folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kızda fazla kişinin görmediği bi suç daha var, madem böyle bi bok yedin hangi akılla bu adama inanıyosun? intikam almayacak zannediyosun?

kaşınmış, kaşımışlar. bi piçlik yapacaksan uyanık oalcaksın çok dikkatli oalcaksın. kız hem piçlik yapmış hem salakmış.

yine de hakeder mi tartışılır lakin elemanın yapmaya hakkı olduğu tartışılmaz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    DawnOfDarkness bunu yazdı:
    -----------------------------

Kizin yaptigi ne kadar hayvanliksa, erkegin yaptigi da ayni sekilde hayvanlik.

Insallah hepsini hayvanat bahcesine koyarlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

Ulutoyun bunu yazdı:

Okan seni iyi yemiş.Adamın götünden kan alırlar.He birde yorum yapan herkes de okana hak vermiş.Gavat mısınız?Genç bir kızdan bahsediyo eşek sikmemişler insan bu insan.Böyle insanlar mısınız siz? Haklı haklı sende nasiplenseydin diyorsunuz.Bu mu benim memleketimin genci...yazıklar olsun be

adam akilli yorum yap lan gavat senin babandir.

genc kizmis genc kizsa kizligini bilsin resmen o. kari iste

Bu duruma düşen kızları pazarlayan bir pezevenk misin sende ? neden kanına dokundu bu kadar?

Ayağın topal olsun yüreğin olmasın lenk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Ulutoyun bunu yazdı:

Okan seni iyi yemiş.Adamın götünden kan alırlar.He birde yorum yapan herkes de okana hak vermiş.Gavat mısınız?Genç bir kızdan bahsediyo eşek sikmemişler insan bu insan.Böyle insanlar mısınız siz? Haklı haklı sende nasiplenseydin diyorsunuz.Bu mu benim memleketimin genci...yazıklar olsun be

Kız yolun yolcusuymuş ki Okan denen arkadaşla çıkarken eski erkek arkadaşını eve alıp işi pişiriyor ve bunu okana gayet doğalmış gibi söylüyor.. Dedigim gibi Az bile yapmış, ben olsam daha beterini yapardım..

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

Ulutoyun bunu yazdı:

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

Ulutoyun bunu yazdı:

Bu duruma düşen kızları pazarlayan bir pezevenk misin sende ? neden kanına dokundu bu kadar?

lan yawsak senin yasin kacta gelmissin burda gavat misiniz diyosun sen ? evet pezevengim anani satiyorum. boyle gote boyle parmak got lalesi yorum yapmayi ogren sik kafali. bi kufur daha yaz bacin yolda.

bu ibne kesin gaydir. kiza hak verdigne gore sevgilisini biri sikse umrunda olma bunun gibilerin hatta izler zevke gelmeye calisirlar.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    2 kişi banlanacak :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

kız haketmiş abi bende olsam alırdım aynı intikamı ama arkadaşımada yaptırmazdım yinede kendim ederdim ne edeceksem

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

Ulutoyun bunu yazdı:

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

Ulutoyun bunu yazdı:

lan yawsak senin yasin kacta gelmissin burda gavat misiniz diyosun sen ? evet pezevengim anani satiyorum. boyle gote boyle parmak got lalesi yorum yapmayi ogren sik kafali. bi kufur daha yaz bacin yolda.

bu ibne kesin gaydir. kiza hak verdigne gore sevgilisini biri sikse umrunda olma bunun gibilerin hatta izler zevke gelmeye calisirlar.

Ağzından belli işinin erbabı olduğun.Senin yetiştiğin sosyal ortamı bilmek.Lalelinin hangi caddesinde zürefanın hangi yokuşunda geçti çocukluğun bunları bilmek lazım.savunduğun adam gibi zamanında sevgilim dediğim kızı onun bunun altına yatıracağıma ibnede olurum herşeyde olurum.Karın kızın anan bacın varsa git deki böyle böyle bir olay olmuş bende bunu savundum de bak bakayım anan mı sana sütünü helal edecek karın mı hakkını

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Ulutoyun aynı olay başına gelse sen ne yapardın çok merak ettim şimdi.. Beni bidaha arama der ilişkini keserdin ?? Üstüne bide soğuk su mu içerdin ?

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ulutoyun
    Ulutoyun's avatar
    Erkek

Yolun açık olsun gözüm derdim.Düşene vurulmaz,güçsüzü ezmek onurlu değildir.

Toplam Hit: 21718 Toplam Mesaj: 145