folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

Önceliğiniz Türklük Mü?, Müslümanlık Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    teodos bunu yazdı:

kokainman bunu yazdı:

Türk-İslam Ülküsüne gönül vermiş bir nefer olarak bu soru hep bana gerizekalıca gelir.

Türk-İslam Ülküsü diye birşey olamaz. Bu deli uydurması. Sadece Türk Ülküsü vardır. İslamiyet insanın kendi manevi doyumudur. Eğer Türk-islam ülküm dersen türk şeriatı gibi birşey çıkar ortaya. İslamiyet toplumsal hayatı düzenleyemez. Düzenlerse şeriat olur. Türklük ülküsü ile yaşasın herkes. Çünkü o bambaşkadır.

lan dallama sen kimsin TÜRK-İSLAM ülküsüne deli uydurması diyeceksin.Koskoca bir kitle var bu ülkünün arkasında.İslamiyet'in girmediği hiç bi düzenden bi bok olmaz.Türk-İslam sentezi her zaman olacaktır...Siz istemesenizde olacaktır..Allah'ı töbe haşa kamu alanlarına sokmayacağız diyen bu zihniyettende nefret ediyorum...

... sorcerer & musket ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bir de birşey soracağım sana teodos...Kurtuluş Savaşını.Çanakkale Savaşını,Sakarya vs vs gibi savaşlarıda sadece Türk ülküsü ile mi kazandık biz sence?

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    heh işte bnde bndan bahsettim ama..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek

KARDESLRER BU KONUUNUN AYNISINI  AY ÖNCE BENDE ACTIM VE BAZI SONUCLAR ALINDI ULAN NEDİR BU YA SACMALIK BU KONUYU TARTISMA KBİTTİ ARTIK YILLARDIR TARTISILIOR YETER ADMİNLERDEN TEK DİLEĞİM BU TÜR KONULARIN KISITLANMASI VE BU KONU KAPATILIRSA İNANIN COĞU MÜRİD COK SEVİNİRLER......  SAYGILAR

SAYGILAR

BAN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    bnce senn dediinin aksine bu konuların önü açılmalıki bilmeyen müridler fikir alış-verişlerini takip ederk birikim sahibi olsun...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kamilkamo
    kamilkamo's avatar
    Erkek

tabi ki önce dindir dindir dindir

kahpelik gizli yapılır gizli kalmaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

alparslan 1071 de bizans savaşından önce  cuma namazı kıldırıp eğer ben şehit olursam beni bu üzürimdeki kefen ile gömün demiştir hunlar zamanında hun türklerinin inancı gök tanrıydı o zamanlarda henüz islamiyet inmemişti islamiyet geldikten sonra türklerin çoğunun müslüman olması gök tanrı inancına yakın olmasıdır islamiyeti seçmeyen türk boyları ise şu anda özlerinden çok uzaktadır.şahsen ben şuanda vatanım için seve seve canı veririm canımıda verirken inşallah kelime-i şahadeti dile getiririm.

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    HUNTURK bunu yazdı:

alparslan 1071 de bizans savaşından önce  cuma namazı kıldırıp eğer ben şehit olursam beni bu üzürimdeki kefen ile gömün demiştir hunlar zamanında hun türklerinin inancı gök tanrıydı o zamanlarda henüz islamiyet inmemişti islamiyet geldikten sonra türklerin çoğunun müslüman olması gök tanrı inancına yakın olmasıdır islamiyeti seçmeyen türk boyları ise şu anda özlerinden çok uzaktadır.şahsen ben şuanda vatanım için seve seve canı veririm canımıda verirken inşallah kelime-i şahadeti dile getiririm.

eyv kardesm...+10

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    snmez bunu yazdı:

DkN_JaN bunu yazdı:

of ya of bıktım acıklamaktan lan sen m.ö demi muslumandın soletme beni hunlar dunyanın anasını zikerken islamiyetin i si yoktu onlar hangi dualarla kazandılar?? dua ile savas yurumez bak araplara hepsi babayı yemis durumda noldu dualarına?? birdaha soyluorum dinler ırklara deil insanlara gelmiştir arkadasım daha bunu bilmeden konusuyosun ozdeslesmis mis oldu canım baska. Dinler toplumlara deil insanlara gonderilmiştir kişisel bir olgudur kişi onu içinde gizlice yaşamalıdır

TÜRKLER yapı olarak bağımsız bir millettir kimsenin boyundurluğu altında kalamaz kurt a benzerler kısıtlanamaz daima asil bir millettir ve öyle kalmaya devam etmektedir TÜRKLÜK MÜSLÜMANLIK sayesinde dahada güçlenmiştir ve adeta yıkılmaz bir duvar haline gelmiştir. bundan sonrada can damarı olan MÜSLÜMANLIK olmadan TÜRKLÜK ayakta kalamaz. inançsız bir milletin yaşayamayacağı gibi TÜRKLÜKTE gücünü imanından alır bunun örnekleri tarihte mevcuttur araştıran herkes bunu açıkca görebilir bunu inkar etmek düşünmeden konuşmak araştırmadan bol keseden atmaktan başka bişey değildir. bu inkar edilmez gerçek tartışılamaz. tersini idda eden varsa buyursun TÜRK tarihini doğru kaynaklardan araştırsın

Ah çoluk çocuk ahhh!!! Diyorsun ki müslümanlık olmazsa Türklük kalmaz. Yaşın kaç senin 13'ün altı heralde. Müslümanlık varda Araplar dünyanın zirvesindemi? Ya da türkler olmadan araplara ve müslümanlara bu dünyada gün yüzü gösterirlermiydi? Türklüğü sen anlayamazsın. "Türklük" O bambaşkadır. İlelebet varolacaktır.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

çocukça bir soru ama genede cvp verelim ayıb olmasın..

türklükmü müslümanlık mı önce

bence insanlık önce

Toplam Hit: 10394 Toplam Mesaj: 93