folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Millet İttifakının Seçimi Kazanabileceğini Düşünüyor Musunuz?

Millet İttifakının Seçimi Kazanabileceğini Düşünüyor Musunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Kazanamaz. Çünkü millete oy verecekeler herşeyi sorguluyor 40 parça oluyorlar.

Diğer tarafta dolar 12 olunca halay çekiyorlar.

Şu tablo anketler kimseyi kandırmasın. Reüsün tek bir umut kıvılcımına bakıyor herkes göz ucuyla... O ışık görünürse herkes yığılacak o tarafa...

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Kim kazanırsa kazansın değişen bir şey olmayacak. Eğer KK çıkarsa kazanamayacak. KK ne yaptı size diyen olabilir şöyle:

1- Türkiye seçmeni kafasına uygun bir adam değil. (Benim açımdan da değil, AKP'li değilim)

2- Daha seçilmeden verdiği demeçlerde olursak şunu hapisten çıkartacağız gibi demeçler kendisine zarar veriyor. Ne farkın kalıyo iktidardakinden. Seçildikten sonra yargıya güvenip davaların tekrar görülmesini sağlayacağız dese okey.

3- CHP'yi kürt sempatizanı seçmen için zararlı kişiler ile doldurdu. (Biliyorum klasik cevap ama öyle)

4- Bu demokratiklik bizde işe yaramıyor (Bende yarar ama halkta yaramıyor medeni değiliz)

5- Kazandığı belediyelerde daha iktidar olmadan AKP benzeri yapılanmalar, adam kayırmalar var. İnsanı ümitsizliğe sürüklüyor. Biz niye sizi seçiyoruz o zaman?

Vs vs aklıma gelirse yazarım konu keşke gizli olsa 

Bana göre kazanabileceği tek opsiyon: Mansur yavaş, ümit ediyorum ki seçime az kala bir vakitte duyuracaklar yormamak, ekranda eskitmemek adına. 

Ekrem gelirse (Orta yolcu Ekrem) kazanabileceğini düşünmüyorum. 

0x656e tarafından 07/Ağu/22 10:43 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

chp den bi cacik olmaz   heykel acmaya devam etsinler  kazansalar bile  diyicekleri su enkaz aldik  10 sene onu duzelticegiz,secimde kesinlikle akp vericegim biraz daha iyi duzsunler bu halki diye hakettikleri gibi yasasinlar

Break Dance Bboy MaxeL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

https://youtu.be/txQj6KTwH9I

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Buradaki işbirlikçi kripto akapelilerin (ağzından kemali düşürmeyen malum bildiğiniz) hoşuna gitmesede her koşulda Millet İttifakı kazanacak, bu çok net.

Olsun ama onlar da alışacak, hem de seve seve...

Seçim sonrası çok ama çok eğlenceli olacak :)

Edit: Bu arada Chp veya herhangi bir partiye sempatim veya oy vermişliğim yok. Ama çok net bu kansızlardan, iş birlikçilerinden ve onların destekçilerinden kurtulmak için herhangi bir parti gelmeli artık. Öyle akşama kadar muhalefet partilerini karalayarak akapenin ekmeğine yağ süren işbirlikçilerden de bir bok olmaz zaten.

GoQaN tarafından 07/Ağu/22 11:25 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Beyler satılmış ibnelere cevap vermiyorum.

Böyle bir duyuru yapmak istedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

Bu arada ekleyeyim "Kuyruk acısı fenadır, fena acıtır", yıl olmuş neredeyse 2023 halen trollük peşinde olan yavşaklar kulis yapıyor vay aq :D

GoQaN tarafından 07/Ağu/22 11:30 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amare
    amare's avatar
    Erkek

Akp bugün seçimi kazanacağını bilse bugğn seçim yapar.

akp %30

mhp %6 

chp %26 

iyip %17 

hdp 10

deva %3

gelecek %2

saadet %1

zafer %3

diğer %2

cumhur %36

millet % 49 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/shorts/cqCazLC4XzY

:-J

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

Buradaki işbirlikçi kripto akapelilerin (ağzından kemali düşürmeyen malum bildiğiniz) hoşuna gitmesede her koşulda Millet İttifakı kazanacak, bu çok net.

Olsun ama onlar da alışacak, hem de seve seve...

Seçim sonrası çok ama çok eğlenceli olacak :)

Edit: Bu arada Chp veya herhangi bir partiye sempatim veya oy vermişliğim yok. Ama çok net bu kansızlardan, iş birlikçilerinden ve onların destekçilerinden kurtulmak için herhangi bir parti gelmeli artık. Öyle akşama kadar muhalefet partilerini karalayarak akapenin ekmeğine yağ süren işbirlikçilerden de bir bok olmaz zaten.

Abi su an da bende bi cok muhalif insanda bay kemale karsi olumsuz gorus belirtiyoruz cunku buna mecburuz.

Adam yuzde yuz adayim demedi. 

Kamuoyu yoklamasi cekiyor. Tepki koymassak aday olacak. Olmasin amk baska birini aday gostersin.

He ama diyelim ki yuzde yuz adayim dedi.

Secim calismalari basladi filan.

İste o andan itibaren bay kemali gömen, elestiren, algı yapan iste onlar gerçek işbirlikçi gercek kripto akpci diyebiliriz.

Su an ozgurce fikir belirtebiliriz cunku tayyibin de bay kemalin de adayligi kesin degil henüz.

Adaylar belli olduktan sonra vatanseverler ve kripto akpciler net belli olacak.

Ne kadar elestirsek de

tayyip mi bay kemal mi, nin cevabi ?

butun vatanseverler icin aynıdır.

tabi lan
Toplam Hit: 4158 Toplam Mesaj: 62
seçim