Kilo Verememe Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Merhaba yunan heykeli ve korkutuçu yakışıklı bir kardeşiniz olarak bağzı öneriler vermeye geldim.

Herşey müthiş genlerde özellikle resesif olan gizli hazinelerde saklı

++ yorum diyetle falan olmuyorsa bi endokrinolojiye gözük

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

Merhaba yunan heykeli ve korkutuçu yakışıklı bir kardeşiniz olarak bağzı öneriler vermeye geldim.

herşey müthiş Gen'lerde, özellikle Resesif olan gizli hazinelerde saklı.

++ yorum; diyet'le falan olmuyorsa, bi endokrinoloji'ye gözük.

bu kısım ilginç'miş..

~@~

@RetRet. kafama hep takılır, protein almaksızın, vücut diğer hammadde'lerden "dönüştürerek" kas üretemiyor mu acaba?

diğer bütün detâyları atlıyorum. diğer bütün değişkenler sabit varsayıyoruz. 

RitmFarbRacourci tarafından 05/Tem/21 23:55 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    aylmz bunu yazdı
    neverland bunu yazdı

Yoğurt niçin yasak hocam?

Abi yağ var içinde, organik ev yoğurdu da olsa yağlı bir şey. Süt içmekle aynı mantık.

Markette satılanlar ise tam bir felaket zaten.

Arkadaş haftada 2 kilo vermek istiyorum diyor. Bunu yapman için; ana öğün olarak ızgara et (YAĞSIZ), tavuk göğsü ya da balık (YAĞSIZ) -> max 250gr; kahvaltı olarak sadece yumurta beyazı ve aperatif olarak sınırsız salatalık dışında hiç bir şey yememesi lazım.

Abartmadan kalorisiz kola zero ile şeker tatmini yaşayabilir.

işte 1 kibrit kutusu peynir, 1 adet ekmek olmuyor yani, açlık orucu tutmadan karnın fiziksel acıkmadan (duygusal acıkmalar çok oluyor başlangıçta) bu şekilde kilo veriliyor...

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ağzında diş varken ye gitsin :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

İlk sayfada söyleyen olmamış klasik şeyler zaten söylenmiştir. Söylenmeyeni söyleyim.

Gidip besin imtolerans testi yaptır. Testte çıkan  yeme denileni yeme.

3 beyazdan uzak dur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

sıçmak lazım . günde 2  3 defa sıçan insan 1 tepsi börek yese kilo almaz

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    real_agabey bunu yazdı

İlk sayfada söyleyen olmamış klasik şeyler zaten söylenmiştir. Söylenmeyeni söyleyim.

Gidip besin imtolerans testi yaptır. Testte çıkan  yeme denileni yeme.

3 beyazdan uzak dur.

Tuz ihtiyacın olan bir şeymiş haberin olsun. Update geldi o bilgiye.

Potasyum - sodyum dengesini bozmamak şartıyla tabii ki.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    Schwarz bunu yazdı

Selam millet,

Pandemi başindan bu yana haftada min 2 kez piiz yapiyor ve bundan kurtulmak istiyordum.

Yedigim abur cuburu saymiyorum bile(extra tatli uzerine bi yer actim gunde min 0.5kg soguk baklava gomuyordum,ekler profiterolleri soylemeyim)

Dedim buna bi son vereyim spora baslayim.Neyse 28 hazirandan beri aktif olarak yuzuyorum ve agirlik calisiyorum diyet ile bunu destekliyorum.

ama yok arkadas 1 gr bile veremiyorum aq sanki aq yaglari inat etmis yapismis gitmiyolar.

istatistiklerim su sekilde nerde yanlis yapiyorum bilmiyorum.

Boy kilo 174 85

yok mu soyle haftada 2 kilo verdirecek sik sok diyet programlari su diyeti corba diyeti artik hangisi ise yariyosa

canım sevişmen lazım.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı

Selam millet,

Pandemi başindan bu yana haftada min 2 kez piiz yapiyor ve bundan kurtulmak istiyordum.

Yedigim abur cuburu saymiyorum bile(extra tatli uzerine bi yer actim gunde min 0.5kg soguk baklava gomuyordum,ekler profiterolleri soylemeyim)

Dedim buna bi son vereyim spora baslayim.Neyse 28 hazirandan beri aktif olarak yuzuyorum ve agirlik calisiyorum diyet ile bunu destekliyorum.

ama yok arkadas 1 gr bile veremiyorum aq sanki aq yaglari inat etmis yapismis gitmiyolar.

istatistiklerim su sekilde nerde yanlis yapiyorum bilmiyorum.

Boy kilo 174 85

yok mu soyle haftada 2 kilo verdirecek sik sok diyet programlari su diyeti corba diyeti artik hangisi ise yariyosa

canım sevişmen lazım.

işte aradığım yorum :D

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Zayıflamanın sırrı Endokronoloji doktorunda...

Endokronoloji doktoruna görününüz...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
Toplam Hit: 4825 Toplam Mesaj: 61
obezite