem benim bu yoldaki şevkimi kiriyor acikcasi.

ebem mikiliyor 1 saat yuz 1 saat yuru diye bu sicakta karsiligini alamamak uzucu

Vücut dirence girmiş bile olabilir, eğer her şeyi bırakıp seni dinlerim dersen sana bir tavsiyem olur ama bu yaptığın da kötü değil ayda 3-4 kilo 15 kg fazlan varsaysayıp vermen 4 aya tamamen fitsin demektir.

Ver bakalim hoca tavsiyeni deneyelim denemekten zarar gelmez.

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    Twitter bunu yazdı

Herhangi bir diyetisyen supplement desteği almadan İntermittent fasting ve low carb ile bir sene de 113 ten 80 kiloya geldim, ne bir tatlı krizi kaldı ne aşırı iştah. Resmen yeniden doğdum horlama yorgunluk vs gitti.

Spor hiç yapmadığım halde sarkma vs olmadı sporla destekleseydim herhalde 40 kilo gitmişti.

P.m at konuşalım hocam nasıl yapıldığı konusunda 

Pm atarmısın hocam banada

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WindayS
    WindayS's avatar
    Erkek

Ben sabahları yulaf yiyerek ve akşam yemeklerini 5'ten önce yemeye çalışarak 2 öğün tek yiyordum  . Abur cuburu falanda tamamen kesmiştim, ayrıca 2 günde bir şu egzersizleri  https://www.youtube.com/watch?v=Auo8veVyRIY yapıyordum . 2 haftada 5 kilo vermiştim işine yarayabilir. 

Yaptıklarını değil Yapacaklarını düşün
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Ver bakalim hoca tavsiyeni deneyelim denemekten zarar gelmez.

Geceden yulafa süt koyup (şişe süt) ama kesinlikle uht değil, sabah üstüne (ceviz, fındık, fıstık, ve bir de meyve olarak incir ya da muz ekliyorsun) ama muz büyükse yarısı küçükse tamamı incir max 3 tane, tarçını da atıp her sabah onu yiyorsun, öğlen de sadece haşlanmış bakliyat ve et, fasülyeyi sadece haşlayıp içine kızarmış et ve biber atıyorsun salata niyetine yiyorsun, yulafı yeme saatin sabah max en geç 9 2. öğünü yeme saatin max 16:30, o saattlerden sonra hiçbir şey yemiyorsun sadece bol sıvı ve maden suyu.

Spora ve yüzmeye de devam edersen farkı fark edeceksin.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

3 asagi 5 yukari gunum boyle geciyor ama yok nafile ulan millet 1 kilo baklava yer 100gr almaz ben 1 adet yesem direk tartiya yansir.

@zeytun-i bakacam hoca 1 hafta senin programi deneyeyim vucudum deneme tahtasina dondu yok siken diyeti sokan diyeti diye diye alacagim elime bi organi hayirlisi bakalim 😂
    https://i.hizliresim.com/24n475n.jpeg

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

yazan olmuş ama endokrinolojiye daha doğrusu önce bi dahiliye doktoruna gidip zayıflayamıyorum dersen istediği tahlillerden çıkacaktır zaten eğer varsa tiroid bozukluğu vs. metabolizma hızını düşürüyor olabilir tiroid hormonları eksikliğin, diyetisyene gittiysen bakılmıştır diye tahmin ediyorum ama 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Ben bu sorunu artik şuna bagliyorum zayiflarken ayni anda hacimleniyorum sanirim cunku haftanin 3 gunu agirlik antremani 3 gunu duzenli yuzuyorum tabi bunun yaninda ogunlerime vs herseye kalorisine kadar dikkat ediyorum.

Protein agirlikli besleniyorum.Karbonhidrati sadece pilavdan aliyorum yarim porsiyon kadar.Salata yemeyen ben ton balikli tavuklu salata yemeye basladim.Artik ipleri kopardim ya olacak ya olacak 😅

Schwarz tarafından 30/Tem/21 16:30 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

ölçüm raporum;

kilo -11

kol +3 cm

omuz +2 cm

göğüs -2 cm ( toparlanma olmuş )

karın -11

basen -12

bacak. -15

hepsi 1 ay süreli.

yaptıklarımı tekrar yazıyorum ama prof hoca gözetiminde bunlar.

sabahları ılık suya yarım yemek kaşığı elma sirkesi yarım limon kaltığım gibi.

hemen ardından spor salonuna gidiyorum düzenli olarak ptesi, çarşamba, cuma, sabah erken saat akşam iş çıkışı kardiyo ve alt karın

salı, perşembe cumartesi sabah antrenman akşam kardiyo ve alt karın. 

beslenmem paketli ürün hiç yok. 

sabah kahvaltım 3 ceviz 2 salatalık 60 gram salatalık ve peynir

öğlen et ya da salata ( 300 gr şeklinde tavuk balık ya da kırmızı yağsız et ızgara şeklinde )

akşam et ya da salata ( 300 gr şeklinde tavuk balık ya da kırmızı yağsız et ızgara şeklinde ) ya da sebze yemeği ( suyu hariç ) 

ekmek vs yok.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 4821 Toplam Mesaj: 61
obezite