Ne İçin İphone?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

iphone alan sado-mazo tipler genellikle. Çünkü birşey yapamıyorsun, kısıtlanmışsın, öyle yapayım böyle yapayım yok. fiyat olarak da sikiyorlar.

Bu yüzden sado-mazo sevenler tercih ediyor.

Ben android taraftarıyım hatta Sony xperia serisini çok severim ama doğuya tayin olurken iphone aldım. 2 sebebi var, ilki androide yeterli zaman harcayamayacak olmam (root, rom vs), diğeri ise batıya dönüşte elden çıkarmak istediğimde 2450 ye aldığım telefonu (6+ 64gb) rahatça 1500-2000 tl bamdında satabilecek olmam.

Bunun sado-mazo ile alakası yok. Tam tersini yapsam dediğin gibi olabilirdi. Sonuçta android alıyorsan onun tüm özelliklerini kendine göre değiştirebilmelisin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

iphone'da yapıp androidde yapamadığın şey artık kalmadı gibi. hız ve stabilite olarak da android 5 sürümünden sonra bayağı bir oturdu fakat yine de iphone çok daha üst düzey bir cihaz. tasarım olarak da çok çok iyi.

ama arada iki kat fiyat farkı olduğu için bence o kadar para verilmez.

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    qoqo bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

iphone alan sado-mazo tipler genellikle. Çünkü birşey yapamıyorsun, kısıtlanmışsın, öyle yapayım böyle yapayım yok. fiyat olarak da sikiyorlar.

Ben android taraftarıyım hatta Sony xperia serisini çok severim ama doğuya tayin olurken iphone aldım. 2 sebebi var, ilki androide yeterli zaman harcayamayacak olmam (root, rom vs), diğeri ise batıya dönüşte elden çıkarmak istediğimde 2450 ye aldığım telefonu (6+ 64gb) rahatça 1500-2000 tl bamdında satabilecek olmam.

Bunun sado-mazo ile alakası yok. Tam tersini yapsam dediğin gibi olabilirdi. Sonuçta android alıyorsan onun tüm özelliklerini kendine göre değiştirebilmelisin.

@torpedo_xl sado mazo musun lan :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sado mazo komiksiniz yahu. Ne alakası var ? Birisi 2. elde değeri düşmüyor demiş abi boğaza sıfır arsa mı alıyorsun ? Elektronik ürün sonuçta. iphone'a vereceğin paraya iki sefer Android tel alırsın.

Bir diğer arkadaş orta seviye cihaz yeter demiş ortalama kullanıcıya doğru demiş. Fakat firmalarda aptal değil bunun farkında. En kaliteli ekranı, en kaliteli kamerayı pahalı cihazlara koyuyorlar. 700 liralık telefonla bir foto çekiyorsun tost makinesi gibi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

çükünüzden daha fazla kullandıgınız bir şeye azıcık para verin cep telefonları artık alo demek için değil her işinizi görmek için. oyüzden vereceğiniz paraya acımaya gerek yok 

sizi de en memnun eden uzun süreli kullanımlarda hep apple oluyor.

2 tane dandik cihaz alacağıma 1 tane adam gibi işini yapan donup kasmayan kapanmayan hata vermeyen cihaz alırım.

dediğim gibi cükünüzden daha fazla kullandıgınız şeye verdiğiniz parayı acımayın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    El_Sharaby
    El_Sharaby's avatar
    Erkek

Reis ben iphone sağlam oluşu(fiziksel) güvenli sistem sağlaması ve sadece kendine has bir dilinin olması sebebiyle seviyorum,sanırım sevmeye de devam edicem.

Aynı şekilde İpad de bana  aynı güveni sağlıyor fiyat olarak tuzlu olabilir ama kalite ucuza alınmaz.

Söz uçar yazı kalır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

ne yapamıyorsun yapalım ? :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

androidcilerin ioscuları aşagılaması , ioscuların anroidcileri aşagılaması laf sokması falan çok komik,

telefonla kişiliğiniz yada konumunuz değişmiyor , 2-3 yıl samsung s3 kullandım , hanımın hediyesiyle ayfona geçtim , ümit aynı ümit değişen bişey olmadı

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Rakipsizler bence hiç değilse arayınca bi muhattap buluyorsun. İphone6 kullanıyorum en ufak bişeyde arıyorum hem tekrar dönüş yapıyorlar hem sorunumu hallediyorlar.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

i phonenin üstüne cihaz tanımıyorum 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
Toplam Hit: 6995 Toplam Mesaj: 64
iphone iphone