folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

Kıza Yapılırmı Bu Be !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Bence sen flash tv izlemeyi azalt hacı.Baştan sona sallama bir mevzu olduğunu düşünüyorum eğer gerçekse kız polise gitsin okanıda arkadaşınıda atsınlar içeri.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

kız arkadaşım böyle bi mesaj atsa gerçekten sevdiğim.

heralde şuan hapiste olurdum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Okan'ı tebrik ediyorum, bende aynısını yapardım.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Erkeği haklı bulanlar da hiç genel eve gitmeyen, yoldan geçen sıradan bi kadın verse hayır diyecek tiplerdir kesin!

Manyak mısınız oğlum siz? Hangi sebep tecavüzü haklı çıkarır? Erkek yapınca helal olsun, kız yapınca orospu. Böyle mi hala mantık?

Azcık düşünün de konuşun, sorgulayın biraz.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

Okanın hiç bir suçu yok. kendi kız arkadaşının sana bu mesajı çektiğini düşün?

ayrıca nasıl bi kız arkadaşmış. kız arkadaş demeyin şuna ya. süper orspu bu. yan kızın amacı SEX yapmak. erkek arkadaş bulmak deil.

okan müthiş bi intikam duygusuyla hareket etmiş. kızında neden bu kadar tepki verdiği ise anlamsız. sen zaten orspuusn ha götüne ha mına komuşlar. ha okan ha başkası. ne farkeder.    bene okanın yaptığı az bil.e bi orspuyu çıldırtacak kadar kötü bişey yapmamış...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

konuyu açarken ki ilk cümlen ofsayt hocam. İçinde bi gram yalan yok. Lan yalanın daniskası :)) ya bırak git hocam şizofrenimisin nesin. 

Hiç bir kız orospuda olsa fahişede olsa kaltakta olsa gidip sevgilisine ben böyle yaptım demez. Götü yemez ;) 

ikincisi hiç bir erkek bi zamanda olsa sevdiği kadını başkasına siktirtmez kendisi siker çeker kameraya tehdit eder en fazla. yada bakar bakar 31 çeker.

yalan bu hocam. bana hiç inandırıcı gelmedi. başın ağrıyacak seninde haberin olsun. bence sen okanla küsme iş çıkar :D manual takılmazsın.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Valla hacı önce şunu diyim dünya çok bokdan bir hale geldi.Kimin eli kimin götünde belli değil.Mevzuya gelirsek hatun psikolojik olarak etkilenmemiştir hatta hoşuna gitmiştir öle bir kaşarın.Senin arkadasda kızla tekrar beraber olmasaydı daha iyi olurdu ama elemanda da cok suc yok bence.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

West bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu kadar adamın altına yatınca psikolojisi bozulmamışta okan yapıncamı bozulmuş.

Kizin yaptigi serefsizlik eyvallah.. Intikam almak istiyosun bari ayni serefsizlikte bisey yap..  O okan dedigin insan musvettesinin yaptigi intikam vs degil insanlik disi bisey.. adi ustunde tecavuz.. Anlik gaza gelip ii yapmis aslanim kaplanim die sayiyosunuzda aldatmakla tecavuz ayni seymi akil var mantik var.. Git sende aldat, illa canini aciticam diosan baska bi yontem vs bul al intikamini ama bu yaptigi insanlikla alakasi olmayan bi durum..

Kizin yaptigi cok mu ii vs vs demesin kimse bende kizin yedigi boku savunmuyorum oda kasarmis belli , herkesin altina yatmis mi yatmamis mi , kimin altina yatmis yatmamis bizi baglamaz.. Birilerinin altina yatmak baska , kendi secimidir, tecavuz dediginiz olay baska.. 
    Kaldi ki, ikiside onurdan yoksun olsa da, kasarlik bile tecavuzden daha onurludur..

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

arkadaşına helal olsun güzel senaryo yazmış. durumdan istifade eden arkadaşının arkadaşı olmuş. kız da haketmiş.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kert
    Kert's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

Ulutoyun bunu yazdı:

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

Ulutoyun bunu yazdı:

Okan seni iyi yemiş.Adamın götünden kan alırlar.He birde yorum yapan herkes de okana hak vermiş.Gavat mısınız?Genç bir kızdan bahsediyo eşek sikmemişler insan bu insan.Böyle insanlar mısınız siz? Haklı haklı sende nasiplenseydin diyorsunuz.Bu mu benim memleketimin genci...yazıklar olsun be

adam akilli yorum yap lan gavat senin babandir.

genc kizmis genc kizsa kizligini bilsin resmen o. kari iste

Bu duruma düşen kızları pazarlayan bir pezevenk misin sende ? neden kanına dokundu bu kadar?

lan yawsak senin yasin kacta gelmissin burda gavat misiniz diyosun sen ? evet pezevengim anani satiyorum. boyle gote boyle parmak got lalesi yorum yapmayi ogren sik kafali. bi kufur daha yaz bacin yolda.

bu ibne kesin gaydir. kiza hak verdigne gore sevgilisini biri sikse umrunda olma bunun gibilerin hatta izler zevke gelmeye calisirlar.

haksızsın ve küfür ettikçe batıyorsun.  ayrıca anne bacı ne varsa karıstırdın. herkes yorumunu yazmıs kaldıramıyorsan bunun olabilecegini düşünmeliydin.

Bencede yapılan yanlış aldatıldıysan bidaha gorusmezsin olur biter böle intikam mi olur. az bile ypamış diyenlere şaşıyorum. dag adamı gibi bu tecavuzu onaylıyanlar bence hic kiz arkadası sahibi olmamalılar. biraz denge olmalı düşüncelerinizde onayladıgınız şeye bakın ve bir daha düşünün.

Hayat sevince guzel
Toplam Hit: 21721 Toplam Mesaj: 145