folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    ya nekadar saçma bi soru tabiyki önce müslğmnlık zaten önce müslğmanlık gelince 1. söylediğinide kapsıyo dinimizde vatanını milletini korumak gibi şeyler yer alıyo kuran okusaydın böyle sorular sormazdın bu arada ben kuran okumuyorum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:

multiyano bunu yazdı:

Yaw  Kardeşim Millliyetçilikle Ne Alakası  Var Bu Sorunun  benım  demek ıstediğim Türklükle Müslümanlı Karıştırmayın  Bırı  Dİn Konusu  Düğerı Vatandaşlık Bayrak Konusu .Haaa  Unutmadan  ben  SAPINA KADARDA  MİLLİYETÇİYIM KARDEŞ.BU VATAN İÇİN 15 AY  GABAR DAĞINDA  ÇATIŞTIM  YİNE GİDERIM VATAN TOPRAKLARI  İÇİN ÇATIŞMAYA.

+1 bnde taa en başta dedim ayrı şeyler olduunu ama dkn mal mal konusuo aq :D olm bnamı ööretion milliyetcilii aq mahallede böle demion burda götn kalkıo allaam :P (azcık taşşak yaptm coq ciddie almayn..)

Ulan Mal deyneği  Salak Sensin Benim ne götüm KalkacakLan  Haa  NE mahallesinden  Bahsedıyosun Göt göt konuşuyosun azcık taşşak yapma daşşağını ağzına sokarım senın konuşmana  dıkkat et

imza
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanaltutsak
    sanaltutsak's avatar
    Erkek
    Öyle bir soru bile olamaz yani... Müslüman' lık Bir dindir.. Türk' lük ise bir Irk'tır.. bunlar çok ayrı Kavramlar... Beni Soracaksanız ise, Sapına kadar  "MÜSLÜMAN TÜRK' ÜM.... "Başka söze gerek yok... 
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    sanaltutsak bunu yazdı:

Öyle bir soru bile olamaz yani... Müslüman' lık Bir dindir.. Türk' lük ise bir Irk'tır.. bunlar çok ayrı Kavramlar... Beni Soracaksanız ise, Sapına kadar  "MÜSLÜMAN TÜRK' ÜM.... "Başka söze gerek yok... 

Hele  Şükür Beni Anlayan Biri Çıktı A:g

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ümmet olmak :orta çağdan kalma bir fikirdir...

Millet olmak:Orta çağ karanlığını yıkıp insanlığı ve bilimi aydınlığa taşıyan temel etkendir....Ümmet olmak ve millet olmak arasındaki fark bu...kafanıza göre takılın.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

multiyano salak mısn nesin aq bnde sennle aynı şeyi söledm o götn kalkıo flnıda sana diil dkn'ye söledm dallama! nese yaa Ümmet olmak ortacağdan kalma fikir fln diil! seni öbür tarafta ümmtei olduun peygamberin şefaati kurtarcaq!

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    memo
    memo's avatar
    Erkek
    selam bu nasıl bi saçmalıktır anlamıyorum bu konuyu açan arkadaş sana sesleniyorum neysin necisin bilmiyorum böyle bir konu açmakta maksadın nedir bilmiyorum türklük ve müslümanlık çok ayrı kavramlardır  bunu farkında olmyacak kadar cahilmisin yada çok uyanıksın  NE MUTLU TÜRKÜM ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM

FaNaTiK_GSli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    BozcaN bunu yazdı:

multiyano salak mısn nesin aq bnde sennle aynı şeyi söledm o götn kalkıo flnıda sana diil dkn'ye söledm dallama! nese yaa Ümmet olmak ortacağdan kalma fikir fln diil! seni öbür tarafta ümmtei olduun peygamberin şefaati kurtarcaq!

Ulan Denyo Bana  dedin zannettım  Konuşmana  dıkkat et dallama  sensın  .sana  dememiştım multiyano  de  bizde  özürdıleyelım koçumm

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:

bir de birşey soracağım sana teodos...Kurtuluş Savaşını.Çanakkale Savaşını,Sakarya vs vs gibi savaşlarıda sadece Türk ülküsü ile mi kazandık biz sence?

eet Turk ülküsü ile kazandık(ordaki insanlar islamiyet için deil Vatan için savaştı)ordaki insanların savas sırasında dua etmeleri namaz kılmaları cok normal dua etmek için musluman olmak gerekmio savastasın ve ölücegin kesin butun dinlerdeki insanlar bole zamanlarda dua ederler. dua ve namaz ile savaş kazanılmaz bunlar ile kendi  ahiret hayatını çizersin sadece bunun otesine gitmez savası kazandıran ırk ların savasma yetenegi ve azmidir bu hususlarda Turklerle boy olcusebilicek bir millet yoktur.tarih boyunca bunu cok iyi gorduk.bir daha solemek gerekirse yaklasık 2500 yıldır dunyaya korku salan bir ırkız ve islamiyet 2500 yıllık bir din deil islamiyet den once de savas kazanıyoduk islama gectikden sonra da kazanmaya devam ettik din savas kazandırmaz din bireylere ahiret hayatını kazandırır

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    DkN_JaN bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

bir de birşey soracağım sana teodos...Kurtuluş Savaşını.Çanakkale Savaşını,Sakarya vs vs gibi savaşlarıda sadece Türk ülküsü ile mi kazandık biz sence?

eet Turk ülküsü ile kazandık(ordaki insanlar islamiyet için deil Vatan için savaştı)ordaki insanların savas sırasında dua etmeleri namaz kılmaları cok normal dua etmek için musluman olmak gerekmio savastasın ve ölücegin kesin butun dinlerdeki insanlar bole zamanlarda dua ederler. dua ve namaz ile savaş kazanılmaz bunlar ile kendi  ahiret hayatını çizersin sadece bunun otesine gitmez savası kazandıran ırk ların savasma yetenegi ve azmidir bu hususlarda Turklerle boy olcusebilicek bir millet yoktur.tarih boyunca bunu cok iyi gorduk.bir daha solemek gerekirse yaklasık 2500 yıldır dunyaya korku salan bir ırkız ve islamiyet 2500 yıllık bir din deil islamiyet den once de savas kazanıyoduk islama gectikden sonra da kazanmaya devam ettik din savas kazandırmaz din bireylere ahiret hayatını kazandırır

Nasıl dın savas kazandrmaz ya.Sacma sacma konusma.Bu tur seyler sakaya gelmez soledıgın kelımelere dıkkat et,dınden cıkma tehlıken var(tabı bunu sadece ALLAH(c.c) bılır).Arkadasım senı benı ınsanlıgı dunyayı butun evrenı gezegenlerı cınlerı meleklerı seytanı yaradan ALLAH(c.c)a dua etmemız o olayın gıdıshatını degıstırmez mı demek ıstıyosun,yada cok cahılsın bunların yaratcsının ALLAH(c.c) oldugunu bılmıyosun.Sen neyı acıklıga kavusturmak ıstıyosun anlamadım,ne ugruna konusuyosun,amacın ne?ALLAH(c.c) a dua ederek bır savas kucucuk bır savas(ALLAH(c.c)nun yarattıkları arasında kucucukbır savas)ı kazanamayacagımızımı zannedıyorsun.O ALLAH(c.c) tum ınsanlıga yol gostermesı amacıyla ındırmıs oldugu KURAN-I KERIM de neyı anlatıyo sanıyosun.Bız kulların tek kurtulus yolu duadır eger bunu reddedersek tek kurtulus kapımızı kılıtleyıp anahtarını denıze atmıs olacagız.Sen yuce yaratıcıya dua etmezsen ondan nasıl senı cennetıne sokmasını beklersın.Sen ona dua etmezsen ondan nasıl bır şefaat beklersın,ne dunyada nede obur dunyada dua sız bır yere varamazsın.Duasız savas kazanamazsın demıyorum,dua ılen daha rahat kazanırsın,hem Turkler o zaman şaman mıs ve gok tanrıya dua edıyorlarmıs.Boyle bır tanrı yok.Ama savasları kazanıyorlar.Cunku Turkler cok savascı adaletlı ve medenı bır ırk tır.Bızım bu konuyu (turkluk mu muslumanlıkmı)tartısmamız bıle cok yanlıs.Kıyaslanamayacak seyler bunlar,ama anlayan dınleyen arastıran kım?Bılgısızlık ayıp degıldır ama gercegı gozunuze soktukları halde tersını soylemek ıdda etmek sacmalık salaklık cahıllıktır.Artık bu konu kapansın.Elhamdulıllah musluman bır Turkum...

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
Toplam Hit: 10381 Toplam Mesaj: 93