folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Millet İttifakının Seçimi Kazanabileceğini Düşünüyor Musunuz?

Millet İttifakının Seçimi Kazanabileceğini Düşünüyor Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek

Sizce bu ekonomik koşullar halkın fikrini değiştirecek mi? Anadolu insanı chp'ye oy atacak mı?

Kimse sesini çıkarmıyor ama vatandaşlık alan suriyeli, pakistanlı ve diğerlerinin oyları + %5 yaparsa ne olacak?

affetmez tarafından 06/Ağu/22 17:12 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Seçim ile alakalı bir anket gelse çok güzel olur @HolyOne , @underzero

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    affetmez bunu yazdı

Sizce bu ekonomik koşullar halkın fikrini değiştirecek mi? Anadolu insanı chp'ye oy atacak mı?

Kimse sesini çıkarmıyor ama vatandaşlık alan suriyeli, pakistanlı ve diğerlerinin oyları + %5 yaparsa ne olacak?

niye değiştirsin? chp ekonomiyi düzeltecek mi ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

suanki durumda millet ittifaki kazanacak gibi görünüyor. Yapilan tüm anket ortalamalarina bakmak lazim https://tr.wikipedia.org/wiki/Bir_sonraki_T%C3%BCrkiye_genel_se%C3%A7imleri_i%C3%A7in_yap%C4%B1lan_anketler

Burad hem baskanlik anketleri vs de var. Akp hic bu kadar düsmedi..

Secime dogru nasil hamleler yapar da oyunu yükseltir bilemiyoruz tabi, ya da secim olur mu, ertelenir mi... Ama yarin secim olsa, akp ve erdoganin kazanmasi mümkün degil. 

Genc neslin apolitik olmasini anliyorum ama, secimleri protesto etmek care degil. Cünkü suan bir parti secilmiyor, rejim seciliyor. Eger baskici, özgürlüklerinizin elinizden alindigi bir rejimde yasamak istiyorsaniz, protesto etmeye devam edin.. O zaman yarin secme hakkiniz bile olmayacak

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

suanki durumda millet ittifaki kazanacak gibi görünüyor. Yapilan tüm anket ortalamalarina bakmak lazim https://tr.wikipedia.org/wiki/Bir_sonraki_T%C3%BCrkiye_genel_se%C3%A7imleri_i%C3%A7in_yap%C4%B1lan_anketler

Secime dogru nasil hamleler yapar da oyunu yükseltir bilemiyoruz tabi, ya da secim olur mu, ertelenir mi... Ama yarin secim olsa, akp ve erdoganin kazanmasi mümkün degil. 

Genc neslin apolitik olmasini anliyorum ama, secimleri protesto etmek care degil. Cünkü suan bir parti secilmiyor, rejim seciliyor. Eger baskici, özgürlüklerinizin elinizden alindigi bir rejimde yasamak istiyorsaniz, protesto etmeye devam edin.. O zaman yarin secme hakkiniz bile olmayacak

Anketlerde akp+mhp %40 civarında görünüyor. Vatandaşlık alan yabancı çok var. Suriyelilerin dışında bir sürü iranlı var, pakistanlı var.. Bu anket sonuçlarına %5 eklemek lazım. %45 civarındadır o yüzden.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Artik kazansin ve su duzen ve duzulenler az da olsa degissin/.

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    affetmez bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Anketlerde akp+mhp %40 civarında görünüyor. Vatandaşlık alan yabancı çok var. Suriyelilerin dışında bir sürü iranlı var, pakistanlı var.. Bu anket sonuçlarına %5 eklemek lazım. %45 civarındadır o yüzden.

ben sunu düsünüyorum hocam, dedigin gibi eger vatandaslik alanlar gercekten cok cok fazlaysa yani milyonlari gecmisse, o zaman ümit özdag gibi isimlere, nüfus müdürlügünden resmi belgeler gider (adam kovulmayi göze almis olsun).. Ümit özdag da bunu kamuoyuna aciklar, bu akp vatanimizi satiliga cikardi, elin itlerine 2 milyonluk vatandaslik verdi diye.. Bir cok kisinin kayitsiz kalacagini sanmiyorum..  Burada önemli olan yeni secmen. Onlarin cogu da kafalarina göre birilerini göremedigi icin hakli olarak oy verecegim kimse yok diyor.

Normal sartlarda ben yillarca hic oy kullanmadim cünkü benim gözümde tüm partiler ayni. Son baskanlik seciminde kullandim Ince icin.. Ama suan olay partiden ziyade, sistem.. Bu secim kaybedilirse, dikta rejiminin gelecegini düsünüyorum. Benim icin sorun yok, zaten yurtdisinda yasiyorum. Ama ailem, arkadaslarim var, sizler icin istemiyorum. Özgürlügün kiymetini, kaybedince anlamanizi istemiyorum..

Avrupa'lilar kilise ve krallik hegomansyasindan kan dökerek özgürlüklerini ellerine aldilar, o yüzden avrupa ülkelerinde dikdatör istenmez, öyle bir rejim istenmez, acisini cektiler.. Biz ise cumhuriyetin kurulusuyla birlikte o özgürlügü kazandik. O yüzden kiymetini bilmek lazim.. Yarin afganistan gibi olmayacagimizin garantisi yok. Bunu genc nesillere anlatmak gerek. Cünkü bastaki zihniyet, gerici zihniyet.. Kapisinda kul-köle olacak adamlar istiyorlar.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    affetmez bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

ben sunu düsünüyorum hocam, dedigin gibi eger vatandaslik alanlar gercekten cok cok fazlaysa yani milyonlari gecmisse, o zaman ümit özdag gibi isimlere, nüfus müdürlügünden resmi belgeler gider (adam kovulmayi göze almis olsun).. Ümit özdag da bunu kamuoyuna aciklar, bu akp vatanimizi satiliga cikardi, elin itlerine 2 milyonluk vatandaslik verdi diye.. Bir cok kisinin kayitsiz kalacagini sanmiyorum..  Burada önemli olan yeni secmen. Onlarin cogu da kafalarina göre birilerini göremedigi icin hakli olarak oy verecegim kimse yok diyor.

Normal sartlarda ben yillarca hic oy kullanmadim cünkü benim gözümde tüm partiler ayni. Son baskanlik seciminde kullandim Ince icin.. Ama suan olay partiden ziyade, sistem.. Bu secim kaybedilirse, dikta rejiminin gelecegini düsünüyorum. Benim icin sorun yok, zaten yurtdisinda yasiyorum. Ama ailem, arkadaslarim var, sizler icin istemiyorum. Özgürlügün kiymetini, kaybedince anlamanizi istemiyorum..

Avrupa'lilar kilise ve krallik hegomansyasindan kan dökerek özgürlüklerini ellerine aldilar, o yüzden avrupa ülkelerinde dikdatör istenmez, öyle bir rejim istenmez, acisini cektiler.. Biz ise cumhuriyetin kurulusuyla birlikte o özgürlügü kazandik. O yüzden kiymetini bilmek lazim.. Yarin afganistan gibi olmayacagimizin garantisi yok. Bunu genc nesillere anlatmak gerek. Cünkü bastaki zihniyet, gerici zihniyet.. Kapisinda kul-köle olacak adamlar istiyorlar.. 

Ümit özdağ'ın konuyu ne kadar takip ettiğini bilmiyorum ama birçok sahtekarlıkla kolayca vatandaşlık alabiliyorlar. Konut sorununun bir nedeni de bu aslında. Hiç alakasız yerlerde konut sorunu yaşanıyor. Bunun nedeni iranlıların, pakistanlıların ev alması.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Tayyip tarzında bi adam vardı onuda öldürdüler. Muhsin bugün yaşasa çoğu akp ye oy veren adam şu zaman da banko muhsine oy atardı.Kemal karşıda olduğu sürece akp nin kemik oyunu kıramazlar. Gerçek oylamaya göre akp nin işi bitti.Bitti ama bu saatden sonra o koltuğu kimseye vermezler. 2023 seçimlerini düşünüp bulmuşlardır bir kılıf , 2023 de ortalık karışır agalar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Sipariş anketlere de inanmazsiniz be abi (:

Tayyip bey hala BUGUN kazanır , secim gününe kadar gün ola hayrola bakalım.

Kurtlar tasma takmaz....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler anketler yalan ve hileli. Medyaya parasını verip yalan haber yaptırıldı, iftira haber yaptırıldığı ülkede bu anketlere sorgusuz güveniyorsunuz. Tuhaf bir durum.

Komple yalan olan anket sonuçları hariç hileli anketler de var. Mesela adam gidiyor beşiktaşda ve kadıköyde biner kişiye soruyor sizce kemal aday olursa kazanır mı ? diye ve soranların %80 i evet diyince bu anket sonucunu Türkiyede halkın %80 i kemalin kazanacağını düşünüyor diye medyaya veriyorlar.

Toplam Hit: 4124 Toplam Mesaj: 62
seçim