folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nickinizin Anlamı ?

Nickinizin Anlamı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    benimki direk tek anlam :D ismim...

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatal-error
    fatal-error's avatar
    Erkek
    bilmemki nedir (:

Beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Guteritter
    Guteritter's avatar
    Erkek

iyi şovalye demek guteritter (almanca)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

CellyM = selim

Cell = sel

yM = im 

(x

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    bi uzun yıl evvel dah dail-up zamanı hotmaile uye olurken düşün allah düşün ulan ne assan crazy-cocuq yok dandik dedim en iyisi adımı ve soyadımın ilk 3 harfini yazam o gn bu gundur tum sitelerde bunu kullanıyorum.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

fatal-error bunu yazdı:
    -----------------------------
    bilmemki nedir (:
    -----------------------------

fatal ölüm demek  hocam arabcadaydı  galıba  error da  hata  demek  herhalde senın nickin anlamı  hatalı  ölüm olsa  gerek :D

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

renegade oxfordun sözlüğünde,(o zamanlar milliyetin verdiği bi oxford sözlüğü vardı) kartal manasına gelmektedir. Aynı zamanda eryaman 2. etapda senelerce yerinden hiç kıpırdamadan duran yanında renegade yazan bi jeep durmaktadır...

alien ise, o zamanlar 185$ verip aldığım 900000 kelimeli poly lingua elektronik sözlüğün içindeki en uzun kelime olan extraterrastrial midir nedir öle bi sözlüğün eş anlamlarından birisidir, dünya dışından gelen manasına gelmektedir..

koduğumun obaması, renegade dediyse bana ne, önce ben seçtim :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

anlam olarak scuderia italyancada ahır anlamına geliyo. bide ferrari kullanıyo bunu scuderia ferrari diye geçer son zamnlardada özel modellerinde bu ismi kullanıyor buda son scuderia 430 modeli;

Ferrari%20F430%20Scuderia%20at%20the%202007%20Frankfurt%20Auto%20Show...

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    ZeroCooL` = SıfırDerece` anlamında kullanıyor olup 7 veya 8 sene felan oldu sanırsam uzun süredir bu nick i kullaniyorum.. Sevdiğim bi abimime ait bir nick ti..
    Ama farkına vardım ki çoluk çocugun hoşuna gitti sanirim.. bu nick i kullanan sahte Zerocuklarda türemiş.. :|

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciminli
    Ciminli's avatar
    Erkek
    Ciminli : Evvella benim Medeniyetimdir. Tarihsel Gecmisi M.Ö 3000 yillara kadar dayanan asiri sosyo kozmo politik bir yerlesim yerinin eski adidir. Tarihe bircok önemli olaya yasanacak mekan saglayarak katkida bulunmus ismin asil cikma yeri konusunda cesitli efsanalera anltilan ne disari acilan nede disaridan birseyi kabul gören kendi icinde deger yargilari olan bir yerdir.

* Südün Bozuksa Senin Üc Gram Uckura Satilmissa Ruhun ! Yanasma * Gök Girsin Kizil Ciksin !!!
Toplam Hit: 14339 Toplam Mesaj: 88