folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Müslümandan Müslümana Fark Var ...

Müslümandan Müslümana Fark Var ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olivetti bunu yazdı:
    -----------------------------

fethullahcı = sağcımı oluyor? kaygusuz'un mesajları arasında sağcı ile ilgili hiç bir yazı yok

son mesajını okursan okuduysan bir çok sağ parti liderinin isminin yazdığını görürsün.

edit: yoksa fetullahı günahım kadar sevmem ama her görüşüne uymayanı vatan haini ilan etmekle ne çözüm bulunur ne de başka bişe.

böyle bir konuyuda tartışmak gereksiz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

tamam ama  burada kaygusuzun sitemi sağcılara degil fethullah gülene ve ona inananlara kısaca dinimizi sömürenlere...

evet ne kadar tartışsak boş anlamsız çünkü bir hiç birşey degişmeyecek..

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

sağcı felan eskide kaldı ve o oyun oynandı bitti. Sağcı felan artık kül oldu. Üzerine bastığım kişileri herkes bilir. onlar dincilerdir. Yüce dinimiz islamı çıkarları için kullananlardır. Adnan mendereste kullandı sülüman demirelde kullandı özalda kullandı erbakanda kullandı. yılmaz çiller vesaire onlar zaten amerikanın uşağı olup Ekonomimizi emperyalizme teslim etti.

ben niyet okumadım yazdıklarımda. savunduğun kişi kim! kimin çıkralığını yorumlarında iyi sezdim. ve o yolda giden gerici lerin hepsine aynı noktayı yerleştirdim ve bu yazdıklarımı kiminiz doğruladınız kiminiz sahteci kimlikle olur mu öyle şey dediniz. araştırın soruşturun bu cemaatin dış destekli ülkemizi kontrol etme planı olduğunu anlarsınız. Videoyuda izledim. Herkesin dini kendinedir. aileni gör gözet yanlışı doğruyu anlat. Fikirsiz ezberci yetişen şu anki beyinlerinin dinci olarak yetiştirilmesi boşuna mıdır sanıyorsunuz. herşeyi din odaklı haline getirilmesi boşunamıdır? hepsi cemaate yatakçılık planıdır. 

rteyi de katıyorum feytullah ile kankiliğine. akp ve feytullah diye illegal cemaati legal gösterme hevesinide gördük.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı:

sağcı felan eskide kaldı ve o oyun oynandı bitti. Sağcı felan artık kül oldu. Üzerine bastığım kişileri herkes bilir. onlar dincilerdir. Yüce dinimiz islamı çıkarları için kullananlardır. Adnan mendereste kullandı sülüman demirelde kullandı özalda kullandı erbakanda kullandı. yılmaz çiller vesaire onlar zaten amerikanın uşağı olup Ekonomimizi emperyalizme teslim etti.

ben niyet okumadım yazdıklarımda. savunduğun kişi kim! kimin çıkralığını yorumlarında iyi sezdim. ve o yolda giden gerici lerin hepsine aynı noktayı yerleştirdim ve bu yazdıklarımı kiminiz doğruladınız kiminiz sahteci kimlikle olur mu öyle şey dediniz. araştırın soruşturun bu cemaatin dış destekli ülkemizi kontrol etme planı olduğunu anlarsınız. Videoyuda izledim. Herkesin dini kendinedir. aileni gör gözet yanlışı doğruyu anlat. Fikirsiz ezberci yetişen şu anki beyinlerinin dinci olarak yetiştirilmesi boşuna mıdır sanıyorsunuz. herşeyi din odaklı haline getirilmesi boşunamıdır? hepsi cemaate yatakçılık planıdır. 

rteyi de katıyorum feytullah ile kankiliğine. akp ve feytullah diye illegal cemaati legal gösterme hevesinide gördük.

sadece şunu söylüyorum senin kafanda dinini yaşamak isteyen her insan gerici oluyor...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

dinimizi kullanan emperyalizm köleleri gericilerdir. yeter mi ? Hak dinimiz islamı kullananları görüp hala aynı yolda devam edenler gericilerdir. Dinin bir vicdan işi olduğunu halen bilmeyenler gericilerdir. çağın gerisinde kalanlardır. açıkça yazıyorum yetmiyor mu ? o hizmetçiler aydınlığımızı köreltiyorlar hala uyanmassınız çünkü tarafsızca araştıramassınız. demiştim ya hiç uğraşmayacaksın çünkü köreltilmiş uyutulmuş beyin asla geri dönmez. 

İnsan kendine sorar madem din alimi siyasette ne işi var ? dinle siyaset yönetilir mi ? işte asıl zor gelen budur.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı:

dinimizi kullanan emperyalizm köleleri gericilerdir. yeter mi ? Hak dinimiz islamı kullananları görüp hala aynı yolda devam edenler gericilerdir. Dinin bir vicdan işi olduğunu halen bilmeyenler gericilerdir. çağın gerisinde kalanlardır. açıkça yazıyorum yetmiyor mu ? o hizmetçiler aydınlığımızı köreltiyorlar hala uyanmassınız çünkü tarafsızca araştıramassınız. demiştim ya hiç uğraşmayacaksın çünkü köreltilmiş uyutulmuş beyin asla geri dönmez. 

İnsan kendine sorar madem din alimi siyasette ne işi var ? dinle siyaset yönetilir mi ? işte asıl zor gelen budur.

kullanılan şey din degil amaç dini tüm insanlara ulaştırmak çünkü islam dini tüm insanlara gelmiştir...

din alimi olupta siyasetle uğraşan kim?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    din alimi diyorlar o feytullaha. İslam dinini feytullah mı anlatacakmış? Bu millet zaten dinine bağlı bir millet zaten. dini kullanıp siyasete sokmak niye? bu millet zaten müslüman. dini sömürüp bu milleti kandırmaya ne hakkı var o ılımlı islamcıların ? ben söyleyim. ülkenin yönetime el koyup Cumhuriyeti yıkmaya çalışan bu gericileri iyi biliyoruz. yabancılara dini anlatmak sana mı kaldı diye sormak gerek? size bu anlatılan palavraları anlatma. Yanlış yapanların yanında olmayı bırakıp Vatanına milletine ülkene sahip çıkmayı bil. elinde internetin var araştır oku öğren sığ düşünmekten vazgeç. son budur. yeter.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Moonchild
    Moonchild's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı:
    din alimi diyorlar o feytullaha. İslam dinini feytullah mı anlatacakmış? Bu millet zaten dinine bağlı bir millet zaten. dini kullanıp siyasete sokmak niye? bu millet zaten müslüman. dini sömürüp bu milleti kandırmaya ne hakkı var o ılımlı islamcıların ? ben söyleyim. ülkenin yönetime el koyup Cumhuriyeti yıkmaya çalışan bu gericileri iyi biliyoruz. yabancılara dini anlatmak sana mı kaldı diye sormak gerek? size bu anlatılan palavraları anlatma. Yanlış yapanların yanında olmayı bırakıp Vatanına milletine ülkene sahip çıkmayı bil. elinde internetin var araştır oku öğren sığ düşünmekten vazgeç. son budur. yeter.
    nasihatlerini kendine sakla düşünceli arkadaşım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    fetullah konusunda aynı fikirdeyiz. Farklı olduğumuz konu ne ? sen tüm sağ görüşte ki? ya da senin deyiminle sağ görüş bitmiş. tüm dindar siyasetçileri amerikan uşağı ilan etmen. Bana göre değil bana göreyse şu bu o sırf böyle oldukları için amerikan uşağı? neden sadece belli bi görüştekiler amerikan uşağı kim belirledi bu kriterleri?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KingOfTheAngel
    KingOfTheAngel's avatar
    Erkek
    yaa arkadaşlar video kaybolmuş warmı linki olan

BENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BENDEN OLSA OLSA MEMLEKET OLUR MEMLEKET...
Toplam Hit: 9301 Toplam Mesaj: 93