folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Komutan Çıldırmış

Komutan Çıldırmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek

Ahmet Altan Soros vakfından 2 milyon dolar bağış aldıgı ortaya cıkınca '' ne var yani bunda '' demişti. 

Fazla detaya gerek yok bence. Kolpanın alası. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

O uzman çavuşun yediği herzelere ne demeli

Amcıklar... yüzbaşı kötü uzman iyi.. Hadi yaa... İş uzmanlara kalsa... Onları yola getiren subay olmazssa vay eratın haline..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek

sie len artık kendini o kadar ezdirecek kimse yok askeriyede eskidendi onlar

artık herkes işin kurdu olmuş.yok domuz bğıymış yok işkenceymiş.adamın  bitarafından kan alırlar askeriyede olsa

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

taraf gazetesinin haberini alıp buraya yapıştırmak moda oldu a.q yazıyorsunuz bari adam gibi bir gazeteden yazın pkk kolpazanlarının haberini burada niye yapıyorsunuz ? diyelim böyle birşey oldu olduysa bile Askeriyenin hepsine yıkılamaz bu...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

amk şöyle kıytırık gazetelerin yalan dolan g*tten uydurma haberlerini koymayın şuraya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

1.ülkeyi ayakta tutan,türklük ruhudur,türklüğün ruhu geçmişimize sahip çıkmak,yaşamaya yaşatmaya devam etmektir.tabiki teknolojik ve medeniyet

evrimlerindende yararlanmak güncellenmek gerekir.sosyolojide araştırılmıştır.çağa ayak uyduramayan toplumlar yok olur.en iyi örnek osmanlıdır,yok olmuştur.

kemalizm bunları bize anlatan en iyi vasiyettir.

2 sözü nereye getiricem,toplumun dinamikleri var,inanç,aile,toplumsal yaşam,ordu v.sssssssss  konuşulacak okadar çok şey varki

neyse bu dinamiklerle oynandığı zaman toplum sarsılır,yok olmaya yüz tutar.plan 1 başarılı oldu,türkiye cumhuriyetini oluşturan milliyetler

laz,çerkez,alevi........hepsi kızgın durumda,plan 2 nedir orduyu zayıflatmak

3.türk ordusu gücünü yalnız silahtan teknolojiden değil bildiğimiz gibi türklük ruhundan alır.daha küçükken bize her türk asker doğar diye aşılanmaya

başlanır.en iyi örnek çanakkale savaşları olmadımı.adamlar derslerini aldılar.şimdi yeni planlar var.askeri harekattan önce sivil harp,psikolojik savaş uygulanır

şimdi bunu uyguluyorlar,parçala böl yönet.bazı moronlar,öküzler var işte böyle meselelere alet olurlar.gazetecilik uğruna,mevki makam uğruna ruhunu satanlar

herşey planlı,programlı yürüyor noluyoruz ya silkinelim ya

ben burada siyaset amaçlı yazmadım.sakın kimse kalkıpta bana siyaset yaptın demesin yine.bunlar şuanki içinde yaşadığımız toplum gerçekleridir

sadece geçmişten ders alalım.son sözüm budur

ne mutlu türküm diyene

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_zannoq
    by_zannoq's avatar
    Erkek

ateş olmayan yerden duman çıkmaz

afedersiniz ama elalem denilen toplumun amınakoyim! https://twitter.com/anarsikherif burada bazen karalıyorum birşeyler : http://anarsikherif.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

Türkiyenin en tarafsız gazetesi taraftan çıkma bir yazı inanmamazlık yapmayalım :)

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    Her yazılana inanmamak lazım.Hele bu zamanda...

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Askerler şehit olurken golf oynayan hava kuvvetleri komutanıydı. Sanki golf oynamasa uçağa atlayıp hava desteği verecekti :)

Ayrıca hikayede anlatılan bağ domuz bağı değil filistin bağı/askısı. Domuz bağı infaz yönetimidir, hizbullahın favorisidr.

arbeit macht frei
Toplam Hit: 8013 Toplam Mesaj: 59