folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nargileden Anlayan Mürid Ve Mürideler (Nargile Nasıl Hazırlanır?)

Nargileden Anlayan Mürid Ve Mürideler (Nargile Nasıl Hazırlanır?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Hocam ben nasıl yapıyorum anlatayım 

öncelikle su koyulan cam şişenin boğum noktasına kadar su dolduruyorum daha sonra 

lüle var ya ona tütünü çok bastırmadan çok da doldurmadan normal seviyede dolduroyurm ve üstünü folyoyla sarıyorum tükenmez kalem ucuyla deliyorum kürdanla delince delikler çok ufak olur yada genişleşmekle ekstra uğraşırsın
    bildiğin tükenmez kalem ucu tam ideal deliyorum 

nalburdan pürmüz aldım bir de küçük tüp buldum kömür koymak için metal bir kulplu zımbırtı var ona koyuyrum kömürleri   kömür olarak neşe kömürü iyidir ama çabuk biter tavsiyem ev kullanıcılarına 

küp şeklinde uzuzn süre giden ve çabuk yanana hindistan cevizi kabğundan yapılma kömürler olacaktır  

kömürleri iyice yak kıpkırmızı olana kadar çevire çevire pürmüzle köz yap hocam bir lüleleye 3 tane küp gelecek şekilde üstlerine koy ilk baş hılzı hılzı çek ara ara bekle zaten hemen açılıyor tavsiyem 

hafif şeyler içmen nane limon gibi elma üzüm vs ilk içene ağır gelir 

Hocam nargileyi ilk içmiyorum evde kendi deneyimim ilk.tükenmez kalem ucuyla folyoya açtıgın delikler büyük olup tütünü yakmazmı?

Сухое говно к жопе не липнет
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Tutun tavsiyedir

Kafelerde osmanli olarak satilan tutun

Bahreyn biskuvi + kapicino ya da kahve bazi yerlerde ek olarak ta cikolata koyarlar

Bahreyn biskuvi de basarilidir.icinde findik karamel hindistancevizi az vanilya ya var ya yok sanirim 

Kgluk 30 yarim kg su 15 lira cok cop cikar alinca kocaman olan copleri ayirin posettesaklama kabiniza koyun iceceginiz zaman yine ayirin.

Adalya love66 mukemmeldir ferah icim sunar piyasasa yok bulursaniz icin

Adalya icebonbon swiss bonbon var hepsi iyidir.

Piyasada bahreynden yapma da var sanirim icebonbon filan onlari da deneyin yarim kgsu 25 lira nargilecilerin aldigi toptancilarda satilir .

Elfakher ufak paket eminonunde 5 izmirde kemeraltinda onkol nargile.var tavsiye ederim 6 tldir

Karpuz elfakher cilek rosanna ve sakiz nane elfakher cok guzrl olur naneyi az koyun.

Rosanna nanede fena degil cilekte iyidir alabilirsiniz 5 tl 50gramlik paketleri.

Yurtdisi videolarinsa şerbetli markasini ovuyorlar ama.trde cesit yok pek denk gelmedim.

Elfakher yaban mersini nane hos 

GUL rosanna sakiz nane elfakher cok iyidir icine az damla sakizi atabilirsiniz.

Nahla peppermint diye bir nane denk geldi 250framlik yurtdisindan cok guzel bulursaniz mutlaka alin

Piyasada ciftelma aromasi cok markann var anason tadinda hic tavsiye etmem raki sevmiyorsaniz tadi les kokusu les ayni zamanda.

Ben 2003 te 2007 8 araliginda ictigim kavunun tadini bulamiyorum .

Acayip guzel buram.buram kavun  dediginiz bir marka var mi ? 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

Zıkkım iç :) e-sigara nldu olm şimdide nargileye mii gectin. 

Boş insan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

http://www.alfakherturkey.com/shop/nargiletutun/ocean-okyanus-1kg/

Tavsiyemdir

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
Toplam Hit: 4607 Toplam Mesaj: 55
nargile