folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

Okulda Yaptıgımız İlginç Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    BYCEZA bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben lise üniversite okuyamadım :((  ama ortaokulda :D okulun en piçi sayılırdım  bir gun sınıf nöbetcisiyim + bi kızla kız ben kantine gidip geliyom dedi herkes tenefüsde bende tamam dedim :D bunu yazmak ne kdr doru bilmiyom ama kız beni iyice tahrik etmişti a.q sonucda orta 2 ye gidiyoruz ergenlik cagı sınıfıda brakamayız  dedim ne yapim ne yapim sırayı kapıyın arkasına dayadım akıl işde dedim böyle kapıyı zorlarlar sa acılır  sora bizim sınıfın yazı tahtası ile kapının arasında pek bi fark yok yani sanki sıray a göre ölçmüşler  dedim bunu buraya yerleştiriym neyse sırayı dayadım  en arka sıraya gectim :D basladım  3 bire :D napim a.q sabahın koru 3 derteyiz kız iyice azıttı a.q bacak acmıs gelmiş :D neyse ben yolu yarılamışken piçin teki gelip kapıyı itelemeye basladı ben hemen emniyete gectim baktım kapıyı 2 kişi ile bi zorladılar yazı tahtası yere düştü a.q  dedim a.q yarra ydk kapıyı zorlayanlarla ben  5 6 sar tane fiske yedik a.q mudurunden oyle guzel bi anım olmustu hiç unutmam aklıma geldi paylasayım dedim ..:))

tahribatçı adam budur :D

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek
    Fistandantilus  heyy gidi okul gunleri heyy insan unuturmu bee o günleri
    bir defasında okulun müdür yardımcısı bana bi fiske atmıstı a.q dedim bunun acısını cıkarırım neyse cumartesi gunu olmuştu okul tatil a.q bizde top oynamaya okulun bahcesine gidiyoruzz hep ordayız anlıcan simdi giderken bizim arkadas bi fare ölüsü ama buyuk a.q cardınmı diolar ne onaa  eline aldı bnm ustume attı a.q okula kdr getirdi bnm de aklıma hemen okulun mudur yardımcısı geldibana vurmustu a.q bizim okuln camları parmaklıklı demir yani insan eli rahat girer  bide cam vardı perdeyide cekmişler a.q camı kırdım o fare ölüsünü tuttum iceri attım a.q zaten kokmaya baslamıstı pazartesine kdr icerde kaldıgını farzet :D bide :Dpis pis kokar a.q 2 gun sora baktım pencereye tel örgü örmüşler a.q duklarım yaa :D

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

Bizim arkadaşlardan biri okula çakmak getirdi.Bi ara arkadaş bi baktım defterimi yakmış ne biçim duman çıktı:D:D

Ogün bide kağıt sarıp sigara niyetine içmiştik.Çok ağırdı ama ne biçim duman çıkmıştı.Öğretmen nerden geliyor bu duman diyordu:D İyiki yanımızda sanayi vard:)

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

Sizede tavsiye edeceğim müthiş bir vukuat örneği,

talk pudrası bulun.kaygan zemine (fayans,marley vs..)  dökün.üzerinden geçen % 96,7 düşme garantisi veririm.

lisede iken bayan kimya öğretmenini düşürmüştüm ama düşceni bildiğim için havada kaptım onu.müthiş bir şeydi.

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    bölüm sefinin yanında okul bekçisine küfrettim .d

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

PIROMANTANRI bunu yazdı:
    geçen dönem sınıflara TEMA'dan çuvallar geldi hangi sınıf daha çok kağıt atık biriktirirse çuvalında onlar adına ağaçlıklar yapılacak diye. bizim sınıfta da hep ezilen bir çoçuk var çelimsiz süt bir şey.ben normalde hiç dokunmazdım zarar vermezdim çoçuğa ama bir anda fikrim geldi ve dedim"hadi kürşatı çuvala sokalım" :D. ben sadece izledim olayın sonrasını:D çocuğu çuvala sokup resim vidyo falan çektikten sonra koridorda hızlanırıp hızlandırp attılar yerde yuvarlanarak gitti duvara çarptı kafası yarıldı çoçuğun:D bana bir şey olmadı tabi şikayet edince çünkü ben sadece izledim olayı:D

tam ben anlatıcaktım la bunu=)=)

(biraz abartmışsın sanki.... başka sınıfa bırakmıştık çocuğu =)=)) 

Zugzwang
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Lisedeyken tenefüste koridorda uçak teker bilyesi :D ile maç yapıyoduk. (Golf topu büyüklüğünde içi dolu metal bi küre

düşünün. Dikensiz mini bir gürz :D) Bizim arkadaş var gücüyle abandı bilyeye. Bilye o sırada merdivenlerden çıkmakta olan okulun en cins hocasının

kafasını silme geçmiş. Adam bilyeyi atanı değil sahibini arıyor. Cinayet aleti bu diyor. Kafama gelse öldürürdü beni diyor.

Konu iyice büyüdü. Savunma falan yazmıştık. Bişi olmadı tabi. Ama yaklaşık 2 hafta boyunca hepimizin dötü 3.5 tan 4

atmıştı...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shamanist
    Shamanist's avatar
    Erkek
    Karambol çekiyorduk arkadaşa, kurtulayım derken 2. kattan aşağıya atladı.Topallayarak sınıfa girmişti. Millet ağlayarak gülüyordu.

iyi biri değil... TBT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

İlkokulda arkadaşlarla nisan 1 de koku bombası attık bütün okulun boşaltılmasına ve bütün sınıf disipline gitmemize neden olduk.

İlkokulda okulun bilgisayarları yapıcaz diye pc odasında internette chat yaptık zamanımızı geçirdik

Lisede arkadaşımı çok pis kızdırdım arkasında arkadaşımın velisi vardı çocuk bana ana avrat sövünce velinin ifadesini görmeniz lazımdı.

Lisede okulun bahçesindeki yenidünya ya daldık bi tane salak arkadaşı uyuttuk arkadan müdür geldi :D bu ağaçta ohhh ohh ne güzel derken hoca onu dinliyodu bizimde gülmekten karnımıza ağrılar girdi :D

İlkokul 3.sınıfta milletten haraç toplardık :D

Kısacası öyle bıçaklama kavga dövüş vs yoktu ama böyle komik olaylar oluyordu :)

Toplam Hit: 14811 Toplam Mesaj: 64