folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Musa"Nın Çocukları Yalanı..

Musa"Nın Çocukları Yalanı..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın köşe yazısından alıntıdır.

Tayyip Erdoğan Yahudi mi, şeriatçı mı

Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın köşe yazısından alıntıdır.

GEÇEN gün kitapçıda gezerken, "Bakalım halkımız ne okuyor?" diye "Çok Satanlar" bölümüne şöyle bir göz attım.

Bir de ne göreyim?

Ergun Poyraz adlı bir yazarın kaleme aldığı, "Musa’nın Çocukları Tayyip ve Emine" kitabı, "Çok satanlar" listesinde.

Kitap 10. baskıyı yapmış.

Hemen satın aldım. Ve bir gecede okudum...

"Tayyip Erdoğan’a 32 açıdan öldüresiye çakma ve bitirme kitabı" olarak niteleyebileceğimiz bu kitap, şöyle bir Tayyip Erdoğan profili çiziyor:

BİR: Tayyip Erdoğan biraz Rum, biraz da Gürcü’dür.

İKİ: Kökeninde birazcık da Yahudilik vardır.

ÜÇ: Ama aynı zamanda takıyye yapan bir şeriatçıdır.

DÖRT: Amerikan, İngiliz ve İsrail büyükelçileri ve istihbarat örgütleri tarafından eğitilip desteklenmiştir.

BEŞ: Ama aynı Tayyip Erdoğan, ABD ve İsrail’in can düşmanı Usame Bin Ladin’e de acayip hayrandır.

ALTI: Eşi Emine Erdoğan Arap değildir, Yahudi’dir.

YEDİ: Ama aynı Emine Erdoğan, iflah olmaz bir şeriatçıdır.
    Ortaya çıkan bu profile bakıp sayın yazara şu soruyu sorabiliriz:

Ergun kardeş!

Diyorum ki, tamam, Tayyip’i bitirmeye ant içmişsin.

Ama nereden çakacağın konusunda bir karar versen iyi olur.

Çünkü...

Hem "orasından", hem "burasından" çakınca...

Ortaya derin çelişkiler çıkıyor
    ...

Ve çelişkiler nedeniyle aklımıza şu mühim sorular geliyor:

Tayyip Erdoğan denilen adam azılı bir şeriatçı mıdır, yoksa azılı bir Yahudi midir?

Bir adam hem ABD’nin adamı, hem de Usame hayranı nasıl olabilir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Ladin de Amerikan Uşağıdır

fettoş gibi tayyipde amerikan uşağıdır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:
    -----------------------------

Ladin de Amerikan Uşağıdır

fettoş gibi tayyipde amerikan uşağıdır

kanıt?

yanlarındamıydın bunlar olurken?

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

fettoş denen soytarı

dinler arası diyalog denen siyonizmin en büyük destekçisi olarak ülkeye ( urfaya ) kilise ve havralar açılmasında en büyük destekçi olmuştur

fettoşun papaya olan hayranlığı papanın dizinin dibinden ayrılmayışı papaya hazretleri diyerek hitap etmesi papanın ellerinin öpmesi googleden ara bulursun resimleri

tayyipin amerikanın dayatması ile ortaya attığı alt kimlik üst kimlik saçmalığı ile tr de ulus devlet anlayışını sekteye uğratma çabaları

kızı ve oğlunun amerikada özel izinlerle kurduğu şirket ve tr de uzantıları

oğluna aldığı gemiciğin ameika bandırası ile rahat bir ticaret hayatı

vs. vs

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

peki=)

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

bulut yok birader reşit değilim

farzedelim mhp ye verdim ne alaka

neyle ilişkilendireceksin merak ettim

bu gerçekleri görmek için hangi partiye oy vermek veya vermemek lazım izah etsene

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    bulutbey bunu yazdı:

(amerikan bayrağını takmayan yok :D geçen haberlerde gösterdiler abd bayrağı olan gemilere özek haklar tanınmış önceki hükümetler döneminde :D bi nevi kapütülasyon a.q :D)

Türkiyede Yasa İLe Belirlenen Sınırlar Dahilinde TÜRK BAYRAĞI veya bandrıası kullanan gemilerden vergi alınıyor

Soktuğum bazı sözde türk vatandaşları sırf bu vergiyi ödememek için usa-israil-yunan bayrapı bile takıyorlar şerefsizler

o kadar paran var gemicik alıyorsun ama soktuum devede kulak vergiyi ödememek için kanını satıyorsun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    bulutbey bunu yazdı:
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

bulut yok birader reşit değilim

farzedelim mhp ye verdim ne alaka

neyle ilişkilendireceksin merak ettim

bu gerçekleri görmek için hangi partiye oy vermek veya vermemek lazım izah etsene

:D o zaman seni youtube a alalım :D devlet bahçelinin soyunda rumluk mu ermenilik mi ne varmış :D

ayrıca geçenler mektup ortaya çıktı :) türkeş güvenmeyin  devlet bahçeliye demiş :D

ayrıca youtube a türkeş yaz :D  o sevmediğin fettoş dediğin adamı nasıl övüyo gör  :D:D(türkeş övüyo)

offffff offfff :D  (ben tartışmadan çekiliyorum :D kalitemi bozdurtmayın ulenn , efendi adam çizgimden kaycam şimdi haa :| ) 

youtubeye o kadar güveniyorsan bak tayyipin ipne olduığunu bile söylüyor youtube

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

ben ilişkilendireyim...

senin bahçeli amcanın partisinin milletvekillerinin apoyu astırmayan 17 kişilik komisyonda çoğunluk olduğunu 10 red oyunun 5 tanesinin mhplilerden geldiğini ve bunu dönemin adalet komisyonu üyesinin açıkladğnı biliyormuydun yine bahçeli amcanın 2000 yılında diyarbakırı ziyareti sırasında hadepli belediye başkanın konuşmasını alkışlayıp elini sıkması ve hadepli başkanında bahçeli amcana gül vermesine ne diyeceksin peki? bu memlekette apo asılmadıysa mhpnin yüzündendir bu yüzden mhp bu ülkede oy atacağm son partidir milliyetçilikmiş peah! şamanist dolu mhpnin için lan milliteyçilik anlayşı saça küpeye karışmak. saçlar uzun diye rektörlüğe gidemiyorum sizin reiscikleriniz yüzünden

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla her yanı çelişkilerle dolu bir yorumun güzel anlatımı olmuş.

zamanında by demirel , cavit çağlar gibi adama ekonomiiyi teslim etti ve resmen kurda kuzuyu al güt dedi. memleket bunun ardından gittide ve hala yaşı tutsa devam edecek. kardeşi şevket demirel memleket namına memleketi soydu gitti.bir diğer kardeşi bankanın güvenlik kamerasından sırtında çuvalla paraları götürürken yayınlandı.

o zamanlar neredeydi bu hassas yazarlar.? ve titiz siyaset yorumcuları?

şimdilerde ise nasıl kulp takılacağı şaşılıp hep farazi ve olası yorumlar üzerine duruluyor. yani sadece iftira.  ve hazımsızlığın radikal örneklerini görüyoruz. 

Temel adalettir .
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:

ben ilişkilendireyim...

senin bahçeli amcanın partisinin milletvekillerinin apoyu astırmayan 17 kişilik komisyonda çoğunluk olduğunu 10 red oyunun 5 tanesinin mhplilerden geldiğini ve bunu dönemin adalet komisyonu üyesinin açıkladğnı biliyormuydun yine bahçeli amcanın 2000 yılında diyarbakırı ziyareti sırasında hadepli belediye başkanın konuşmasını alkışlayıp elini sıkması ve hadepli başkanında bahçeli amcana gül vermesine ne diyeceksin peki? bu memlekette apo asılmadıysa mhpnin yüzündendir bu yüzden mhp bu ülkede oy atacağm son partidir milliyetçilikmiş peah! şamanist dolu mhpnin için lan milliteyçilik anlayşı saça küpeye karışmak. saçlar uzun diye rektörlüğe gidemiyorum sizin reiscikleriniz yüzünden

Bahçeli Amcam Olabilir ama Sizde Tayyipe Babanız Gibi Davranıyorsunuz

Fettoşada Resmen Tapıyor Kulluk Yapıyorsunuz

Hani Nerde O Suçsuz Günahsız Sütten Çıkmış Ak Kaşık Fettoş

Yakında Bir Sinema Filmi Çekilecekmiş FETTOŞun Köpekleri Diye İzleyin Kendinizden Bişeyler Bulacaksınız

Toplam Hit: 10711 Toplam Mesaj: 46