folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    teodos bunu yazdı:

Kokainman heralde koko çektin. Kafan bulanık gibi!! Niye gerizekalıca bir soru olsun kardeşim. Senin için Hülya Avşar'ın kızı dizide oynasınmı oynamasınmı? gibi şeyler önemli tahmin edebiliyorum. Ama bu ülkede bu konular özgürce tartışılabilmeli. 10 kerede olsa tartışılsın!!

yaa bnde saçma bi soru demiştm ama gereksiz diil tabiki.. yani insan birazcık düşünse bunu bulabilir die düşünüorum ne biliim 2 si ayrı şeyler aynı kefeye koyulamaz sadece biraz düşnce bunu annar bnce..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    Türk-İslam Ülküsüne gönül vermiş bir nefer olarak bu soru hep bana gerizekalıca gelir.

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:

devletten bahsetmiorum vatanına ve milletine hizmetten bahsediorum ve bu gayet güzel bi şeklde yapılır..ya belki tam annamıyla alakalı diil ama yinede basit bi örnek sna : kurtuluş savaşımızda Türk milletinin , kadınlarımızın duları olmassa, askerlerimizn kıldıkları namzlar olmasa bu savastan galip ayrılmamız imkansızdı..

Ortaasyadan Avrupaya 7 düvele korku salmış Hunlardamı böyleydi bozcan!! Türklük farklı birşeydir bozcan bunu anla. Dularla savaş kazanılacak olsaydı İslam alemi bu halde olmazdı. Türklük bambaşkadır. Hiçbirşey onun önünde değildir.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek

kokainman bunu yazdı:

Türk-İslam Ülküsüne gönül vermiş bir nefer olarak bu soru hep bana gerizekalıca gelir.

Türk-İslam Ülküsü diye birşey olamaz. Bu deli uydurması. Sadece Türk Ülküsü vardır. İslamiyet insanın kendi manevi doyumudur. Eğer Türk-islam ülküm dersen türk şeriatı gibi birşey çıkar ortaya. İslamiyet toplumsal hayatı düzenleyemez. Düzenlerse şeriat olur. Türklük ülküsü ile yaşasın herkes. Çünkü o bambaşkadır.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:

devletten bahsetmiorum vatanına ve milletine hizmetten bahsediorum ve bu gayet güzel bi şeklde yapılır..ya belki tam annamıyla alakalı diil ama yinede basit bi örnek sna : kurtuluş savaşımızda Türk milletinin , kadınlarımızın duları olmassa, askerlerimizn kıldıkları namzlar olmasa bu savastan galip ayrılmamız imkansızdı..

amuahhahahahahahah ne diim lan olecem gulmekten madem ole suanda neden araplar 3ün1ini tutmus durumda ırak neden savası kaybetti daha dogrusu savasmadan teslim oldu dualarla olsaydı simdi islam alemi dunyanın hakimi olurdu ama gordugumuz gbi  islam alemi surunuyo hangi islam ulkesi (turkiye dısında)savas kazandı(hz.muhammed donemini solemeyin) peki turkler islamiyete gecmeden once nasıl savas kazanıyolardı ?? 7düvele korku saldılar ama musluman deillerdi bole abuk sabuk dusunceleri bırakın artık İNSANIN DİNİ KENDİSİ İÇİNDİR DİN TOPLUMA,DEVLETE YON VEREMEZ DİN İNSANA YON VERİR İBADET BİREYSELDİR GİZLİ OLMALIDIR BUNU DEVLETLE MİLLETLE BAGDASTIRMAYIN İSLAMİYET DEVLETE,MİLLETLERE DEİL İNSANA GONDERİLMİSTİR KİŞİSEL BİR OLGUDUR

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    teodos bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

Türk-İslam Ülküsü diye birşey olamaz. Bu deli uydurması. Sadece Türk Ülküsü vardır. İslamiyet insanın kendi manevi doyumudur. Eğer Türk-islam ülküm dersen türk şeriatı gibi birşey çıkar ortaya. İslamiyet toplumsal hayatı düzenleyemez. Düzenlerse şeriat olur. Türklük ülküsü ile yaşasın herkes. Çünkü o bambaşkadır.

aptal salak konusuon.. senn dediin zmanlarde -hun dönemi- islamiyet varmıydı? hyr.. kurtulus savasımzda edilen duların kılınan namazların yoksayılması en büük budalalıktır!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    DkN_JaN bunu yazdı:

BozcaN bunu yazdı:

amuahhahahahahahah ne diim lan olecem gulmekten madem ole suanda neden araplar 3ün1ini tutmus durumda ırak neden savası kaybetti daha dogrusu savasmadan teslim oldu dualarla olsaydı simdi islam alemi dunyanın hakimi olurdu ama gordugumuz gbi  islam alemi surunuyo hangi islam ulkesi (turkiye dısında)savas kazandı(hz.muhammed donemini solemeyin) peki turkler islamiyete gecmeden once nasıl savas kazanıyolardı ?? 7düvele korku saldılar ama musluman deillerdi bole abuk sabuk dusunceleri bırakın artık İNSANIN DİNİ KENDİSİ İÇİNDİR DİN TOPLUMA,DEVLETE YON VEREMEZ DİN İNSANA YON VERİR İBADET BİREYSELDİR GİZLİ OLMALIDIR BUNU DEVLETLE MİLLETLE BAGDASTIRMAYIN İSLAMİYET DEVLETE,MİLLETLERE DEİL İNSANA GONDERİLMİSTİR KİŞİSEL BİR OLGUDUR

iide bnm savunduum ztn dinine bağlı olarak vatana millete hizmet etmen aq! Iraklı bi müslüman olmak istemezdm ama hristiyan bi Türk olmakda istemezdm!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:

aptal salak konusuon.. senn dediin zmanlarde -hun dönemi- islamiyet varmıydı? hyr.. kurtulus savasımzda edilen duların kılınan namazların yoksayılması en büük budalalıktır!

islamiyetten once de onumuze geleni mikioduk islamiyette de miktik.  islamdan once de dunyanın tozunu attırmamız bu işin dinle alakası olmadıgnı gosteriyor savaşma yetenegini size din vermez mal mal konusmayın bak filistine gotunu yırtıyo valelaelaelea bagırıyolar sokaklarda ama yurek yok iş gogus goguse carpısmaya gelince herkez tabana kuvvet ee onlar bizden daha musluman deilmi?? neden suanda bu durumdalar dua etmiyolarmı yoksa muhahahaha tobe tobe arkadaslar işi saptırmayın savaşma yeteneginin dinle hicbir alakası yoktur olmamıstır olmaz.dedigim gibi din size ozel yetenekler ozel gucler vermez(bazı özel durumlar hariç) dininiz sizin içindir. devlet için millet için deil dininizi en iyi sekilde içinizde yaşarsınız bunu dışarı vurmamalısınız ve abuk sabuk seylerle bagdastırmayınız dinimiz oyuncak deildir

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    Alej bunu yazdı:

Devletin için savaşırsan ceset olursun, dinin uğruna savaşırsan şehit olursun bide bu yönden bakın...

aga sen ona ceset olarak bakarsın ben ona kahraman olarak bakarım devlet,vatan,millet aşkıyla savasan adamın tek amacı vardır senin benim kurtulmam,devletin selameti,milletin onuru,kendi için hicbirsey istediginden savasmaz dini için savasan adamsa hem kendi için hemde din için savasır sehit olup cennete gitmek için ve dini için anlatabildim umarım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

teodos bunu yazdı:

Arkadaşlar bu konu çeşitli forumlarda tartışıldı. Bence kesinlikle Türklüktür. Yüce Türk Ulusu ve Yüce Atatürk adına her Türkün Türklük için çalışması gerekir.

La  Ne Salak İnsanlar  var  ya  Ulan Ne Alkası  Var Şimdı Türklükle Müslümanlığın Soruya Bak Çay Demle :a.g  Teodos musun nesın sen kesın Hristiyansın   Ben Bunu çözdüm  Çünkü Bu haristiyanlar  içten çöktürmeye  ve dinden çıkarmaya çalışıyorlar insaları  kitap ve el altından para dağıtıyorlar dınlerı değiştirsinler bizi seçsinler dıye   senın sorunda  aynı onların para dağıtması  gıbı bı soru olmuş 

A.G Türklüğün Ne  Olduğunu Bilmiyosun Müslümanlığın Ne olduğunu Bilmıyosun İkisinı Bıle Ayırd edecek Bırıne Benzemıyosun.

Bana Göre Türklük Dİyosun Türklük Nedır dıye Sorsam bılemessın   Tosunum  Biz Osmanlı  Bız Türk Evladıyız  YOk  efendım Biz Atatürkçüyüz  La  Bu sözler  hep Palavlara

Daha Geçen Askerliğin Kalkması için Herkes DUa edıyordu   Formda  Bu sizin Türklüğünüz  Tosunum  Benı Fazla konuşturma  Böyle Boktan Konularda açmaa  zaralı çıkarsın

imza
Toplam Hit: 10384 Toplam Mesaj: 93