Ne İçin İphone?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

zihniyet hastalığı...

gözümün önünde 2 arakadaşım var 

1. ek gelirleriyle max 2k kazanıyordur ayda ama maaşından daha fazla bir cep telefonu kullanıyor bu adamın çoluğu çocuğu var ve kirada oturuyor

2. ise ayda 20k geliri var her şeyi var 15 senedir winston box içer 1 hafta telefon baktık aq hangisini alalım diye =)

herzaman derim para kazanmak değil harcamak sanattır.

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bende söyle analtayım bu zamana kadar hep note 2 kullandım android olarak ilk zamanlarda gercekten mukemmeldi 1 kere güncelleme geldi stabile yakındı ama aradın 1 yıl gectı basladı donmalar bırını arıycam rehbere gırerken donuyor acılmıyor bırde yetmıyor ustune res atıyor ne oldu benım acele işime yalan oldu acil zamanımda yanımda olmadıktan sonra 3310da cebımde aynı buyuklukte duruyor br fark kalmıyor ama 3 hafta oncesıne kadar note 2mı sattım hıc aklımda yokken kafam attı kız arkadasımdan ayrıldım 3000 tl tek tas parasını gıttım 6s yatırdım kız arkadasımın gıttıne bır tek bu yuzden sevındım dıyebılırım :D abartmıyalımda :) ama gercekten mukemmel note 2 3100 mah pıl kullanırken 6s 1750 aynı uygulamalar aynı işleri yapıyorum note 2 gunde 2 kere sarj yerden iphone eve gittigimde yata gırereken %40 sarjlarda kalıyor tekrar dolduruyorum 3 haftada sarjı hıc sonuna kadar kullanamadım ıkıncısı ise gercekten telefon hızlı samsungta görunmeyen şeyler var bir kere emınım su parmak okuma note 2de olsa onu bıle okurken res atardı gıttım donmasın dıye custom romda yukledım herşeyi yaptım ama bu iphonedaki stabilligi birtürlü yakalayamadım su anda elime aldıgımda degerlı ve kalıtelı birsey durdugunu göruyorum belki cok şey yapılabılıyor androidde fakat keske yapmasada iphone gibi stabil olsa 

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı

bende söyle analtayım bu zamana kadar hep note 2 kullandım android olarak ilk zamanlarda gercekten mukemmeldi 1 kere güncelleme geldi stabile yakındı ama aradın 1 yıl gectı basladı donmalar bırını arıycam rehbere gırerken donuyor acılmıyor bırde yetmıyor ustune res atıyor ne oldu benım acele işime yalan oldu acil zamanımda yanımda olmadıktan sonra 3310da cebımde aynı buyuklukte duruyor br fark kalmıyor ama 3 hafta oncesıne kadar note 2mı sattım hıc aklımda yokken kafam attı kız arkadasımdan ayrıldım 3000 tl tek tas parasını gıttım 6s yatırdım kız arkadasımın gıttıne bır tek bu yuzden sevındım dıyebılırım :D abartmıyalımda :) ama gercekten mukemmel note 2 3100 mah pıl kullanırken 6s 1750 aynı uygulamalar aynı işleri yapıyorum note 2 gunde 2 kere sarj yerden iphone eve gittigimde yata gırereken %40 sarjlarda kalıyor tekrar dolduruyorum 3 haftada sarjı hıc sonuna kadar kullanamadım ıkıncısı ise gercekten telefon hızlı samsungta görunmeyen şeyler var bir kere emınım su parmak okuma note 2de olsa onu bıle okurken res atardı gıttım donmasın dıye custom romda yukledım herşeyi yaptım ama bu iphonedaki stabilligi birtürlü yakalayamadım su anda elime aldıgımda degerlı ve kalıtelı birsey durdugunu göruyorum belki cok şey yapılabılıyor androidde fakat keske yapmasada iphone gibi stabil olsa 

İşte bunlar hep touchwizz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

bana kalırsa en temel noktayı atlıyoruz, ihtiyaçlarım neler?

demek istediğim facebooka girip çıkmaya yarıyorsa kasarak girse ne kasmadan girse ne?

4k liralık bir cihaz benim hayatıma neler katacak? ve 1k liralık cihazın katacağından ne kadar fazla şey katacak?

hangi ihtiyaçlarımı giderecek?

bu arada lütfen iphone/ios ile androidi karşılaştırırken samsungu baz almayın. akıl var mantık var.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

abi ben anlamadım yıllardır neyi tartışıyosunuz.

4 yıl android kullandım, şimdide ip6 kullanıyorum.

rahatlıkla söyleyebilirim ki ikisininde amına koyuyım.

amk biri stabil ama akıllı telefonun sana sunması gereken şeylerden uzak.

biride sana sunması gereken şeyleri sunuyo ama stabil değil ve seni yarı yolda bırakabiliyor.

şimdi siz neyin fanatikliğini yapıyosunuz.

fakirklik zenginliğimi var @unbalanced hocam fiyat olarak karşılamtırmış ikiside aynı bok.

fanatikliğe gerek yok. stabil mi istiyosun,özgürlük mü?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Su muhabbetler ne zaman son bulacak amk ya :(

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Jailbreak abi :( candır can

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

En çok ta asgari ücrete (900-1500 tl arası) çalışanların kredi çekip, borca girip, veya birkaç aylık maaşını biriktirip şu aptal alete vermesine üzülüyorum :D

Sadece telefon değil aynı zamanda saftirik turnusolu :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

5 yıl falan ( aile, arkadaşlar, kiz arkadas vs herkezde iphone var diye) Iphone aldım.  En başlarda beğendim. Tasklar arası hızlı geçiş bence androide en büyük üstünlüğü.

Diğer arkadaşların söylediği gibi içgüdüsel kullanamadım. Ayarlarda hiçbir aradığımı bulamıyorum hepsi saçma sapan yerlere koyulmuş. Free program indirirken zorla kredi kartı girmemi istemesi hatta ara ara girdiğim kredi kartını pekiştirmemi istemesine uyuz oluyorum.

Zaten Iphone a guzel bi para vermişim bide üstüne iki app yazacam diye mac almamı istiyor zaten orada gözümde bitti. Yani telefona app yazmak için ömür boyu kullandığım windowsdan vazgeçemiycem, hayatımı adamadım sonuçta Iphonea =)

Androide geçince acaip rahatladım. Hatta Iphonedan fazla para verdim android telefona, Benim gözümde Iphone sadece bir çöp. Ama böle yaşlı amca teyzeye falan tavsiye ediyorum. Bazı kesimin özellikle kadınların 5 senedir Iphone kullanıp 1 tane app yüklemedikleri, Itunes şifrelerini bilmediklerini gördüm. Onların durumu çok bi üzücü

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

iphone alan sado-mazo tipler genellikle. Çünkü birşey yapamıyorsun, kısıtlanmışsın, öyle yapayım böyle yapayım yok. fiyat olarak da sikiyorlar.

Bu yüzden sado-mazo sevenler tercih ediyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 6964 Toplam Mesaj: 64
iphone iphone