folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Komutan Çıldırmış

Komutan Çıldırmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek

taraf ve taraftarları acaba hiç düşünüyorlarmı nasıl topraklarda yaşadığımızı dört bir yan düşman her gün yeni haritalar çıkıyo ortaya herkesin amacı ve istediği belli anadolu toprakları o tarafa sorarım şimdi her gün karalamaya çalıştığınız o şerefli ordu olmasa napardınız bi de bunu düşünsün o gavatlar.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

OLM SİZ NEREDEN TÜRÜYONUZ BÖYLE İYİCE ÇOĞALDI BUNLAR. AMK LOJMANDA YAŞADIM, HAKKARİDE BİRLİKTE BİLE YAŞADIM AMK İZMİRDE ACEMİ BİRLİĞİNDE BİLE KALDIM SİZİN BU FANTEZİLERİNİZİ HİÇ GÖRMÜYORUM.

KÜFÜR VARDIR HEMDE HİÇ DURYMADIĞINIZ KÜFÜRLERİ DUYARSINIZ ACEMİ BİRLİĞİNDE ÖZELLİKLE DOĞUYA GİDECEK BİRLİKLERİ ACEMİLİKTE ÇOK FENA SİNİRLENDİRİRLER KOŞTURURLAR KUSANA KADAR KOŞTURURLAR ÜZERİNE HAKARET EDERER BU BİR ASKERİ STRATEJİDİR. KÜFÜRLER 1 HAFTADA 2 HAFTADA UNUTULUR AMA ETKİSİ BİLİNÇ ALTINA YERLEŞİR VE ASKER ARAZİYE ÇIKTIĞINDA İÇİNDEKİ KİN BAŞARILI OLMASINI SAĞLAR. GERŞLLA TAKTİĞİDİR.

GÖRDÜKLERİM ŞUANA KADAR, EZİK BİR KAÇ UZMAN VE ASTSUBAYIN ACEMİLERE UYGULADIKLARI PSİKOLOJİK BASKI VE DAYAK TOKAT, AMK NERENİZDEN ÇIKIYOR LAN BUNLAR MAZOŞİSTMİSİNİZ YOK DOMUZ BAĞI YOK BİLMEM NE.

HELE Kİ SUBAYLAR DÖVÜYOR FALAN SUBAYLAR ŞUNU YAPIYOR FALAN DİYE KİMSE KIÇINDAN UYDURMASIN AMK BİRLİKTE KAÇ DEFA MUHATTAP OLUYONUZ LAN SİZ SUBAYLA ? OLACAK OLAN HERŞEY ACEMİ BİRLİĞİNDE OLUP OHAL BÖLGESİNDE BU DEDİKLERİNİZİZ HİÇBİRİ OLMAZ.

AJANMISINIZ LAN?

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Balyoz99 bunu yazdı:
    -----------------------------

Askerler şehit olurken golf oynayan hava kuvvetleri komutanıydı. Sanki golf oynamasa uçağa atlayıp hava desteği verecekti :)

Ayrıca hikayede anlatılan bağ domuz bağı değil filistin bağı/askısı. Domuz bağı infaz yönetimidir, hizbullahın favorisidr.

ÇAMUR AT İZİ KALSIN HABERLERİNİ OKUYORSUN, SONRA GÜNDEMİ TAKİP ETTİĞİNİ SANIP O HABERLERDEN ALINTI YAPIYORSUN PEKİ BU HABERLERDEN SONRA YAPILAN TEKZİP LERİ NİYE OKUMUYOSUN LAN? HABERİN YALAN OLDUĞU ORTAYYA ÇIKMIŞTI...

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Taraf gazetesi icimizdeki amerikadir.

Taraf okurlari ici bosaltilmis Turklerdir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

necroshine bunu yazdı:

Taraf gazetesi icimizdeki amerikadir.

Taraf okurlari ici bosaltilmis Turklerdir.

İÇİMİZDE O KADAR İÇİ BOŞ, O KADAR "GAZETE OKUYORUM, GÜNDEMİ TAKİP EDİYORUM, LİBERALİM BEN" HAVALARINA GİRMEYE ÇALIŞAN PUŞT VAR Kİ..... 1 GR AKIL YOK HİÇBİRİNDE.. ÇAMUR AT İZİ KALSIN HABERLERLERİ OKURLAR YAZARLARI OKURLAR...

TAKİP ETTİĞİNİZ YAZARLARIN GAZETELERİN GEÇMİŞİNİ İYİ OKUYUN.... İÇLERİNDE AMERİKA GİZLİ.

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Taraf-Gazetesine-Verilen-Hazine-Yardimi-104999/1/

tarafın tarafsız olduğuna inanan asalaklara..

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

BU HABERLERİ YAYN GAZETE

Odatv.com

BU ÖDENEKLE TEŞVİK DİYE VERLEN PARA İLE KURULMUŞ..

SORARIM NE KADAR GÜVENEBİLİRSİ>NİZ?

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

Balyoz99 bunu yazdı:

Askerler şehit olurken golf oynayan hava kuvvetleri komutanıydı. Sanki golf oynamasa uçağa atlayıp hava desteği verecekti :)

Ayrıca hikayede anlatılan bağ domuz bağı değil filistin bağı/askısı. Domuz bağı infaz yönetimidir, hizbullahın favorisidr.

ÇAMUR AT İZİ KALSIN HABERLERİNİ OKUYORSUN, SONRA GÜNDEMİ TAKİP ETTİĞİNİ SANIP O HABERLERDEN ALINTI YAPIYORSUN PEKİ BU HABERLERDEN SONRA YAPILAN TEKZİP LERİ NİYE OKUMUYOSUN LAN? HABERİN YALAN OLDUĞU ORTAYYA ÇIKMIŞTI...

Sakin ol be hacı. Adam gitmiş golf oynamış ne var bunda? Baskına uğrayan jandarma karakolu. Hava desteği verilecekse kara havacılık verir. Uçak isterlerse kalkar en yakın jet üssün'den 2-3 tane F-16 sallar bombayı geri döner. Hava kuvvetleri komutanı ister golf oynar ister sahilde güneşlenir. 

arbeit macht frei
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Askeriyede çok böyle olaylar. Babam emekli subay olduğu için iyi bilirim ;)

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

PcK0 bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

askerdeyken, gece devriyesınde bi  adam alıyolar  adam öndeki ekibi  yanında bi askerle takıp edıyor (orasıda  cok sacma ya)vatandas  kamyonu yavaslatıp  atlayıp kacıyor asker  zor bela durduruyor  kamyonu bunu duyan boluk komutanı (yüzbası)

......sabah bütün bölüğü  iştimaya cekıyor ,karşısında  başcavuslar tegmen astsubaylar  uzmanlar 30 tane  rutbeli asker  var sölediği laf şu

YA  O ADAMI BULUN GETİRİN ,YADA BANA KARINIZI GETİRİN 

...

Oldu olacak görevli askerler birde masaj fln yapsalarmış zanlı şahsa. Hiç öyle zanlı taşınır mı? Yerler tabi böyle lafları. Nickindeki gibi dimi? Adam ol hak etme öyle lafları.

adamgibi bunu yazdı:

...

burda anlatmak istediiğim   o komutan askerını dövmüş .bizimkisi  alayını öldürdü askeriyede  daha neler  oluyor.kimse bana cıkıpta bunlar normal şeyler  ,olur böle  şeyler tarzında  laflar  sölemesin böle işin  öle komutanın ben ta  a.q

Askerlerini öldürme hikayesini ince ayrıntılarına kadar biliyorsan dinlemek isterim.

bana ya  karınızı getirin yada  adamı getirinden   ne  cıkartıyorsun ?

kontra bisiklet
Toplam Hit: 8016 Toplam Mesaj: 59