folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nickinizin Anlamı ?

Nickinizin Anlamı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanet_Cocuq
    Lanet_Cocuq's avatar
    Erkek

Sevgili müridler tahribat' a bundan öncede bu konu açılmıştı en yakın açıldığı tarih 2005 yılında ve yeni müridler aramıza katıldığı için bazı nickler gerçekten garip anlamı nedir diye merak ettiğim olduğu gibi sizide bazen düşüncelere sarmıştır :D benim nickimde yazıldığı gibi tabiri caizse lanet li bir insan olarak devam etmekte hayatım bunu anlatmak gerekirse bitmez....:) en iyisi sizin yorumlarınız görelim;)

...Vé Lakin énsémdé numunési sırat"ın,Né yanından tuttu isém Réngi soLdu hayatın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AciyaGulmek
    AciyaGulmek's avatar
    Erkek

Şekilde de Görüldügü Gibi Açık Ve Net anlamı Bide Sevdigim bi Şarkının Adı Oldugu İçin Bu arada

Dip Not: Renegeadelien Dininden Dönen Demekmiş Obama Bu Nicki Kullanıyomus Kod isim Olarak Ek bilgi :D

De Get Yalan Dünya...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanet_Cocuq
    Lanet_Cocuq's avatar
    Erkek
    AciyaGulmek bunu yazdı:
    -----------------------------

Şekilde de Görüldügü Gibi Açık Ve Net anlamı Bide Sevdigim bi Şarkının Adı Oldugu İçin Bu arada

Dip Not: Renegeadelien Dininden Dönen Demekmiş Obama Bu Nicki Kullanıyomus Kod isim Olarak Ek bilgi :D

onu hain yabancı olarak biliyorum ama ingilizcenin karşıtı olarak düşünürsek öle Rene bu konu hakkında neder bilmem :):)

...Vé Lakin énsémdé numunési sırat"ın,Né yanından tuttu isém Réngi soLdu hayatın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    imzamda var gereken açıklama :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanet_Cocuq
    Lanet_Cocuq's avatar
    Erkek
    Lanet_Cocuq bunu yazdı:
    AciyaGulmek bunu yazdı:

onu hain yabancı olarak biliyorum ama ingilizcenin karşıtı olarak düşünürsek öle Rene bu konu hakkında neder bilmem :):)

pardon yabancı hain olarak biliyorum :D yanlış oldu ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

kerim -- .................. :)  ---  benim nickim oyunlarda felan yada ortamlarda :) 
    FraktaL  'dır :)  böyle egzantirik sekiller olur ya bide onlara egzantirik resimler felan süper bişey ;)

http://www.altavista.com/image/results?itag=ody&q=FraktaL&mik=photo&mik=graphic&mip=all&mis=all&miwxh=all

(:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    Yıllar önce internet cafede mynete üye olurken , nick kısmına ne yazsam diye düşünüyodum ki önümden geçen çocuğun sırtında Seastar yazıyodu :) O gün bu gündür genelde sitelere bu nickle üye olurum.  Anlamıda deniz starı gibi bişey herhalde.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Quetzalcoatl

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    Tom ve Jerry'deki jerry:)

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cepni
    cepni's avatar
    Erkek
    Çepni: Oğuzların Üçok kolunun Gökhanoğullarına bağlı bir aşiret adı. Giresun ve yöresine yerleştirilen savaşçı bir uç boyu. Zaten kelime anlamı da '' Yağı - düşman- görünce dayanamayıp saldıran '' demektir.

Bizim oralarda VATAN SATSA BİR KİŞİ ANINDA BİTER İŞİ! / "Türkçe"m, ana dilim, ata sesim, ses bayrağım, Bu koskoca dünyada beni sen Türk edensin." / Benim bozkurt yurdumda çakalların işi ne!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

vaktinde askeriyeye katılmak isteyişim ve galatasaraylı oluşum nedeniyle böle bi kombinasyon yaptım :D

2. bi anlamı daha var bi harf eksik yazılmış gibi onuda siz çıkarın

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 14340 Toplam Mesaj: 88