folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Komutan Çıldırmış

Komutan Çıldırmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

PcK0 bunu yazdı:
    -----------------------------

Stargazer bunu yazdı:

Balyoz99 bunu yazdı:

Askerler şehit olurken golf oynayan hava kuvvetleri komutanıydı. Sanki golf oynamasa uçağa atlayıp hava desteği verecekti :)

Ayrıca hikayede anlatılan bağ domuz bağı değil filistin bağı/askısı. Domuz bağı infaz yönetimidir, hizbullahın favorisidr.

bu da bi nevi hizbullah yaptı bakın şimdi komutanlarda yapıyo hepimiz aynıyız eşitiz gibisinden bi olay yaratmaya çalışmışlar akılları sıra

Konuşma stilini geçtim de sen ne anlatmaya çalıştın burada?

Yazdığından anlaşılan şey şu; Domuz bağını yapan hizbullahçılara özenen komutanlarda domuz bağını kullanıp "Biz hizbullahçılarla eşitsiz" dediler, akıllarınca..

Birşey anlatmadığın kesin. Ne yapmaya çalışıyorsun ortalığı karıştırmaya mı?

ne alakası var ortalığı karıştırmakla vakit, taraf gazetesi hizbullah sempatizanıdır.bu domuz bağıyla dayak atan komutan olayınıda "bakın komutanlarda yapıyor o yüzden hizbullahçılarla aynı kişiler" demeye getiriyorlar dedim.umarım bu sefer anlatabilmişimdir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

.

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

burda uzman çavuşları acındırma modu 100 Başı Onları Skse dahi haklılıar Askerde ne başımıza geldıyse Uzmanlardan Geldı

Beleş wireless kahramanı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

adama bunu yazdı:

burda uzman çavuşları acındırma modu 100 Başı Onları Skse dahi haklılıar Askerde ne başımıza geldıyse Uzmanlardan Geldı

banada subaylardan geldi ne yapacaz şimdi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Stargazer bunu yazdı:

PcK0 bunu yazdı:

Stargazer bunu yazdı:

Balyoz99 bunu yazdı:

Askerler şehit olurken golf oynayan hava kuvvetleri komutanıydı. Sanki golf oynamasa uçağa atlayıp hava desteği verecekti :)

Ayrıca hikayede anlatılan bağ domuz bağı değil filistin bağı/askısı. Domuz bağı infaz yönetimidir, hizbullahın favorisidr.

bu da bi nevi hizbullah yaptı bakın şimdi komutanlarda yapıyo hepimiz aynıyız eşitiz gibisinden bi olay yaratmaya çalışmışlar akılları sıra

Konuşma stilini geçtim de sen ne anlatmaya çalıştın burada?

Yazdığından anlaşılan şey şu; Domuz bağını yapan hizbullahçılara özenen komutanlarda domuz bağını kullanıp "Biz hizbullahçılarla eşitsiz" dediler, akıllarınca..

Birşey anlatmadığın kesin. Ne yapmaya çalışıyorsun ortalığı karıştırmaya mı?

ne alakası var ortalığı karıştırmakla vakit, taraf gazetesi hizbullah sempatizanıdır.bu domuz bağıyla dayak atan komutan olayınıda "bakın komutanlarda yapıyor o yüzden hizbullahçılarla aynı kişiler" demeye getiriyorlar dedim.umarım bu sefer anlatabilmişimdir

Eğer böyle söylesen bambaşka, diğeri bambaşka. Birinde yapılan olayın sebebi olaydaki komutanın; "Bizlerde hizbullahçıyız!" diyebilmek için yaptıklarını söylüyor ki bunu böyle dersen elbette ki ortalığı karıştırmaya mı çalışıyorsun diye sorarlar sana. Diğerinde gazetecilerin yavşaklığı diyor. Öncelikle buradaki gazetecileri tanımıyorum ki zaten tanımakta istemiyorum çünkü biliyorum gazetecilerin yok denecek kadar az olanların dışındakilerin hepsi şerefsizdir. O yüzden onlar hakkındaki düşüncelerine ve kast ettiğin gazetecilerin lansesi ile ilgili elbette ki karşıt durmuyorum.

Sadece bi imza..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

PcK0 bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

askerdeyken, gece devriyesınde bi  adam alıyolar  adam öndeki ekibi  yanında bi askerle takıp edıyor (orasıda  cok sacma ya)vatandas  kamyonu yavaslatıp  atlayıp kacıyor asker  zor bela durduruyor  kamyonu bunu duyan boluk komutanı (yüzbası)

......sabah bütün bölüğü  iştimaya cekıyor ,karşısında  başcavuslar tegmen astsubaylar  uzmanlar 30 tane  rutbeli asker  var sölediği laf şu

YA  O ADAMI BULUN GETİRİN ,YADA BANA KARINIZI GETİRİN 

...

Oldu olacak görevli askerler birde masaj fln yapsalarmış zanlı şahsa. Hiç öyle zanlı taşınır mı? Yerler tabi böyle lafları. Nickindeki gibi dimi? Adam ol hak etme öyle lafları.

adamgibi bunu yazdı:

...

burda anlatmak istediiğim   o komutan askerını dövmüş .bizimkisi  alayını öldürdü askeriyede  daha neler  oluyor.kimse bana cıkıpta bunlar normal şeyler  ,olur böle  şeyler tarzında  laflar  sölemesin böle işin  öle komutanın ben ta  a.q

Askerlerini öldürme hikayesini ince ayrıntılarına kadar biliyorsan dinlemek isterim.

bana ya  karınızı getirin yada  adamı getirinden   ne  cıkartıyorsun ?

Ben senin yazındaki öldürdü kelimesinden komutanınız askerlerini sırf psikopatlık olsun diye operasyon ya da benzeri bir yerde öldürdü sandım.
    Ama hala düşünüyorum burada yapılmış çok büyük bir ihmalkârlık var. Düşünsene, ya o adam gerçekten çok kritik birisi olsaydı ve o an acil bir durumla o adamın hemen en yakınında olan ihmalkârlık abidesini gerçekleştirmiş asker grubu tarafından alması zorunluluğu da olsaydı? Ya da askeriyenin saygınlığını, devletin itibarını da bir düşünsene. Almaları gereken adamı almışlar ve muazzam bir ihmal yüzünden dolayı ellerinden kaçırmışlar. Adam olup haksız yere ya da çok küçük suçlardan dolayı kimse kimseye hiç bir şey yapmaz.

Sadece bi imza..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

tarafın haberciliği

http://www.youtube.com/watch?v=ZlT1g551bok

le le le sakine
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kut
    kut's avatar
    Erkek