folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

az yapmış hatta hiç bişe yapmamış.

tek +'da olan okanın ark.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

retrem bunu yazdı:
    -----------------------------

irwa bunu yazdı:

AmoR bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:
    ...kız dürüst olup bunu söylemiş ama yaptığı aldatma...

-------------------------

yapma ablacim ya bu söylenirmi direk cinnet gecirir adam ya... hiç mi haberlere filan bakmiyo bu hiç her gün böyle cinayet işleniyor... eşşekden düşmeyen anlamaz düşenin halinden derler ya. gelci ben düşmedim ama cevremde cok şahit oldum böyle sanal ortamin real ordamdan daha canli bi toplumda nete filan resimleri filan düşmedigine duaci olmasi gerek

hacı peki şunu düşün kız demese çocuk nerden bilecek diyebilir telin şarjı bitmiş uyumuşum olay kapanır başına bu tecawüz gelmez ben kızın yaptığı doğru demiyorum sadece dürüst olup anlatmış diyorum 

hangi salak söyler böyle bişeyi ? 

inanılcak bişey değil ama doğruysada yapan adama helal olsun.

kız tecavüzü haketmez ama.salak olmayan kendini bilen kız haketmez.

erkeklerin çoğu aldatıo ama sölemio (istisnalar hariç )  o zaman bizde onlara senin dediğinn gibi salak diyip tecawüz mü ettirelim?

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

C_e_Z_a bunu yazdı:

Yapılan düpe düz o. evlatlığı. Hee kızın yaptığı doğrumu , onunki resmen orospuluk. ama intikam uğruna bu yapılmaz!

siktiri çekersin olur biter, bırak kızın yüzüne her yerde o ifade yüzüne şamar gibi çarpsın!

aynen, biri orospu, biri orospu çocuğu.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

hangi salak söyler böyle bişeyi ? 

inanılcak bişey değil ama doğruysada yapan adama helal olsun.

kız tecavüzü haketmez ama.salak olmayan kendini bilen kız haketmez.

ya söylemesi öldürmekle nerdeyse eş degerde yapiyosan yapsin kendi kaşarligi niye diyosun ya cık cocugun hayatindan. Bi söz vardır Acı gerçekleri ögrenmekdense bir ömur delikalmalimiyim mutlu olabilmek icin.. ya enpati kurun cocugun yerine koyuyn kendinizi vala facede okana destek verenler grupu acicam :D... Kimsenin başina gelmemesi dilegiyle.. yaralar kapanir ama her ayna bakişinda izleri ile başbaşa kalirsin yigen tek kalemde silmeyi bilcen.. bu arada hep kizlar yapar böyle şeyler intikam almayi bi sever roller degişmiş.

edit: aldatan erkek kiz fark etmez ki erkekde aldatiyorsa , hayal dünyani caliştir gerekeni yap. Kimsenin buna hakki yok

irwa -----------------------------
    bunu yazdı:

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

karlı olan okanın arkadaş :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klimaliailesalonu
    klimaliailesalonu's avatar
    Erkek

hikaye buram buram yalan kokuyo. o mesaj nedir okan 8 den akşam 8e sikiştik falan yok olm böyle bi mesaj o mesajı attıysa o kız zaten kızda doğru ve yanlış mefrumu kalmamıştır o adamın tecavüzü de çok yanlış gelmez psikolojisi bozulmaz yani. o mesajı atacak mentaliteye sahip bir kızın psikolojisinin bozulmuş olmasını anlayamıyorum.

bir alternatif senaryo da benden: okanın arkadaşıyla dahada gaza gelen kız sen de erkekmisin lan der ve okanın götüne birkez daha tekmeyi koyar ve okan kendi eliyle kızın pezevenkliğini arkadaşına yapmış olur. daha olası ve daha herkesin hakettiğini bulduğu bir son oldu bak bu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

karlı olan okanın arkadaş :D

bence arkadaşi daha karlı ama tabi kizi bilemiyecegiz ruh halini şimdi haci :D belkide odur

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

:D mutlu sonla bitsin bence bu hikaye sıkıntıdan uzatiyoruz yaw alan memnun satan memnun :D aynasizlara düşen görev kimin hakli oldugu ortaya cikarmak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

kız suçlu diyenin ak. Bunu sizin kardeşinize yapsalar gider dermisiniz kardeşinize "sende suçlusun"? Adamlar bariz insanlık suçu işlemiş amk, tecavüzün ötesinde bir şey, o orospu çocuğunun amına koyayım, verin AB gitsin.

Hocam çocuk hatalı belli insanlık suçu işlemiş doğru demişsin. Ancak şurda bir hatan var.

Bunu sizin kardeşinize yapsalar gider dermisiniz kardeşinize "sende suçlusun"?

Hocam sana yönelik söylemiyorum üstüne alınma, senin kardeşin bir başkasına veriyor ve sen okadar geniş olucaksın ki karşı tarafı suçlu bulup kendi kız kardeşini suçlu bulmucaksın. Böyle düşünürsen dışarıdan bakan biri kız orospuymuş haketmiş der...

hocam kızın yaptığı orospuluk, farklı açıdan, sevgilin olarak düşünürsen, ama adamın yaptığın insanlık dışı bir suç. Böyle biri arkadaşım olacak, tarihin en renkli üçüncü sayfa haberini görürdünüz. Bune abi, karşındaki insan. O çocuğun abazan arkadaşını da sallandırmak lazım nasıl alet olmuş böyle birşeye.

@ konuda gülücük saçanlara n tane üç nokta

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

@ irwa 

aldatan erkek le ne alakası var?

karıda aldattığını anlayıp aldatmıyomu?

o zmn hepsi birbirine tecavüz etsin doğanın kanunu yerine gelsin.

hakeden aldatılır.hakedense tecavüze uğrar. :) 

Toplam Hit: 21679 Toplam Mesaj: 145