folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Irklarına Getirilen Yasak (Önemli)

Köpek Irklarına Getirilen Yasak (Önemli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ona yasak buna yasak 21. yüzyılda yaşıyoruz a.k...

acaba bu pitbull ların yaratılış amacı nedir merak ettim

bu tür kavga etsin insana saldırsın diye yaratılmadı ya...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

youtube`da izledim ne videolar var bu hayvanlar çok saldırgan galiba.yaşlı 2 insan zülm etmiş

http://www.youtube.com/watch?v=_R0W5YpoF_s

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

c0der bunu yazdı:
    -----------------------------

ona yasak buna yasak 21. yüzyılda yaşıyoruz a.k...

acaba bu pitbull ların yaratılış amacı nedir merak ettim

bu tür kavga etsin insana saldırsın diye yaratılmadı ya...

-----------------------------

domuz avı icin o hayvan şuandaki dünyadı köpek ırkların %80i insanlar tarafından yapılmıştır  dogo pit ve bahsedilen hayvanlarda sinir sistemi yoktur denedim benim pite kulagına cakmak tutmuştum mal mal bakıyordu :D Dogo ise tam bir dövüş köpegidir acı hissetmez korkuda hissetmez düşünmez bilgidin süper askerdir ama pit  korkar dogo ise  saglam köpektir ama dövüştürceksen kulagını kestirmen lazım bnde pit war köpegi vercegime  üstlerine salarım amerikan pit bide sanmıyorum kimsenin alabilcegini .d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

bok suratlı köpek gezdiren ergenlere bende fena gıcığım. hiç kimse için yolda yolumu değiştirmek zorunda değilim. köpekleri toplatacaklarına bu tür köpeği olupta ağzına maske takmadan sokağa çıkaranı hapse atsalar eminim kimse bu köpeği beslemez. köpeğini seven de başka insanların özgürlüklerine saygı duyup maskesini takar.

kimse uysallıktan bahsetmesin bir kez bir teriyeri parçalarken gördüm bir kez de 20 yaşlarında bir delikanlıyı. yasak saçma. sadece maske kuralı konulsun ve kural dışına kuvvetli caydırıcı cezalar getirilsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Benim ayibogan kangalim da rehlikeli amk

canli tavugu parcalayip yedigini bilirim

o yuzden pek insan icine cikarttirmiyorum. Bi gece gezmesi o kadar. Sporda mi yapmasin yani hayvan :(

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bu yasağın durumu nedir ama %100 katılıyorum. bir sürü dengesiz var, ve genel itibariyle hava atma amaçlı dolaştırıyorlar, köpeğe de eziyet..

avrupada sıkıyorlarsa böyle yapsınlar, polis kıçlarına jopu sokar çıkartır.. türkiyede polis artık laşka olmuş.. bizimkiler ana avrat polise sövüyor,

avrupada yan bile bakamıyorlar polise.. orada köpeklerin ağızlarına maske takması zorunlu, tramvaya binince ona da bilet almak zorundalar...

köpeğin yapısı tehlikeli, sahiplerine bile saldıran çok o tarz köpek gördüm, tuttu mu da bırakmıyorlar.. köpekler sizin süsünüz ya da oyuncağınız

değil.. ergenlik duygularınızı tatmin etmek için kullanmanıza müsade yok. tamam köpekleri koruma amaçlı kullanabilirsiniz ama bekçi köpeği kavramı

ile bu canavarlar arasında dağlar kadar fark var

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=zOiWYQIrqyE

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kulaksiz
    kulaksiz's avatar
    Erkek

sahibi kopeği eğiticem diye çıldırtmasa hiçbir köpek durduk yerde  insana saldırmaz, pitbull dahil. 

Köpeği karanlıkta tutan, türlü işgence ile delirten sahibine ceza vermek lazım. 

Köpek ırkını yasaklamak ırkçı bir davranış, neden insanda ırkçılık yasakta, iş hayvanlara gelince serbest?

Toplam Hit: 7342 Toplam Mesaj: 89