folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Komutan Çıldırmış

Komutan Çıldırmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberto
    alberto's avatar
    Erkek

bunu hep yaparlardı askeriyede ama artık bunların da sonu gelmeli bence.

askeriye de ana avrat küfredip, vatan evlatlarını topukları ile ezen o vatan evlatları sehıt olurken kendılerı golf sahalarında cırıt atanlar artık akıllarını baslarına alınmalı sanırım :)

Uzman çavuş Kayıkoğlu, bölük komutanı tarafından içki içtiği gerekçesiyle domuz bağıyla bağlanıp dövüldü..

Şırnak'ta görevli uzman çavuş Hasan Kayıkoğlu, bölük komutanı tarafından içki içtiği gerekçesiyle domuz bağıyla bağlanıp dövüldü. Genelkurmay soruşturma açtı

Taraf Gazetesi'nden Mehmet Baransu'nun haberine göre kendisini arayan Uzman Çavuş adeta yalvarıyor: "Abi ne olur kurtar beni. Tek umudum sensin. Komutanlarım bana işkence yapıyor. Beni işkenceden öldürecekler. Ne olur abi kurtar beni. Yoksa intihar edeceğim. Allah rızası için yardımcı ol bana."

KURTAR BENİ DİYE BAĞIRIYORDU

Telefondaki ses duraksamadan "Kurtar beni, bana yardım et abi" diyor, ağzından başka bir söz çıkmıyordu. "Kurtar beni" diyen telefonu bundan yaklaşık 10 gün önce gazetedeki masamda otururken aldım. Karşımdaki sesi yatıştırmaya, olayı anlamaya çalıştım. Sakinleşmesini, olayı baştan sona anlatmasını istedim.

İÇKİ Mİ İÇTİN LAN SEN

Adı Hasan Kayıkoğlu. Şırnak'ın Namaz Dağı'ndaki 3. Komando Tugayı'na bağlı Ana Üs Bölgesi'ndeki "profesyonel birlikte" uzman çavuş olarak görev yapıyor. 20 Ekim 2010'da kent merkezine iniyor. İşlerini bitirdikten sonra askeri birliğe geri dönüyor. Komutanlarından Üsteğmen Doğukan Özgür Çelik "İçki mi içtin lan sen" diye soruyor. Kayıkoğlu "Hayır komutanım, içki içmiş gibi bir halim mi var" diye yanıt verince, "Seni yakacağım" diyerek bölük komutanının yanına gidiyor. Aradan beş dakika geçmeden Bölük Komutanı Yüzbaşı Murat Arı, Uzman Çavuş'un yanına gelerek hakaret etmeye başlıyor.

Dayak başlıyor

"Kimsin lan sen şerefsiz" diyen bölük komutanı, uzman çavuşa yumruk atmaya, kafasına vurmaya başlıyor. Uzman Çavuş Hasan Kayıkoğlu, içki içmediğini, hastaneye, jandarmaya ve polise gidip, ölçüm yapabileceklerini komutanına söylüyor. Bölük Komutanı Yüzbaşı Arı, "Kes sesini" diyerek, dayağa devam ediyor. Bununla da yetinmeyen Yüzbaşı, odasının yanındaki konteynere bir ip bağlatıp Uzman Çavuş'u ellerinden yukarıya asıyor. Uzman Çavuş Kayıkoğlu ayak parmaklarının ucuna basacak şekilde ip yukarı doğru kaldırılıyor. Kayıkoğlu'nun ellerinden konteynere asılmasında sonra bölük içtima için toplanıyor. Yüzbaşı Arı, 65 mevcutla toplanan bölüğe Kayıkoğlu'nu gösterip "Bu adamla hesabınızı kesin, onu işten attım" diyerek, ağza alınmayacak hakaretler ediyor

profesyoneller az konuşur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

ne zaman gördün sen askeriyede bunu hep  yaptıklarını???

şu amk gazetesinin haberlerini yayınlamayın su sitede ya..

DOWNLOAD bölümünde ne işi war bu konunun ya?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Taraf gazetesi o.O

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pehlivan
    Pehlivan's avatar
    Erkek
    tamam artık aldılar rüzgarı atın durun !!karalayın!!! arkanız dolu nasılsa!! tarafmış ulan kim onlar gazete mi o ?Askere karşı hergün yeni bir haber polis devletimi istiyorsunuz ne istiyorsunuz şuursuzlar! her şey geçicek sabır...

Top Secret
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

nights_judge bunu yazdı:
    -----------------------------

abi sinirlenme nolur sakin ol sen

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Mezantalac bunu yazdı:

nights_judge bunu yazdı:

abi sinirlenme nolur sakin ol sen

ilacımı getir :D

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

Taraf isimli bir gazeteden bir şey beklemek anlamsız ama bu kadar o.ç da lüzumu yok

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam ama buna kimse inanmaz ki.. Gülerler anca..

Rütbeli rütbeliye birşey yapmaz.Yapacağı en fazla görev yerini değiştirmek olur..

Bunu bir askere yaptılar desen bi ihtimal diyeceğim.Ama o da değil.

Saçma sapan yazılarla, asılsız veya yalan haberlerle insanların kafasını bulandırmayın.

Askere gidecekleri de bayaa bi endişelendiriyorsunuz.Hemde sebepsiz ve haksız yere...

Yazık..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

adam görev başında içmiştir belki :)

Living Death
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Pehlivan bunu yazdı:
    tamam artık aldılar rüzgarı atın durun !!karalayın!!! arkanız dolu nasılsa!! tarafmış ulan kim onlar gazete mi o ?Askere karşı hergün yeni bir haber polis devletimi istiyorsunuz ne istiyorsunuz şuursuzlar! her şey geçicek sabır...

Bilmediğin kavramları kullanma.

Herkes taraf gazetesine sövüyor ama çoğu haberinin doğru olduğu ilerleyen günlerde ortaya çıkıyor. Aksini de kimse ispatlayamıyor :D

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Pehlivan bunu yazdı:

Bilmediğin kavramları kullanma.

Herkes taraf gazetesine sövüyor ama çoğu haberinin doğru olduğu ilerleyen günlerde ortaya çıkıyor. Aksini de kimse ispatlayamıyor :D

Kardeş zamanında Ateist , marksistliği en ateşli şekilde savunanların şimdi liboş tayfayı savunduğu bir kağıt parçası o sadece.

...
Toplam Hit: 7990 Toplam Mesaj: 59