folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Oniline Mafya Oyunu Bakın!!

Oniline Mafya Oyunu Bakın!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    dayak yedigin adamin sayginligi 150 fln sa soyle bana kesiyim ibneyi :D hayamk

Pezevenk

Saygınlık: 292

Para: $93,978

Ruh Hali: Çok yüksek
    Pezevenk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Pezevenk

Saygınlık: 422

Para: $78,958

Pezevenk

Nicki deistirdim, yazmiyorumda, eger konusmak isteyen olursa msn e gelsin, turkishmusket@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya flood icin pardon, ama tahribat.com gece klubunu kurdum, bi de ot tarlasi kurdum, bilmiyorum ne kadar urun alicam, giris parasi koydum, aciklamada da ot 20$ mi ne yaziyo ama aldirmayin, millet girip somurmesin die, yarina koycam mallari cikinca 1$ den... nese kolay gele...

Edit:amk, geceklubu kurdum tahribat.com diye, tarladan mahsulu alip oraya attim, ama 4$ nin altinda satmama izin vermiyo ibnetorun oglu, dur partiye ceviricem, sonucu da yayinlarim burda

Sokarim ben boyle ise, 4$ nin altinda satamiyorum, o dert diil, kendi barima girmek icin davetiye gerekiyo... ayrica uyusturucu saticisi 7$ ye aliyo weed i, koymusum boyle ise, kusura bakmayin, kapatiyorum gece klubunu...

Hocam cok editledim flood fln yaptim kusura bakmayin, tbt den elemanlara elimden geldiince destek olucam... sniper aldim, kursun gecirmez yelek aldim, koruma fln tuttum, ot tarlasi da diktim para biraz bollassin, parti kurucam, orda 3$ ye satilabiliyo ot... tbt icin 3$ ye ot satilan temiz mekan kurucam, max sayginligi da 200 yapicamki, ibne yunanlilar gelip pusu kurmasin die... koruma da var zaten Allah'tan (: ceteye de girip, tashakli soygun yapmaniza yardimci olurum... son halim:

Pezevenk
    Saygınlık: 622

Para: $164,068

Pezevenk

Zeka 579

Karizma 608
    Kuvvet 608
    Tolerans 597
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kith-Kanan
    Kith-Kanan's avatar
    Erkek

bi bok anlamadım girdim girer girmes hatanelik oldum kaç saatte çıkacam?

wazcaydım yeni açtım kithkanan dierekten eklersiniz benide kankalara falanda bu saygınlık nsıl artıcak? silah aldım ama başka bişe yapamadım daha

*667* Neighbour Of Satan Born To Lose, Live To Win...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek

musket sana bi kac tavsiye kasarken direk saygınlıga yuklenme para ve saygınlıgı orantılı kas yoksa ilerde takılırsın detox fln olucak 250.000$ karsılıyamaz hale gelirsin ayrıca korumalar seni korumaz sadece binalarını ve fahişelerini korurlar onlara guvenme =) saygınlıgı 150 gordugun yunana sakın dalma o taktikleri,  one atıolar bi yem sn adamı dovuosun onlar cete olarak sana dalıyo snde geberiosun adamların saygınlık 6000-7000 arası ztn tek dalsa bile gebertir bide 20kişi çullanıyo paket olursun bnden solemesi arkanda saglam bi cete yoksa saygınlıgı az gorduklerine dalma ayrıca sen genelev kur pezevenk sen daha cok karıyı idare edebilirsin genelev kurduktan sonra alabildigin kadar fahişe al(genelevin kapasitesi kadar) tabi saglam olanlarından parayı ordan kırmaya bak tarlayla fln ugrasma

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek

İşte buda benim son halim....

KnightJedi
    Gangster
    Saygınlık: 829

Silahı ve zırhıda tamamladık, artık iş hayatına girme vakti geldi. Bu arada Dkn Jan'ın söylediği gibi detox 248000 oldu bende.Kumarhanede iyi para var,biraz şanslı iseniz black jackten iyi para alırsınız. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    Mafia'nin ilk versionu ciktiginda Pc Magazine dergisinde gorup almıistim da.. Oyunu bitiriyim diye 60 gun ugrasmistim

hikaye
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    ula bu sifreyi yollarlarsa siyahbereli geliyooor açılın laaaaaaaaaaa

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    nick manyaxx
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

BENDE HasanDede ekleyin beni arkadaslar siki bag olusturalim cetede daha gelmedi

a.k

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 16860 Toplam Mesaj: 117