folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

nese multibilmemne tartısmaya grmicem..

yaa arkadaslar özellkle azap cok güzel bi şeklde acıklamıs ve en önmliside müslüman türk bilicine sahip olmak..bnce daha fazla uzatmaya gerek yok.

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

aZaPp bunu yazdı:

Nasıl dın savas kazandrmaz ya.Sacma sacma konusma.Bu tur seyler sakaya gelmez soledıgın kelımelere dıkkat et,dınden cıkma tehlıken var(tabı bunu sadece ALLAH(c.c) bılır).Arkadasım senı benı ınsanlıgı dunyayı butun evrenı gezegenlerı cınlerı meleklerı seytanı yaradan ALLAH(c.c)a dua etmemız o olayın gıdıshatını degıstırmez mı demek ıstıyosun,yada cok cahılsın bunların yaratcsının ALLAH(c.c) oldugunu bılmıyosun.Sen neyı acıklıga kavusturmak ıstıyosun anlamadım,ne ugruna konusuyosun,amacın ne?ALLAH(c.c) a dua ederek bır savas kucucuk bır savas(ALLAH(c.c)nun yarattıkları arasında kucucukbır savas)ı kazanamayacagımızımı zannedıyorsun.O ALLAH(c.c) tum ınsanlıga yol gostermesı amacıyla ındırmıs oldugu KURAN-I KERIM de neyı anlatıyo sanıyosun.Bız kulların tek kurtulus yolu duadır eger bunu reddedersek tek kurtulus kapımızı kılıtleyıp anahtarını denıze atmıs olacagız.Sen yuce yaratıcıya dua etmezsen ondan nasıl senı cennetıne sokmasını beklersın.Sen ona dua etmezsen ondan nasıl bır şefaat beklersın,ne dunyada nede obur dunyada dua sız bır yere varamazsın.Duasız savas kazanamazsın demıyorum,dua ılen daha rahat kazanırsın,hem Turkler o zaman şaman mıs ve gok tanrıya dua edıyorlarmıs.Boyle bır tanrı yok.Ama savasları kazanıyorlar.Cunku Turkler cok savascı adaletlı ve medenı bır ırk tır.Bızım bu konuyu (turkluk mu muslumanlıkmı)tartısmamız bıle cok yanlıs.Kıyaslanamayacak seyler bunlar,ama anlayan dınleyen arastıran kım?Bılgısızlık ayıp degıldır ama gercegı gozunuze soktukları halde tersını soylemek ıdda etmek sacmalık salaklık cahıllıktır.Artık bu konu kapansın.Elhamdulıllah musluman bır Turkum...

lan bende onu solüom farklı bisemi soledim benim dedigimi iyi oku ben Allah a dua etme mi dedim etmeyin mi dedim bnm dedigim;dua ve namazlar sadece senin ahiretteki hayatın içindir cenneti hak etmek içindir eger hala yok bzm duamız savas kazandırdı diosan bi kac soru sorucam bunlara cevap ver

1)islamiyetten once de cok sukur savas kazanıyoduk dunya onumuzde secde ediyodu ve biz bunu yaparken hak din hristiyanlıktı(hunlardan bahsetmiyorum)ve sen Allah'ın yolladıgı ve ozmn hak din olan dine karsı savasıodun ve kazanıyodun onlar dua etmiyomuydu??ediyodu ve onlar bizden cok daha dindarlar adamların zırhlarında kalkanlarında bile haç resmi var onu bırak kılıçlarını haç şeklinde yapıyolar sen ozmn hak olan dine karsı yaptıgın savaslardan herseferinde galibiyetle ayrılıyodun adamlar dua ediyodu ama noldu?yenildiler,yenildiler,yenildiler hemde Allah'ın gonderdigi bir din de olan topluma deil olmayan biseye inanan bir topluma hani dualar?? DUA SAVAS KAZANDIRMAZ DUA SANA AHİRETİ KAZANDIRIR

2)arapların ne kadar dindar oldugunu solemeye gerek yok bana sunu acıkla araplar 24 saat dua ediyolar neden bugun hepsi kopek muammelesi goruyo?? insan yerine konulmuyolar girdikleri arap-israil savasından da yenik ayrıldılar 1960 lı yıllarda butun arap devletleri birlesti bunlara iran da katıldı ve israile savas actılar çük kadar israil bu kadar dua eden arapları duman etti dagıttı tek basına mısır-ırak-suriye-iran-suudiarabistanı yendi araplar geldikleri gibi evlerine geri donduler noldu dualarına?? bidaa soluorum DUA İLE SAVAS KAZANILMAZ DUA SANA AHİRETİ KAZANDIRIR snn dedigin gibi olsa simdi araplar dunyanın efendisi olurdu kopeği deil

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

"Türk Milletindenim,İbrahim Ümmetindenim"

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

YA Bİ DELİ Bİ KUYUYA TAŞ ATTI AKILLILARDA ÇIKARMAYA ÇALIŞIYO LÜTFEN ŞU KONUYU KİTLEYİN GERİZEKALININ TEKİ APTAL Bİ KONU AÇTI MİLLETTE BİRBİRİNİ YİYO

KARDEŞİM TÜRKLÜK VE MÜSLÜMANLIK AYRILAMAZ BİRBİRLERİ İÇİNDE BÜTÜNLÜĞÜ SAĞLAMIŞ Bİ ŞEYDİR AYRICA MÜSLÜMAN BİR DİN TÜRKLÜK İSE BİR UYRUKTUR HAY BEYNİNİ SİKTİĞİMİN SALAĞI (BU KONUYU BURAYA TAŞIYANA DİYORUM) HANGİ AKLA HİZMET İKİSİNİ KIYASLIYOSUN AHH BE KARDEŞİM YAAA

HAYATIMDA BU KADAR APTAL VE SAÇMA BİR KONU VE KIYASLAMA GÖRMEDİM SIRF BU ADAM BU KONUYU HİT YAPIYO DİYE AÇMIŞ....!!!

LÜTFEN KONUYU KİTLİYİN SAYIN ADMİN ARKADAŞLARIM RİCA EDİYORUM...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spyworld
    spyworld's avatar
    Erkek

teodos kendi soruna verdiğin cevapta bence bir o kadar gerizekalıca olmuş..

Sorarım size(önce milliyet diyenlere) Allah sizi ermeni milletinden yaratmış olsa o zaman neyi savunacaktınız?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Türklük ve müslümanlık güvercinin kanatları gibidir.İkisinden biri olmassa güvercin uçmaz ....

Bulafımın ütüne yazanı zikim....

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    eyv doru diosun kardes ama bu dkn yüzsüz aq :P yazıoda yazıo sölüoruz o kdr ... az önce dısarda da annattm ama olmaynca olmuo annamıo aq :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:

yaa arkadaslar özellkle azap cok güzel bi şeklde acıklamıs ve en önmliside müslüman türk bilicine sahip olmak..bnce daha fazla uzatmaya gerek yok.

Zaten Giremessin  tosunum tartışmayaaa

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

Türkler  tarih sahnesine çıktıklarında müslüman değil di ilk önce bunu anlayalım.ve bütün arap ülkelerinin bizi arkamızdan vurdugunu  unutmayalım..biz Türk kardeşlerimise ne kadar düşmanlık yapsak ta onların bise yine de ii davrandıgını unutmayalım.bugun İslam devleti görünümde ki devletlerden kaçının halkı iyi yaşıyor.bir de avrupaya ulusçu devlet modeine bakalım.tam tersi.müslümanlık diye geçinenler para içinde yüzerken,altından tuvalet yaptırırken millet sokaktan çöp topluor...aynısı bizim ülkemizde de olur.görmüo mujsunus ilsamcı sermaye hjalkı dolandırıor..

müslüanlıktan bugune kadar hiçbir fayda gormedik.müslümanım ben ama bu olay böyle.

dinim le de sorunum yok.işi başka yere çekmek isteyenlerdee olacaktır.ama öle değil

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    multiyano bunu yazdı:

BozcaN bunu yazdı:

Zaten Giremessin  tosunum tartışmayaaa

bazı şeylere he diip gecmek lazım... iila küfrettircek ama nese ..

Toplam Hit: 10392 Toplam Mesaj: 93