folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

tmm.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    cemnet bunu yazdı

bknz: çin malı kulaklıklar

Hocam onlar zaten sesi içeriye değil dışarıya verir. 

Ben bu güne kadar 3-4 kere uyarıldım bu konuda, doğrudur benim kulaklarım biraz ağır işitir sesi de açarım eğer tam kulakiçi değil de kulakta zor duran kulaklık modellerindense. Ama bende otobüste metroda ayakta yolculuk ederken eğer kulağımda kulaklık yoksa ve yandaki son ses müzik dinliyorsa uyuz olurum. Müridlerden birisi demiş bende nimetlenir dinlerim diye ama bana gelen ses yüksek bir uğultu sesi, ister metal olsun ister rap ister arabesk yada pop. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Herşey tamam bi bu kaldı zaten. 10 dakika süren yolculuktaki vızvız sesinden rahatsız oluyosanız yaşayamazsınız bu memlekette.

Ona gelene kadar pazar günü sabahtan akşama kadar duyulabilen matkap sesleri var mesela :)

Altan naptın oğlum :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Bir tek benim sanıyodum, höh ya şükür. Demek ağzına geçirsem elemanın destekçim çıkacak. Tamamdır.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

bi bu tür malların şöyle bi cinsi var hani rock dinliyor falan atiyorum işte  hani benim dinlediğim müzik tarzi şu gibi hava atanlar bile var.

böyle öküzler gördüm  tıklım tıkış gidilen otobğste caz dinleyeni bile duydum :)

hele bide o kulaklıkla dinlerken o halleri o kendini beğenmiş umursamaz tavirlari asi  tavirlari yokmu ölüyorum onlara :D

"umursamaz tavrımın hastasi olunuz " hz. antikky :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

haklısın hocam.

bu tipler mevcut.

yolculukta zaten hafif müzikler dinlerim sesi de kısık olur genelde.

edit:konu başlığı-nick uyumu

r10aldinho tarafından 17/Ağu/12 01:28 tarihinde düzenlenmiştir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

kulaklık var duyamıyorum... :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    Bide müzigi son ses acip uyuma numarasi yapanlar yokmu ara sira gozlerini acanlar sirf para uzatmim diye yapiyolar ya sinir oluyorum abi şu parsyi uzatsan elinemi yapisacak yani :S
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Bizim metrolar sessiz.

Ayrıca yaşadığım şehirde öyle yüksek sesle konuşan insan, insanlar görmedim nadirdir.

Piskolojik sorunlarım yok. Sadece şiddete meğilliyim.

Yürek, kalp, ciğer, böbrek farketmez. Kavga etmekten (dayak yersemde) zevk alıyorum :D

boydan bi resmini atsana :D

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı

Bunların yanı sıra, para , anahtar ve metal gereçlerle oynayak. Ağzının içinde sakız olupta piç gibi patlatan, ağzında birşey olmadığı halde dişinin arasında birşey varmış gibi acayip ses çıkaran çip ordusunun g.tne egzos kısmını monte etmek istiyorum.

Aha benimle ayni kafada bi murit. Haci bu tip insanlara uyuz oluyorum. Teeeee vakti zamaninda istanbulda neredeyse adami vapurdan atacaktim.

Yaw birader tamam bok yersin agzinda artigi kalir anlarimda dakika 40 defa zirtch zirtch diye cikarmak nedir mk.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
Toplam Hit: 5864 Toplam Mesaj: 60