folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    İlk Ben baslıyım TUrizm Meslek Lisesi Okudugumdan Okul Zaten Azıtık Dersde bira içmiştim ogretmen varken!!
    sizinkiler akradaslar?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    üniv 1 deyim.. kızın birine sarkıcam ama ne desem diye düşünüyorum benimkisi piçlik ciddi bişe diil..kantine geldi gitti kız bizimkilere dedim bakın simdi kızın yüz ifadesine..gittim hemen pesinden..

Ben : Pardon..bişey söylemem gerek sanırım..
    O : dinliyorumm..
    Ben : ben olsam dinlemezdim..neyse..gerçek şu ki..ben dün rüyamda gördüm sizi..kanserdiniz..bu sıralar basınızda bi sıkıntı felan mı var ?..
    O : Neee !
    Ben : bende üzüldüm görüntüye ama bu bi rüya sonucta cokta korkmamak lazım..
    O : basıma bişe gelirse ilk sana söylicem..ismin ne ?..

euheuhe...

Hı..bide şey olmuştu lisede...çok sert bi hocanın dersi ödev mödev yok tabi bizde..adam kırıyo geçiriyio..napsak napsak derken..4 kişilik bi grup olarak.. kalorifer borusunu tekmelemek suretiyle kırdık ve haliye her yer su oldu..hoca geldi..görevliyi çağırın ve bahceye cıkın hemen dedi..bizde büyük bi zevkle..dışarııı..hobaa

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    biz dershanede şarterleri indirdik müdür geldi yanımıza siz yaptınzı dedi bizde hayır şu tarafa doğru kaçtıalr dedik hemen orya doğru gitti ehehehehe

muhbir-tbt@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

univ 1. sınıfta bolum baskanımızın koltuguna yumurta akı surdum

beni sinir etmisti napım ???

sonuc olarak kım oldugum anlasılmadı

onemlı olan o ankı sınırımı atmam dı

ama gorsenız kıs kıs gulerek guvercın adımlarla o yumurtayı koltuguna nazıkce bı yedırısım vardı :D

arkasındakı o lekeyı gormenız gerektı

tıpkı sey gıbıydı... sey :)

e işte sey hehehehehehhehehehe

mimi " yim ben ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CTG
    CTG's avatar
    Erkek

abi siz de yapmışsınızdır hani arkadaşınıza işaret ediyorsunuz dönüp bakınca nahh diye gösteriyorsunuz. neyse lisede bu olay aldı başını gitti. artık iş skora vuruluyor. ben hain planımı yaptım arkadaş okul çıkışı miniüse binince cama tıklıycam bu dönüp bakınca hareketi çakıcam :D

neyse okuldan çıktık arkadaş bindi minibüse liseyi de erzurumda okuyorum arabaların camları hep buz tutmuş. neyse ben cama tıkladım buzdaki ufak aralıktan biri bakınca naahhh diye dayadım cama :| ben ne bilim arkadaşın okulun en mülayim hocasına yer verdiğini :| hoca elime bakıyor ben hocaya :| Allahtan bir şey demedi :| yerin dibine girdim valla :|

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

yapmadığım şey yok. arıyorum varsa yapıyorum. bitane anlatiyim :

kantinden okulun arka giriş kapısına yani arka merdivenelre gidiliyo. o küçük salonda da erkek soyunma odası ile resim odasının kapısı var.
    bize resimd dersi vardı. Bu ders genelde boş geçerdi, hoca geç gelirdi, bazen dersin ortasında işim var diyip çıkardı. işte böyle birşey olmuştu o gün.
    Bende çıktım o dediğim küçük salon işte salon diyim size. arkdaşta Kantin kapısının orda nöbetçi. Konuşuyoz işte. aramıza yaparsın yapamazsın olayı oldu.(herzaman olur, beni gaza verirler, yaptırırlar :). dedimki işerim o dedi işiyemezsin. Açtım fermuarı çişşş ferahladım orda :D Gülüdk filan. sonra bizim resim odasından kankim çıktı [kız]. baktı biz gülüyoz dedi ne oldu. biz hiç filan diyoruz. sonra işte yerdeki kalın tabakalı sidiğe bakarken anladı durumu :D
    sonra kızın arkadaşları geldi 2tane. onlarda anladı bakıyolar bana gülüyolar aq :D

---
    1. koridorda sanat bölümü talebelerinin yaptığı yağlı boya resimleri var. koridora boydan boya asılmış. arkadaşlarla bunları ters çeviriyoz :D
    ---
    Bahçede voleybol toplarını açık camlardan içeri atıyoz. sanki iyi bi bok yemiş gibi "ben yaptım hocam" diyoz :D
    ---
    sınıf başkanıyım. defter bende. seçmeli ders filan olunca geç gidiyorum. nasıl olsa defter bende. yok yzamaz. ölye bişe işte.
    ---
    lise yılları gibisi yok aq. ahada bitiyo okullar :S

Edit : konu açılır açılmaz cevapla butonuna tıkladım. benden önce 4 kişi yzmış aq :D

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:
    -----------------------------

univ 1. sınıfta bolum baskanımızın koltuguna yumurta akı surdum

beni sinir etmisti napım ???

sonuc olarak kım oldugum anlasılmadı

onemlı olan o ankı sınırımı atmam dı

ama gorsenız kıs kıs gulerek guvercın adımlarla o yumurtayı koltuguna nazıkce bı yedırısım vardı :D

arkasındakı o lekeyı gormenız gerektı

tıpkı sey gıbıydı... sey :)

e işte sey hehehehehehhehehehe

-----------------------------

:)))) Koptum yavvvv

Yerlere yattım gülmekten :)
    Helal olsun valla :D

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

Benim ortaokul sinifinda ögretmen ögrenci'ye çisini yapmasi için  izin vermemisti,

vermeyince oda oturdugu yerde bürosünun altina isedi :SSS

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    Bursa erkek lisesinde tarihi binada okulun son zamanlarında öğretmen masasının yanında oturdugumuz bir sırada arkadaş sigarayı yakmak isterken sınıf defterini yaktı söndüremeden sandalyeye ve masaya sıçradı zor söndürdük tarihi bina oldugundan büyük panik yaşanmıştı allahtan benim alakam yoktu :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

okulda derler bitmiş servislere dogru yürüyoruz, ben lise 3üm, hazırlıklardan biri bana geldi ve

dediki  "abi yusuf abi (servisci) gelmemiş"

bende

dedimki "vayy *****u çocugu yine ekti **ç"

tabii bunları söylerken almanca hocasının önümde oldugundan haberim yok 

derken okulun en cadaloz hocası (almanca öğretmenimizdi) arkasını döndü ve

"size okulda bunu mu öğretiyorlar" dedi ben sırıtıyorum evet diyecem müdür e söyleyecek hayır desem cevap verme diyecek :D

hemen dizili servilerin arasına girdim ve almancacıdan sıyırdım,

o gün başka bi servis le gitmiştim eve. 

yaw benim lise de hayatım hergün maceraydı, abartısız her gün. 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    benim okulun zaten toplam 140 ögrencisi vardı herkes biribirini tanır manyak disiplinli bide müdür yardımcısı  hani mevsim sonlarında kılık kıyafet degişikligi yapılır bu adam cuma günü duyuru yapmış gömlekler degişecek diye tabi ben ve grup kırmışız okulu kimbilir nerdeydik. Pazartesi okula geldik kankimle beni içeri almadı kovdu okuldan kilık kıyafet degişmemiş diye ogünde tarih sınavı var hocam sınav dedik tınmadı adam gittik eve çektik sivilleri geldik sınava girdik op gün kankim eve gidip okulu aramış sesini degiştirip kızımı okuldan nasıl kovarsınız diye fırça atmış ertesi gün bu müd. yar. eve devamsızlık kagıdı göndermiş acayip gıcık oldum sabah 7 evden çıktım o gönderdigi kagıdı müd. yar. masasına bıraktım o günden sonra adam bana ilişmedi

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
Toplam Hit: 14814 Toplam Mesaj: 64