folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müslümandan Müslümana Fark Var ...

Müslümandan Müslümana Fark Var ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Scofield bunu yazdı:
    -----------------------------

sirpence bunu yazdı:

iddiayı ortaya koyan kanıtınıda ortaya koyar. Bi siyasetçinin her gün ortaya çıkıp şurda yolsuzluk yapıldığını söylese hiç bir kanıt belge göstermeden. Kıçınla güler misin gülmez misin?

Hayır daha önce bazı düz mantık müslümanlar yapıyodu ateistlerle olan tartışmalarda o zaman ateistler dalga geçiyodu şimdi bi ateistin böyle yapmasıda şimdi bana gülme sebebi :)

Yahut her zaman materyalist konuşan ateistlerin diliyle söyliyeyim. Darwin çıkıp hiç bir şey olmadan evrim var dese kanıtla diyenlere olmadığını kanıtla dese heralde ateistlerde inanmazdı.

Ağız beyinden önce ve hızlı çalışınca çözümler bulunamıyor işte :)

26 milyar dolar servetinin olduğuna onay vermişmiyim bi bak istersen

Bende merak ediyorum varmı yokmu onun için dedimki olmadığını ispat et

Anlamak istediği gibi anlıyor insanlar :)

tamam aga ben konuyu sen başlattın zannettim ama sonuçta olmadığını ispatla konusundaki ağzının beyninden önce gittiğini anlaman sevindirici :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    Scofield bunu yazdı:
    Moonchild bunu yazdı:
    kaygusuz bunu yazdı:

zamanında imam parçası olacak olan bu zevat 26 milyar dolara hükmediyor. 

hakkında ileri geri konuştuğun adamın fikirlerini dünya çapındaki profesörler oturup karşısına dinliyor...

26 milyar hususunda kanıt istiyorum

Olmadığı hususunda kanıt istiyorum ?

madem merak ediyosun benden kanıt bekleme sen de otur benim gibi adamdan cevap gelmesini bekle kaç sefer dedim bilmiyorum ama kanıt iddianın arkasından istenir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Scofield bunu yazdı:

Bu müslüman ile bu müslüman bir değil diyonuz.

Bu ateist ile başka bi ateisti bir yapıyosunuz.Şuan senin yaptığın gibi.

Benim senin dinine yaptığım bi tane saygısız yazıyı gösterirmisin ?

Saygısızlık yapmadıysan niye üstüne alınıyorsun ki. Tüm ateistler aynı dediğim bir cümle göstersene bana? Belki de %90'ı dedim. Birçoğu yani.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:
    Scofield bunu yazdı:

sirpence bunu yazdı:

iddiayı ortaya koyan kanıtınıda ortaya koyar. Bi siyasetçinin her gün ortaya çıkıp şurda yolsuzluk yapıldığını söylese hiç bir kanıt belge göstermeden. Kıçınla güler misin gülmez misin?

Hayır daha önce bazı düz mantık müslümanlar yapıyodu ateistlerle olan tartışmalarda o zaman ateistler dalga geçiyodu şimdi bi ateistin böyle yapmasıda şimdi bana gülme sebebi :)

Yahut her zaman materyalist konuşan ateistlerin diliyle söyliyeyim. Darwin çıkıp hiç bir şey olmadan evrim var dese kanıtla diyenlere olmadığını kanıtla dese heralde ateistlerde inanmazdı.

tamam aga ben konuyu sen başlattın zannettim ama sonuçta olmadığını ispatla konusundaki ağzının beyninden önce gittiğini anlaman sevindirici :)

Konuyu benim başlattığımı sanman, okumadan cevap verdiğini yani gene ağzının beyninden önce gittiğinin göstergesidir ki hala bana o lafı bana tutturmaya çalışıyon :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

@Moonchild

Hoca sen fetoşun savunuculuğundan şutlanabilirsin dikkatli ol :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    Scofield bunu yazdı:

Hoca sen fetoşun savunuculuğundan şutlanabilirsin dikkatli ol :)

kuralları okudum da göremedim öyle bişey :|

ekleme: http://www.tahribat.com/rulelist.asp?rulecat=1&id=19

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Scofield bunu yazdı:
    sirpence bunu yazdı:
    Scofield bunu yazdı:

sirpence bunu yazdı:

Konuyu benim başlattığımı sanman, okumadan cevap verdiğini yani gene ağzının beyninden önce gittiğinin göstergesidir ki hala bana o lafı bana tutturmaya çalışıyon :)

ben alıntıları okudum ve savundğum şey aynı. İdaa varsa iddaa kanıtlanır. Yani burda benim senin iddaa yı başlatman yada başlatmaman önemli değil burda iddaa yı red etmeleri için kanıt istemen. ve ben mesajlarımda zaten konuyu senin başlattığına dair bir iddaada da bulunmadım ben senle olan alıntılarımda iddaanın kanıtı olur dedim en son örnekte de sıyrılmak için bu postu attın :) eğer merak ediyosan iddaayı ortaya atana kanıtlamasını söylerdin. Senin bilerek bi tarafa yüklenmeye çalıştığın malum ama neyse benim daha bu konuya cevap vereceğim yok :/yani sonuç olarak biz materyalistiz dediğin halde ters istikamette gidiyosun ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

yani sonuç olarak biz materyalistiz dediğin halde ters istikamette gidiyosun ;)

Hoca sende taktın ateist , materyalist :)

Benim kendi doğrularım var ve ona göre yaşıyorum ben hiçbir zaman demedimki ben %100 ateistim ama doğrularımın çoğu kısmı ateistliğe yakın olduğu için sorulduğunda illaki bi ad koymak gerekirse ateistim diyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlos
    catlos's avatar
    Erkek

arkadaşlar öncelikle şunu söylemek istiyorum ben kimsenin savunmasını yapmıyorum sonra başka başka konuşmayın

söylemek istediğim de şu bu dünyada kimse kimsenin inancını sorgulayamaz SADECE namaz kılmakla oruç tutmakla Müslüman olunmaz

o yüzden bence herkes kendi inancına baksın ateisttir müslümandır yahudidir hristiyandır bunlar tamamen kişisel şeyler ve en önemlisi SAYGIDIR

haaa birileri de müslümanlık yapmaya çalışıyorsa birilerinin beynini yıkamaya çalışıyorsa (Örn. fetullah gülen) bunları yargılamak Allah'tan başka kimseye düşmez

yargılamaya çalışırsak hakka gireriz ve bu müslümanlıkla veya başka hiçbişeyle örtüşmez kim imanlı kim değil veya hangisi gerçek hangisi yalan elbet bir gün ortaya

çıkacaktır bence boş konuşmayı bırakın birilerini yargılamayın kendi işinize bakın

diğer söylemek istediğim şey de ben eleştiriye kesinlikle karşı değilim ama eleştirinin de belli kuralları vardır ve saygı çerçevesinde olmalıdır  

severim serçeleri, narin olur pençeleri...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

catlos bunu yazdı:

kimse kimsenin inancını sorgulayamaz

SADECE namaz kılmakla oruç tutmakla Müslüman olunmaz   :P üst satır kaval, alt satır şişhane...

bence boş konuşmayı bırakın birilerini yargılamayın kendi işinize bakın  zzz...

ben eleştiriye kesinlikle karşı değilim ama eleştirinin de belli kuralları vardır ve saygı çerçevesinde olmalıdır  heee sen belirle kuralları...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 9278 Toplam Mesaj: 93