Kutsal Mıknatıs Taşı Gerçek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Ne istiyosunuz ya Allahın atından. Bırakın forumu şenlendiriyor :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

Ne istiyosunuz ya Allahın atından. Bırakın forumu şenlendiriyor :D

:)

Soruyu öbür türlü sorsanda olur, o bizden ne istiyor..?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    Kadayif bunu yazdı

Arkadaşlar önceki konudan biliyorsunuz bir atla çeşitli münasebetlerim olmuş ve bambaşka hissetmeye başlamıştım.

Çevremdekiler bendeki değişimleri fark edince sebebini anlattım, onlar da doktora gitmemde ısrarcı oldular.

Muayeneden sonra doktorun dediğine göre at beni dişlemiş arkadaşlar. O an hissetmediğim için başta inanmadım ama doktor arkamdan ayna tutarak bedenimdeki ısırıkları  gösterdi.

Sonrasında beni aşı protokolüne aldılar fakat pişman oldum. Başkasının lafıyla hareket etmemek gerekiyormuş arkadaşlar bunu öğrendim. Tahmin edebileceğiniz sebeplerden dolayı "iyileşmiş" halimden en büyük şikayetçi eşim oldu.. 

Yuvamın dağılmasını önlemek ve eski gücüme kavuşmak için aşıyı bedenimden çıkarmaya karar verdim. İşyerimdeki bir usta başı ile çay içerken durumu çıtlatınca kendisinin köyünde bir hoca olduğunu ve mıknatısla aşıyı etkisiz hale getirebildiğini, köyde zorla aşı vurdurulan çocukları böyle temizlediğini filan anlattı. Nasıl oluyormuş o diye biraz daha detay isteyince her şeyi bilmediğini ama çocukları önce köyde yapılan doğal yağlarla yağladığını sonra da köydekilerin kutsal bildiği, mıknatıs özelliği olan koca bir taşa yatırıp dua okuduğunu anlattı. Gözlerine inanamazsın şırıl şırıl terle vücuttan aşı atılıyor diye bahsetti. 

Bir yandan ürküyorum ama diğer yandan da kulağa çok mantıklı geliyor. Modern tıp benim derdime çare bulamaz. Kendi çevrem ise maalesef imanı zayıf insanlardan oluşuyor o yüzden bana bu konuda destek olmazlar.

Tekrar aşı olmak istemiyorum. Beni motive edin nolur. Mutlu aile tablomu özledim.

Sizleri çok seviyorum.

ELXoxvLWwAAGSGM

Tahribatta At Sevenler Varmı

HolyOne Tarafından
    30/Ağu/15 12:10

O hocanın okuduğu duayı biliyorum. Bizim bir arkadaş da gitti gerçekten işe yarıyor. Ama 21 Aralık ta dolunay zamanı çıplak yatman lazım o taşa. 

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

@underzero yine göbeğini kaşıya kaşıya gülüp basacak çifte standardı.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Gercek o tas hatta soyle test et sen onu uzerine heryerine o miknatislardan yerlestir ak47 mermilerinin uzerine kos illaki icine giren ne varsa disari atarsin :):):):) boyle adamlari saglik bakanligina mi sikayet etsek bu bir evre sonra evdekileride zehirler siyanurle

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

Bende salak gibi okudum. Nicki hatırladım sonra.

Hey gidi digidiik. Nasıl kafa yasiyon anlamıyorum

wordpress & sözlük
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ya bi siktir git amk. Yönetim bu adamı niye şutlamıyor hala anlamıyorum. 

Küfürden banlanmasını istiyorum bu arkadaşın!!!!!!!!!

Hakaret ediyor düpedüz nerde bu admin ler!!!! 

Bu nickin ardında bir yüz var. Ancak benim değil. Ne altındaki harflerden daha benimdir o yüz, ne de altındaki piksellerden. Bu nickin altında harflerden daha fazlası var. Bu nickin arkasında bir fikir var, bayım ! Ve fikirlere ban işlemez!

mkyb tarafından 14/Ara/19 22:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

@PcK0 'nun yazısı nereye gitti yahû. ``o

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...