folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Nickinizin Anlamı ?

Nickinizin Anlamı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Birçoğunuzun nickini doğru tahmin etmiş olmamın verdiği sonsuz mutluluktan döktüğüm gözyaşlarımla yazarken bu postu şunlarıda belirtmeden geçemicem;

Eğer okursanız Renenin nickinin bu topikten belirtilen anlamlardan hiçbirine binaen konmadığını görürsünüz,okula giderken bir tane jipin üzerinde yazan isme ek yaparak böyle bir nick koymuş ama doğuştan mı deistti yoksa bunun anlamınıda bildiği ve sonradan deist oldu diye mi sonundaki eklemeyi yapmış orasını bilemeN..

god

bir sende yanılmışım,ben o nicki hani türkçeye tanrı hesabı olarak çevrilen administratör yetkisi olan nick anlamında olduğu için koyduğunu düşünmüştüm.

Nikoteen'e gelince,Nicotina (Nikotin) filminden esinlendim ( filmide izlemeyen varsa mutlaka tavsie ederim..) + Sigarayı çok seviyorum + Gencim,güzelim :) teen'i de ondan dolayı çevirdim hem türkçe niko-tin deki tin'i okunduğu zaman aynen karşılıyo teen eki..

Canlının canlıya üstünlüğü yoktur ! Vegan olmak bir fedakarlık değil adalet ahlakı gerekliliğidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    nikoteen le beraber üyelik alırken nick ne olsun dedi bende bilmem dedim şöyle adamgibi bişey olsun dedi bende adamgibi olsun dedim ve ölede oldu .ne anlama geldiği zaten aşikar bişey ...adamgibi yani benim gibi :D

kontra bisiklet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    tanrının kılıcı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    Rene'nin bir başka anlamı kartal zaten rene kartal anlamı için kullanıyor

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

baron_27

ortaçağ avrupasında şovalyenin bi üstü rütbe. sınırda az miktarda toprakları, bi ufak kaleleri bulunur. ülkeye gelen giden bunnardan sorulur.

en karizmatik soyluluk ünvanı,

imiş.

yani iyi bişey :D

_27 ise, tabiki memleketimin plaka kodu, Antep'lilerin %90 ının mail nickinde 27 vardır :))

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek
    http://img123.imageshack.us/img123/8896/98167bf3.png

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

bir anlamı yok amk bildiğiniz süleyman işte :W 

ontediye selamlar burdan  

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    benimkini herkes buz , buzul vs. anlamında çıkarıyor ama ben bu nicki seçerken hiç buz veya soğuk şeyler düşünmedim harflerde gizli :) zaten değiştirecem buzul alıyom büzül diyorsunuz thunder yapıyom ekmek diyorsunuz ne lan benim sizden çektiğim. gözümü kapatacam sdkjfaskgbadjf gibi bişey yapacam :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek

nick benim neyime yaa :D:D direk bu kadar anlamı :) çok tatlı bi anlamı var dimi ? :D

ps: muskete katılıyorum ayrıca böle frmtr konularını burada çoğaltmayalım lütfen:)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

k...g....d....

adımın ssoyadımın başharfleri gayet sade (:

kgd
Toplam Hit: 13924 Toplam Mesaj: 88