folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    Arkadaş çilekli prezo çalardı .Şişirir oynardık.herkes çok eğlenirdi.Bir gün patlamıştı oynarken sınıf gün boyu taze çilek kokmuştu:D

iyi biri değil... TBT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByNiko
    ByNiko's avatar
    Erkek

Merhaba Arkada$lar Şimdi ki Anlatacağim Olay orta1'de Olmuşdu. daha 11-12 yaşlarindaydim her neyse bizim dersimizboşdu dışarıya çıkmışdık Bizim okulun orada orman vardı okulun içidne sayılırdı oda okulun avlusuyla arasında yarım metrelik duvar vardı. her neyse bizim derslerimiz bo$du dönem sonuna geldiği için, havada sıcakdı orada kaşındırma tozları vardı. (Belki bilirsiniz kırmızı yuvarlak top gibi bi $ey ) ben onun kaşındırma tozunu oldğunu biliyordum ama bilen çok az kiş vardı okulda. bizimle beraber 2 sınıfın daha ders boışdu hepimiz ağaçların dibinde otuyorduk birden beimde Aqlıma ipnelik geldi A.q Dedim bunları onlara adam :) attım 10 15  ondan ona ondna ona geçdi zil çaldı derse girdik hepsi kaşınıyor m.k kaşınan adamın elini tutsan sende kaşınırsın bakdım herkes kaşına krizine girmiş kiminin gözleri kiminin kolları kimin boğazları kıp kırmızı olmuş alerji yapiyordu millette :D bakdım herkes suya doğru koşuyor wc'ye bzim okulda'da s2dim sene su akmazdı hep vanaları kapatırlardı ancak unutukları zaman su akardı farkına varıncada hemen keserlerdi :D sular Akmıyo bizim wc'de büyük varil gibi 2 tane vodn vardı onların içi su doluydu ama bizimkiler okul yönetimine kıllık olsun diye içine her $eyi atarlardi sid*k felan yaparlardi içine, denize düşen yılana sarılır diye bir laf var o lafın doğru oldğunu ilk defa oRada anladım,herkes içine giriyor kafasını sokuyor hiç bir şeye aldırıi etmeden, millet evini ariyor annesi babasini ariyor eve gidiyor hocalar deRse GirmiyoR, millet ka$ınıyop duruyor herkes üstüme gelio senin yüzünden felan her nese bende tabi yusuf yusufum oldum ağladım ağlayacam, herkes üstünü çıkartmış geberiyor kaşınmakdan kıp kırmızı olmuşlar dedim kesin birisi ölecek heraLde 1. sınıfdan 8. sınıflara kadar herkes ölmü$ vaziyette çünkü, sonracığıma bakdım müdür okulu boşalttı Erken gidiyorsunuz felan dedi  biz sabahcıydık o zamn, benim moralim kötüydü yusufum kesin atıalacm diyordum  avluda otuyordum tabi bu aRada bende  ka$ınıyorum :) bakdım müdür'de Anons yapiyor öğlencilere herkes geri gitsin felan okulun kapılarını kitlediler vede okul 1 gün tatil olmu$ oldu öğlencilere hehe nasıl tahribat ama :)

şuanda lise son sınıfayım halağa atılmadan devam ediyorum ama dewamsızlık 21 gün kalacma galiba :D lise1. sınıfın il senesinde kaldım, 2. senesinde 2.dönem tasdikname aldım af çıkdı geçen sene lise2. sınıfa başladım, geçen senede dewamsızlıkdan kalıyordum babam halatti saqoLsun, bu Senee şimdiden doldu dewamsızlık 21 gün raporla 32 :D hadi bana eyw. aklıma gelince anlatırım..

Serefsizlerin serefsizce yasadigi bu dünyada Sende serefsizce Yasiyorsan ADiLiGiNE boncuk takta NAZAR DEGMESiN!!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Arka bahçedeki kapının altından elimizi kolumuzu çıkartıp bağırırdık. Kapının önünden geçen küçük çocuklar ve diğerleri de aynı şekilde bağırırdı :D

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibrahim_c
    ibrahim_c's avatar
    Erkek

anlatacağım olay 9. sınıfda gerceklestı yane bu sene sımdı kız arkadasdan göz kalemi altık evden soğan falan getırdık sonra soğanın suyunu gozume damlatttım kıpkırmızı oldu gozum tabi koridor soğan koktu ney se goz kalemıylen de gozumu morarttım sonra almanca dersıne 1-2 dk gec gırdık ben arkadasların kollarındayım hoca ne oldu dedi arkadaslar hoca ibo yanlıslıkla kimya dersınde ispirto cektı  kafası yerinde değil dedi sonra benı oturtular ben sarkı soylmeye basladım sonra yazılı sonuclarını okumaya basladı ben 37 almısım hoca bana ibrahim özel dersmi alıyorsun notun baya yukselmıs dedi ben oradan benmi yaptım hoca evet ozel dersmıo alıyorsun dedı ben yıne benmı yaptım 7. kereden sonra hoca pes ettı sonra hoca tahtaya bısıler yazmaya basladı ben gidip arkasından sılmeye basladım ardından bana bağırdı ama arklar hocam kafası yerınde değil deyip hemen benı sırama oturtular 1 dk sonra ben kalkdım gittim hocanın masasına yattım hoca güldü ibo ii misin dedi ben yatmaya devam ettım ibrahim dedi ben benmi dedim yine aynı sekılde devam ettı sonra cvb vermemeye basladım heeheee hoca vaz gectı dersın sonuna kadar bazen sarkı soledım heeheee almanca dersı kaynamıs oldu

Yukarıda yazan medeni durum seceneklerinde neden DUL yok !!! ben belkı dulum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    marmaris sabancı lisesinin gelmiş geçmiş en belalı sınıfının bi üyesi olmaktan gurur duyuyorum kızların hepsi tuvalette verir erkekleri her teneffüs çeker, ve anlatmaya kalksam tbt nin veri alanı yetmez :D aklıma geldikçe eklerim  bi şeyler .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    okula gitsem piçliğin kralını okurdunus burda, amma velakin gitmedik işte:) ama ortaokulda kısların soyunma odasının kapısını kırmıştık kitleyemiolardı  :D:D:D:D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ders fizik dersidir ve yazılı wardır :) bende hocanın müthiş bi zaafını billiyorum aldım elime at yarışı ekini öğretmen masasına koyuldum :) hocam tüyo war bugün altılı günü dedim hocadan gelen cewap bugün bendede tüyo war dedi :) tabi yazılı hala dewam ediyo arkadaşlar benim kağıdımı da doldurmuşlar tabi eşşek deiller yyaa a.q :) fizik hep 5 gelirdi a.q sayısalcıyız bi o dersimiz iidi :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek
    geçen dönem sınıflara TEMA'dan çuvallar geldi hangi sınıf daha çok kağıt atık biriktirirse çuvalında onlar adına ağaçlıklar yapılacak diye. bizim sınıfta da hep ezilen bir çoçuk var çelimsiz süt bir şey.ben normalde hiç dokunmazdım zarar vermezdim çoçuğa ama bir anda fikrim geldi ve dedim"hadi kürşatı çuvala sokalım" :D.   ben sadece izledim olayın sonrasını:D çocuğu çuvala sokup resim vidyo falan çektikten sonra koridorda hızlanırıp hızlandırp attılar yerde yuvarlanarak gitti duvara çarptı kafası yarıldı çoçuğun:D  bana bir şey olmadı tabi şikayet edince çünkü ben sadece izledim olayı:D

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

1- Lise sonda çatlak bir bayan geometri hocamız var. Sürekli ders yerine aşktan, sevgiden bahsediyor. O günde canım sıkkın en arkada oturuyorum. Yine konusmaya başladı. Dedi sevgilinizle gezinirken yeri gelecek, el ele tutusup öpüşeceksiniz. Bende oldu amk bir de si...şeceksiniz dedim.  Sınıf bir anda sessiz oldu ve benim sözüm tüm  odada yankılandı. Kadın çıldırdı hangi terbiyesiz dedi diye, kimseden tık yok. Önümdeki piç arkadas da bana dönerek oha olum hiç hocaya öyle söylenirmi deyince kadın bana döndü kalemi kafama fırlattı. Ortalamam 93 dü karneme 4 geldi :)

2- Yine lise sonda kaçık bir fizik hocamız vardı, hatun taştı taş :P

Neyse bunun telefon numarasını bulduk yaklaşık bir 150-200 kişiye numarayı  dağıttık. Dedik herkez saat 7de gizliden çağrı atmaya başlayacak. Her kez gizliden çağrı atmaya başlamış bir tek ben gizlemeden çağrı attım, hani farklıyız ya :) Hoca aradı kapadım sms ile kimsin neden sürekli aranıyorum dedi. Bende sms ile her türlü ipneliği yaparak ondan hoşlandımı, taş gibi vücudu olduğunu onunla olmak istediğimi yazdım. Seninle görüşecez dedi sms atmadı. Bir gün sonra okulda arama oldu, tüm telefonlar toplandı numaralara bakıldı. Benim numaramı okulda dağıtmışlar bu kimin teli diye. M. yardımcısı bu elemanın okul hayatı bitmişdir dedi. Ben o an bittim dedim amk senin şimdi zike geldin işte. Neyse hocanın yanına gittim dedim hocam size o sms atan bendim affedin :D Hocada tmm anlamısdım bu piçliği sendne başka kimse yapmazdı dedi.Yanımdaki arkadasa sen git emir ile konusacam dedi. O gitti bana dediki, sms lerin çok güzeldi hosuma gitti ama bir dahaki sefere sms i atarken kim oldunu söyle:) Ondan sonra ben bunu bir kaç kez taciz ettim, ilk seferde bir şey demedi ama son gün baloda tokatı patlattı :)

3-Unv 1. sınıfta doçentimiz beni kızlar tuvaletinden çıkarken yakaladı. (Neden diye sormayın önemsiz bir şeydi ben zaten ona açıkladım durumu, hallettik aramızda) neyse senin bu yaptığını herkeze anlatacam dedi bende yapmayın aramızda kalsın dedim tmm dedi. Neyse dersdeyiz kızın teki bası döndü dısarı çıkdı, ardından bir kız daha çıkdı. Bende hocam onlar kız basına dısardalar bende gidim yanlarına dedim. O da:

-Onlar kızlar tuvaletine gittiler sen ne yapacaksın orada dedi, sonra gerçi ben seni kızlar tuvaletinde gördüm sen gidersin oraya dedi. Tüm sınıf bana döndü yuhhh dediler. Bende durun arkadaslar açıklayabilirim dedim. Doçentte bize bir şey açıklamana gerek yok o senin tercihin bizi ilgilendirmez dedi. Bende hocam hani aramızda demişdiniz dedim. Oda tüm sınıfı gösterdi ewt bak aramızda dedi :D:D:D

Sonradan muhasebedeki ve bürodaki kızlar sınıfa geldi o kızlar tuvaletine giren sen misin emir dediler. Şerefsiz diğer bölümlerdede beni anlatmıs amk. 

4- Sapık bir vb hocamız vardı, bizim sınıftan bir hatuna asılıyordu. Onun kızla olan sesli konusmaları kaydedip şantaj yaptık. 30 olan vb den 90 ile  geçtim..

Bunlar bir kaçı... 

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:
    -----------------------------

Neyse bunun telefon numarasını bulduk yaklaşık bir 150-200 kişiye numarayı  dağıttık. Dedik herkez saat 7de gizliden çağrı atmaya başlayacak. Her kez gizliden çağrı atmaya başlamış bir tek ben gizlemeden çağrı attım, hani farklıyız ya :) Hoca aradı kapadım sms ile kimsin neden sürekli aranıyorum dedi. Bende sms ile her türlü ipneliği yaparak ondan hoşlandımı, taş gibi vücudu olduğunu onunla olmak istediğimi yazdım. Seninle görüşecez dedi sms atmadı. Bir gün sonra okulda arama oldu, tüm telefonlar toplandı numaralara bakıldı. Benim numaramı okulda dağıtmışlar bu kimin teli diye. M. yardımcısı bu elemanın okul hayatı bitmişdir dedi. Ben o an bittim dedim amk senin şimdi zike geldin işte. Neyse hocanın yanına gittim dedim hocam size o sms atan bendim affedin :D Hocada tmm anlamısdım bu piçliği sendne başka kimse yapmazdı dedi.Yanımdaki arkadasa sen git emir ile konusacam dedi. O gitti bana dediki, sms lerin çok güzeldi hosuma gitti ama bir dahaki sefere sms i atarken kim oldunu söyle:) Ondan sonra ben bunu bir kaç kez taciz ettim, ilk seferde bir şey demedi ama son gün baloda tokatı patlattı :)
    -----------------------------

:D nıhaha bu güzeldi

...
Toplam Hit: 14810 Toplam Mesaj: 64