folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargileden Anlayan Mürid Ve Mürideler (Nargile Nasıl Hazırlanır?)

Nargileden Anlayan Mürid Ve Mürideler (Nargile Nasıl Hazırlanır?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Burada müdavimler gerekli yorumları yapmış fakat herkesinde ortak düşüncesidir ki sen kırk takla atsanda çakma yada kalitesiz tütün ile iyi bir tad elde edemezsin.Paraya kıyıp Al-fakher,Nakla,Bahreyn gibi markaların orjinal tütününü alacaksın(zaman ile bunlarda kesmeyecek).Diğer bir önerimde ben sevmem ama tek kullanımlık plastik marpuçlar var,ucuz birşey bir alıp denersen marpuçtan mı değilmi anlamak için kullanabilirsin

Paraya kıyıp alacamda orjinalini bulmak sorun

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

bende dilim döndüğünce yardımcı olayım 

şu yerde duran kırmızı lüleyi al ve at nedenini bilmiyorum ama içimi hem dumanın gelmesini hemde tadın gelmesini zorlaştırıyıor içindeki delikli saç ı  kullanabilirsin ama istersen

+ şu hazır folyo yerine mutfak folyosunu 1 kat olarak bi dene olmazsa 2 kat dene hazırlar cok kalın olabiliyor

alfahker in orjinal gibi daha net tad almak için aynısının nanelisini denemeni önereyim yada karıştır

şişesine suyu ve buzu sadece ser in borusu değecek azcık içine batacak kadar koy fazla koyma 

bide evinde cubuk şiş  filan varsa seri temizle iç kısmını bunların içinde küf benzeri şeyler oluşuyor 

aklıma başka birşey gelirse yazarım  sen yine de bi tütünü değiştir 

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    l_i_o_n bunu yazdı
    MaDCouRaGe bunu yazdı

Burada müdavimler gerekli yorumları yapmış fakat herkesinde ortak düşüncesidir ki sen kırk takla atsanda çakma yada kalitesiz tütün ile iyi bir tad elde edemezsin.Paraya kıyıp Al-fakher,Nakla,Bahreyn gibi markaların orjinal tütününü alacaksın(zaman ile bunlarda kesmeyecek).Diğer bir önerimde ben sevmem ama tek kullanımlık plastik marpuçlar var,ucuz birşey bir alıp denersen marpuçtan mı değilmi anlamak için kullanabilirsin

Paraya kıyıp alacamda orjinalini bulmak sorun

Hocam forumda birkaç kez nargile tütünü konusu açılmıştı oradan takip edersen ulaşabilirsin.

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ben de bir soru sorayım madem. Yurtta ateşli ocak yok. Mum, kibrit, çakmak vs. Sadece. bir de elektrikli ocak.

Közünüzü hazırlarken ne kullanıyorsunuz? Elektrikli ocakla deneyen oldu mu? Veya kolaylaştıran aparatlar var mı köz yakmayı?

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Ben de bir soru sorayım madem. Yurtta ateşli ocak yok. Mum, kibrit, çakmak vs. Sadece. bir de elektrikli ocak.

Közünüzü hazırlarken ne kullanıyorsunuz? Elektrikli ocakla deneyen oldu mu? Veya kolaylaştıran aparatlar var mı köz yakmayı?

Benim teras olunca közde çay ile birlikte kömürü ayarlıyom:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

http://hizliresimupload.net/resim.php?i=jZwZvpCg.jpeg

Nargilenin son durumu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Zaman ayırıp yazan herkese çok tşk ederim.sayenizde keyifli bi nargile içtim.aromayıda dumanıda bol bol aldım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

afiyet şeker olsun da ee sıkıntı neydeymiş ? Eminim ki şimdiye kadar yaptığın hiç birşeyi değiştirmedin ne sahte tütün almıştın oysa nede közde sıkıntı vardı çünkü sahte tütün bile olsa bir aroma tadı gelirdi. Sıfır nargileler nedendir bilmiyorum ama üç beş kez içmeden lanet bir tat veriyor. 

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı

afiyet şeker olsun da ee sıkıntı neydeymiş ? Eminim ki şimdiye kadar yaptığın hiç birşeyi değiştirmedin ne sahte tütün almıştın oysa nede közde sıkıntı vardı çünkü sahte tütün bile olsa bir aroma tadı gelirdi. Sıfır nargileler nedendir bilmiyorum ama üç beş kez içmeden lanet bir tat veriyor. 

Hocam yaptıklarımla degiştirdigim 3 şey var.

1- nargile folyosunu 2 kat koydum

2- folyoyu diş kürdanı ile delmek yerine toplu igne kullandım.

3- hiç acele etmedim gayet yavaş nefesler çektim başlangıçta ve közü küçük koydum.buz attım suya:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

hacı küçük elektrikli ocak üzerinde oluyor. yada aliexpress'e filan bak aparatlar var elektrikli al onu.

@lion 

güzelmiş abi afiyet olsun ama o büyük köz parçası fazla olmamış mı ? :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 4609 Toplam Mesaj: 55
nargile