folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okullarda Mescit.Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

Okullarda Mescit.Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    çok konusma da sana da yerleştirmesin hocam :)

vayyyyyy canınaaaaa ben neymişim be abiiii :O

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Ben tic lis bitirdim merak ediyorsan(şu anda üniv. okuyorum Kamu yönetimi).Ayrıca ben müslümanım merak etmem dinimi bilmem savunmam kadar normal bişi olamaz ayrıca çarşaflılar sana neyapıyor çekemediğin ney.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Okul eğitim öğretim yeri ibadet yeri değil.cami-kilise-havra vs vs bunlar boşuna yapılmıyo.isteyenler ibadetlerini buralarda yaparlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek
    byhacktr bunu yazdı:
    DecaMeroN bunu yazdı:

byhacktr bunu yazdı:
    Bu okullarda alkol sigara vs esrar kafa yapıcı sprey hap vs bunlar da yassak amma velakin iş dini birşey oldummu birilerinin oturduğu yerlere diken ler batmaya baaşlıyor.
    walla mı deme yaaa vay canınaaaaaa ne güzel örnek verdin sen öyle yerim senin tatlı dilini ne şeker şeysin sen öyle :|

Bir insanın söyleyecek söz bulamadığı ana gelmişin arkadaşım ne diyeceğini bilemiyorsun artık.İbadet ettiler diye ceza verilecekse insanlarımıza yuh bu anlayışa.Bilmiyorum amaç ney .Tamam kanunen belki yanlış bişey olabilir.Amma herşey kanun değil ki.Mesela sana bir örnek vereyim .Sen bütün vergilerini tam ödüyormusun sorumlu bir vatandaş olarak füşlerini alıyormusun fatura kesmeyen birine veya komşuna neden faturakesmedin diye  biliyormusun.Eğer kanunlara kusursuz uyum olsaydı dünyada çözümlenecek veya tartışılacak birşey olmazdı.Bu sadece bir örnekti istersen yüzlerce örnek daha vereebilirim.Bizim kızdığımız neden ibadet ettiği için ceza alsıın insanlar.Suçlular dışarıda gezerken sizin gibi düşünen insanlar suçlu arıyorlar ibadet etmeyi kötü gibi göstermeye çalışıyorlar.

çok komiksin vesselam. hangi tarikatın müridisin sen bakayım ? nakşibendici ? Türkiye Laiktir , Laik kalacaktır. Çekemiyorsun dimi :) :D Ohhh gül denen adamda babayı aldı :D 22 temmuzdada 2. .. alacak ohh olacak :)))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bunu yazdı:

nikoteen bunu yazdı:
    çok konusma da sana da yerleştirmesin hocam :)

vayyyyyy canınaaaaa ben neymişim be abiiii :O

senin düşmanlıgın islama , başka bişeye degil mesele arıon laf sokmak için, peygambere bile laf uzatıon okadar aşşalıksın işte! bide saygımız sonsuz diosun, bi hadisleri karıştırmamıstın mevzuya oda oldu tam oldu.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Laikliği senden fazla savunmuyorsam namerdim.Farkındaysan ben senin ne ibadetini ne görüşünü yargılıyorum sadece yazılarını cevaplıyorum.Ayrıcaq tarikat nedir lem.Ben diskoda o hareketleri yapıyorum zaten.Evimde veya camide veya okulda ben hersaman ibadetimi yaptım yapıyorum da.Bu arada ben laikliği niye çekemiyim kelime manasını bilmeden konuşuyorsunuz.Din ve vidan özgürlüğü,din devlet işlerinin ayrılması,Ha madem illa yönetim ayırmıyor bu kavramları birbirinden insanlarda ibadetlerini edecekler illaki bu öyle veya böyle olacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek

byhacktr bunu yazdı:
    Laikliği senden fazla savunmuyorsam namerdim.Farkındaysan ben senin ne ibadetini ne görüşünü yargılıyorum sadece yazılarını cevaplıyorum.Ayrıcaq tarikat nedir lem.Ben diskoda o hareketleri yapıyorum zaten.Evimde veya camide veya okulda ben hersaman ibadetimi yaptım yapıyorum da.Bu arada ben laikliği niye çekemiyim kelime manasını bilmeden konuşuyorsunuz.Din ve vidan özgürlüğü,din devlet işlerinin ayrılması,Ha madem illa yönetim ayırmıyor bu kavramları birbirinden insanlarda ibadetlerini edecekler illaki bu öyle veya böyle olacak.

Deme yaaa vay canınaaaaaaa :) çakalll seniii ne çok şey biliyorsun sen öyleeeee vayyyyyyy

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Deca tartışılacak iradi kapasite yokmuş sende onun için artık çok kanıma dokunmadıkça cevap yazamıyacam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Erkek
    byhacktr bunu yazdı:

Deca tartışılacak iradi kapasite yokmuş sende onun için artık çok kanıma dokunmadıkça cevap yazamıyacam.

HAHAHAHA :D Nasılda uyarı gitti ama okula :D Okulda namaz kılınırmış mauahahaha yavaş kıl la :D camiyemi gidiyorsun okula mı gidiyorsun. Git sen imam hatip ol camide vaaaz ver en iisi :D orada cüppeli ahmet hoca gibi biri bulur karşılıklı konuşur vaaz verirsin :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    postlarımızda temizleniyo bakıyom anında :) Amcam millete laf sokarken iyi laf yiyince anında post temiz :)

bu arkadasın hakkı hukuku da bukadar, demokrasi diip duruo, suan yaptıgı hareketlerle demokrasinin mına kodu :)

Toplam Hit: 16419 Toplam Mesaj: 151