folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yil 1994 lise 2 lerdeyiz, okul okunacak en guzel yilllar liselerde  kredili sistem var o zamanlar.Biz her zaman ki gibi hic okula ugramadan bilardo salonlarindan cikmadan 30 krediyi bi donemde nasil verecez hesaplari yapiyoruz.derslerden ingilizce konu  malum fenerbahce o zamanda fenerbahce bugun nasilsa oyle tabii ben besiktasliyim o ayri.Fenerbahce avrupa kupalarinda Cannes a yeniliyo ardindan da Vanspor a yeniliyo.benimde canim sikildi.desk in altindaki defterin sayfalarindan birine fuck you fener yazdim.baska bi  sayfaya da s......s Fener yazdim arkadas gordu digerini goreyim dedi al gor dedim havaya kaldirdim kizlar filan gormuslerdi  gulustuler.ogretmen bunu farketti.ama fuck you fener i tabii.kizlarin gordugunu  degil.Okulda guzel geyik donmustu.o gun ben disiplin sucu  aldim ertesi  gunu  rahmetli  pederi  okula cagirdilar bisey olmadi  tabii.ama o siniftan hala bir araya geldigim insanlar oldugunda gulmekten yikildigimiz guzel bi aniydi o.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    okulun duvarına gülü birgün celoyu hergün yazdım sprey boyayla kocaman (celo = müdür yardımcısı)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

Ders boşken ve Bütün okul dersteyken megafon ile koridorda s.kişmeeeeeeek der sınıfa kaçardık:)

Toplam Hit: 14802 Toplam Mesaj: 64