folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byorumcek
    byorumcek's avatar
    Erkek

beyler artik nerdeyse bütün otobüslerde televizyonlu koltuklar mevcut kulaklik veriyorlar takiyorsunuz kimseyi duymak zorunda

kalmiyorsunuz boşuna dert etmeyin

Cahillerle yaptığım bütün tartışmaları kaybettim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Bizim metrolar sessiz.

Ayrıca yaşadığım şehirde öyle yüksek sesle konuşan insan, insanlar görmedim nadirdir.

Piskolojik sorunlarım yok. Sadece şiddete meğilliyim.

Yürek, kalp, ciğer, böbrek farketmez. Kavga etmekten (dayak yersemde) zevk alıyorum :D

bende bu müride kendimi nie yakın hissediyorm diyorm ya :)

evet hocam dayak yemekte zevkli ama dozunda yicen

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Sevdiğim bir anım: Birgün Ankara'dan Eskişehir'e otobüsle giderken ön koltukta oturan gençler tek kulaklıkla birer kulaklarına takmış ses yüksek olarak Korn'un bir parçasını dinliyorlardı. Önümde oturan gencin sol kulağı boşta ya ben de Coal Chamber'dan bir parçayı hafifçe dinlettim, genç aniden geri doğru döndü. Demek ki ben ve benen arkadakilerde bu müzik tipini dinler tipte kimseyi göremeyince merak içinde baktı. Önüne dönünce bir daha bu sefer Anthrax (Inside out)... Sonra da en önde oturan yaşlı çift gençleri şikayet etti zaten müzik sesi yüzünden, müzğin sesini ben yükseltmiştim iftira gibi oldu gençlere...

Buradan anlaşılacağı üzere iç kulaklık kullanırsanız kimseyi rahatsız etmeden istediğiniz müziği istediğiniz ses şiddetinde (yine de sağır olacak kadar abartmayın) dinleyebilirsiniz.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

ses duymak istemediğin zaman kulaklık tak bence güzel çözüm veya muavine de o söylesin veya sen söyle bence sen söyle evet sen söylemelisin

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Herkes müzik dinlemekte özgür ama adabıyla dinlemek şartıyla.

Ben mecbur muyum başkasının dinlediğini dinlemeye ?

Ne zaman denk gelirse " bilader şunun sesini kıs kendine kadar aç seni dinlemicek bukadar insan" diyorum.

Genelde millet hemen arka çıkıyor bana.

Sesini kısmak zorunda kalıyorlar. Bir kere lavuğun biri küfür etti sanane amk. diye

Kafayı burnuna gömmüştüm metroda.

Adamına gelirse diye bişi yok. Adabıyla dinlesin herkes. Dinleyen adamına denk gelirse kötü olur ozaman.

helal beyaa

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cocaine
    cocaine's avatar
    Erkek

Yüksek sesle dinlediğim müzikten rahatsız olan bir genci gitmem gereken durakdan 6 durak önce indirip dövdüm sonra özür diledi yol param yok nasıl gidicem abi dedi tekrar minibüse binip yol parasını ben verdim nasıl bir insanım ak.

Aklıma gelişini seveyim. Ne güzel de darma duman ediyorsun beni
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    cocaine bunu yazdı

Yüksek sesle dinlediğim müzikten rahatsız olan bir genci gitmem gereken durakdan 6 durak önce indirip dövdüm sonra özür diledi yol param yok nasıl gidicem abi dedi tekrar minibüse binip yol parasını ben verdim nasıl bir insanım ak.

asil buna helal :D

anca gidersin...
Toplam Hit: 5813 Toplam Mesaj: 60