folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Komutan Çıldırmış

Komutan Çıldırmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:
    -----------------------------

Pehlivan bunu yazdı:
    tamam artık aldılar rüzgarı atın durun !!karalayın!!! arkanız dolu nasılsa!! tarafmış ulan kim onlar gazete mi o ?Askere karşı hergün yeni bir haber polis devletimi istiyorsunuz ne istiyorsunuz şuursuzlar! her şey geçicek sabır...

Bilmediğin kavramları kullanma.

Herkes taraf gazetesine sövüyor ama çoğu haberinin doğru olduğu ilerleyen günlerde ortaya çıkıyor. Aksini de kimse ispatlayamıyor :D

Hacı komiksin ha, 

Bu gazete kime çalışıyor ona bak sen, hadi sallama videolar falan çıkarıldı diyelim nasıl çıkardılar? Koskoca askeriyeden bu videolar nasıl çıkarılır bu nasıl bir örgütlenmedir ki kendi askeri bilgilerini bile avantajı için kullanabilmekte...

Hadi diyelim bunlar gerçek bir gazete bak tirajının kaç olduğu bile meçhul olan bir gazete bu kadar işi nasıl yürütüyor? Bu maddiyatı nereden buluyor? Bu örgütlenmeyi ve bu istihbaratı nasıl ve kimlerden aldığı desteklerle sağlıyor...

Boş değil mi bunlar nasıl olsa geliyor bilgi...

Bunlarada dikkat etmek gerek ki ben bin yıllardır askeri bi halk olan Türklerin tek varlığının sebebi askeriyenin bu kadar üstüne gidilmesine aşırı derecede gıcığım...

Zaten bi bok bildiğiniz yok ne rejim hakkında ne bişey, dibe vurmuşsun yolsuzlukta bilmem ne de seni tek ayakta tutanıda yıkmaya çalışıyorsun,

Ordu giderse herşey gider...

Orduma dokunma iyisiyle kötüsüyle o bizim ordumuz...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Bir atasözü vardı; "Kaynağı taraf olanın ... "

Taraf vatan, millet, ordu ve Kemalizm düşmanı über liboşlardan oluşuyor.  Düşmandan gelen habere itibar edeceksek vay halimize.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı:

Hocam ama buna kimse inanmaz ki.. Gülerler anca..

Rütbeli rütbeliye birşey yapmaz.Yapacağı en fazla görev yerini değiştirmek olur..

Bunu bir askere yaptılar desen bi ihtimal diyeceğim.Ama o da değil.

Saçma sapan yazılarla, asılsız veya yalan haberlerle insanların kafasını bulandırmayın.

Askere gidecekleri de bayaa bi endişelendiriyorsunuz.Hemde sebepsiz ve haksız yere...

Yazık..

hocam bunlar gerçek şeyler. oluyor biliyoruz..

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

tarafın amk. amerikan uşakları

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Shephard bunu yazdı:
    opusdei bunu yazdı:

Hocam ama buna kimse inanmaz ki.. Gülerler anca..

Rütbeli rütbeliye birşey yapmaz.Yapacağı en fazla görev yerini değiştirmek olur..

Bunu bir askere yaptılar desen bi ihtimal diyeceğim.Ama o da değil.

Saçma sapan yazılarla, asılsız veya yalan haberlerle insanların kafasını bulandırmayın.

Askere gidecekleri de bayaa bi endişelendiriyorsunuz.Hemde sebepsiz ve haksız yere...

Yazık..

hocam bunlar gerçek şeyler. oluyor biliyoruz..

Doğru böyle şeyler oluyor askerde. Acaba eleman ne yaptıda bunu hak etti? Olay acaba sadece lanse edildiği gibi mi? Binlerce halen daha askerlik yapmakta olan ve milyonlarca kişi askerlikten geçmiş olarak kaçı bu kadar büyük sopa yedi? Bir asker eğitimlerinde, görevlerinde çok iyidide böylemi ödüllendirildi? Ki nerede olmuyor böyle olaylar? Çin askerlerini nasıl yetiştiriyor bir bakın bakalım. İsrail, Rusya bunlarıda bir inceleyin.

Sıyrık komutanlar yok mu askeriyede? Elbetteki var. Ama emin ol ki o sıyrık komutanlar sözde belediyelerde, bakanlıklarda sözde belli konuma gelmiş adamlardan, sözümona birçok bakandan çok daha iyi ve çok daha kalitelidirler.

Peki hepten oç kıdemliler yok mu askeriyede? Elbetteki onlarda var. Ama sen meraklanma askeriye kendi içerisinde öğütür onları. En güzel öğütüm yerlerinin adı ise "SÜRGÜN BÖLGESİ!"

Sadece bi imza..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Bakın arkadaşlar askerliğimi yapalı 8-9 sene oldu,

Muhatap olduğum en düşük rütbe Albay'dı.

Yeri geldi Korgeneral ile muhabbetim oldu, Kurmay Albay ilede, inanın bende askere gidene kadar bir önyargı ile yaklaşırdım askerlere, ama işin iç yüzü bu insanlarla birebir muhatap olunca değişti herşey.

Askerliğim boyunca 3 tane bayram gördüm, 2 kurban bayramı 1 ramazan bayramı.

Usta birliğinde denk gelen kurban bayramlarında, Lojistik Destek Komutanı, Mühimmat Batarya Komutanı, Kışla Komutanı, Askeri Hastahane Komutanı ve Askeri Cezaevi Komutanı inanın Kurban Bayramında yaşça ve rütbece kıdemli olduğu için Merkez Komutanımız ( Kulakları Çınlasın Hamdi Albayı'ın )'ın yanında toplanır, çocukları ile gelirlerdi, ve bayram namazını kılarlar, kurbanlarını keserler evlerine-işlerine giderlerdi.

Hiç unutmam son kurban bayramında yazıhanede askerlere dağıtacağım bayram şeker ve çikolatalarını sayarken Kışla Komutanı Albay Girdi İçeri,

Tekmili Verdim,

Albay " Öp lan Elimi, Ben de senin baban sayılırım " dedi, elini öptüm bayramlaştık gitti.

Kestikleri kurbanların birer butlarını askerlere verdiler alın pişirin yiyin dedi.

Nöbete giden asker nöbet tutarken kurban etinden pişen etten bir dürüm yapıp elleriyle askere veren Astsubay da vardı.

Albay'ımız ve Astsubaylarımız Ramazan da oruç tutarlardı eve gitmezlerdi, oturup bölükte öğlen yemeği esnasında uyurlardı muhabbat ederdik.

Aslında anlatacak olayım çok,

TSK içerisinde elbette orospu çocuğu var, her kurum, topluluk içinde var bu olay, birkaç münferit olay yüzünden tüm TSK'ya aynı gözle bakmak

OROSPU ÇOCUKLUĞUDUR.

Kaldıki Söz Konusu Haber'i veren Gazetenin bir takım yöneticilerini tanımadan burda ergen bebeler yorum yapıyorlar.

Taraf Gazetesinin ne olduğunu aşağıdaki resim sanırm yeterince anlatmaktadır.

Saygılarımla...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

Taraf gazetesi o.O

hiç alakası yok kendi kulaklarımla duydum bir uzmanımız vardı çok iyi birisi askerlerle iyi anlaşıyor

bölük komutanı buna bir küfür etti ana bacı varya kulaklarına inanamazsın ki o uzmanda benim babam yaşımda adam 2 gün ölü gibiydi 3. gün fenalaştı hastaneye kaldırdılar hatta biz seferber olduk

orospu çocuğu bölük komutanının dediği laf şu numara yapıyordur inanmayın

anasını avradını

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

Hasss......tir Ulan Profosyenl Birlikde Uzaman Çavuş Olacan Bölük Komtanı Seni Domuz Bağı İle  Bağlayacak  :D  Olm Sen bunu rüyandamı gördün Lan Batıda  Olsa Olmazda  oldu Diyelim Tamam Deme  İhtimalimiz var  Lakin " Şırnak'ın Namaz Dağı'ndaki 3. Komando Tugayında " bunu yapacaklar  adamın götünü  keser parmana  yüzük yaparlar

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hastayim bu vakit gazetesi agzindan, taraf gazetesi yazilarina.

-

asker sehit olurken golf oynayan komutan haberini ornek gosterebilirmisin ?

vakit gazetesinden olmasin ama.

peki o olaylar oldugu zaman bu haberler ciktigi zaman komutanin aciklamasini okudun mu ?

muhtemelen okumamissindir zira o aciklamayi okudugun o gazete yazmamistir.

-

peki bununda diger taraf gazetesi haberleri gibi duzmece olmadigini nerden bilecegiz ?

benim anlamadigim bu tip kavgalar her kurumda oluyor ama ordu da olunca kiyamet kopuyor

askeriye bir ana okulu mu kavga edilmeyecek kimse kimseyi hirpalamayacak.

haksiz yere ceza alanlari haber yapmazken, suclu olduklari halde cezalarini cekmeden saliverilen katiller var iken

gelip;

"komutan askeri dovdu " haberini mansetten veriyorsunuz ya

hastayim size :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

commander must be crazy :| Haberin doğruluğu şüpheli. Rütbeli rütbeliyi dürtmez.

Toplam Hit: 8017 Toplam Mesaj: 59