folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okullarda Mescit.Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

Okullarda Mescit.Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

İst. da bir okulda gizli kamerayla namaz kilindigi ortaya cikdi ve büyük gündem oluşturdu bu konu hakkinda siz ne düşünüyorsunuz

Bu yaptiklari ne kadar kötu yada normal ceza verilmesi gelekirmi verilirse ne verilmeli. Siz hiç raslamadiniz mi ? 

Cevap Msj larinisi Bekliyorum

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

beyler yanlış anlaşıldı (: öle demek istemedim aslında 

punto cero
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Okulda namaz kılınamaz, gereken yapılır , eğitim öğretim yönetmeliğinde namaz niyaz ( okul içinde mescit ve benzeri yapılar ) yoktur. Çok ibadetine düşkünse kişi gider imam hatipe olur biter budur.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Ak Bağcılar Lisesi Lan o :D Bizim işyerinin tam kar$ısında ama öle bişiy kulağıma hiç gelmedi. Ama ara$tırayım ak :D Dönerim ben size en yakın zmanda:P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    hoppp yavaş gel hoca....İbadetse Cami var,havra var,kilise var...!!!

Eğitim yuvasında din icraa etmek medreselerde kaldı,tevhid-i tedrisat geldi 80 sene evvel....

İstismarın en kral yöntemini görüyorsunuz işte,haberi bende izledim..daha 14-15 yaşında genç kızlar...güle oynaya,etekli kolları başları açık,bi türban takıp girip çıkıyolar..Neden? Onun yeri orası değilde ondan...!!!

Türkiye'de okuldan çok Camii var dikkatini çekerim!!... Hükümetin amaçlarından biri değil miydi bu ?

Neyse a.k gene kabak bize patlar,ama tek bi söz söylemem şart...

Bu hükümetin a.k,öyle sinsilerki halkın en hassas noktalarını biliyolar,bizede birbirimizi yemek düşüyo..!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

ders mi yaw. eğer zorunluluk gibi bişey yapmışlarsa saçmalık.

bizim okulda kantinin hemen yanında mescit vardı, hocalar yada isteyen öğrenciler gidip kılıyordu. eğer bunun gibiyse bence pekte anormal değil. 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Dznld:

Yönetmeliklere baktım okulda mescit suç değil. Okul yönetimi uygun görürse olabilir. İnanç ve ibadet özgürlüğüne göre okulda böyle bişey olabilir. Bunun örneği üniversitelerde var liselerde olmaması için hiç bi engel yok. Bi demiş ki orası kamusal alan. Kamusal alanlar o kadar geniş ki, okullarda üniversitelerde camilerde kamusal alandır. Diyanet işleri başkanlığı devlete bağlı kamusal bi kurum. Bu kadar abartmayın olayı. Milletin özgürlüğü kısıtlanıyo devletin görevi kısıtlamak değil genişletmek. Okulda hristiyan öğrenciler varsa isterlerse onlarada çapel yapılabilir okul bunu yapabilecekse. Bu kadar gerici baskıcı olmayın amk. 

Anayasaya göre devletin bölünmez bütünlüğünü ortadan kaldırmak için tehdit etmediği sürece ibadet serbest. İbadetler devleti ortadan kaldırmak için nasıl bi tehdit oluşturur hiç bi fikrim yok. Özgürlüklerin kısıtlanmasından nefret ediyorum. Aq millet nasıl yaşamak istiyosa ölee yaşasın karışmayın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------

Okul yönetmeliklerini bilmiyorum. Eğer yanlışsa yönetmeliğe göre, olmamalıydı öyle bi olay. Yönetmeliklerde vardır bi cezası. Ama yoksa, Anayasaya göre devletin bölünmez bütünlüğünü ortadan kaldırmak için tehdit etmediği sürece ibadet serbest. İbadetler devleti ortadan kaldırmak için nasıl bi tehdit oluşturur hiç bi fikrim yok. Özgürlüklerin kısıtlanmasından nefret ediyorum. Aq millet nasıl yaşamak istiyosa ölee yaşasın karışmayın.

-----------------------------

çok haklısın. ülkü bütünlüğü veya düzenine, başkalarının özgürlüğüne kastı olmadıgı sürece ne yaparlarsa yapsınlar.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek

Yaw okulda mescit olması bence çok doğal sonuçta halkının %90 küsuru müslüman olan bi ülkede yaşıyoruz. Her dindar olanın imamhatipe gitmesi gerekmez bence. Adam öğlen arası camiye mi gitsin ? Hadi yakınlarda cami yoksa ? ki olsa bile mesela ikindi namazında tenefüste gitmek zorunda kalkıp 10dk tenefüs içinde camiye mi gitsin ? bence büyütülecek bi durum yok. gayet doğal isteyen kılar namazını gider dersine geri

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

bLuetuLips ; 

ibadetini yap millete  karisanda yok ozgurlugunu kisitlayanda yok!

ibadet icin camiler ve kiliseler vardir...

egitim  icinse okullar vardir!

bunu bu yasina kadar ogrenemediysen digecek soz bulamiyorum sana....:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

yanlış anlaşılmayım :D yapılsın demiyom ama çok üstüne düşmesinler

artık her yere camii yapıolar oralara gitsinler

hem bu ülkede herkez müslüman değil okuldaki herkesin müslüman olcak namaz kılcaz die bişeyi yok

3-5 kişi için mescit yapılmaması gerekir (:

punto cero
Toplam Hit: 16429 Toplam Mesaj: 151