folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

Otobüste Yüksek Sesle Müzik Dinlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek
    Nurky bunu yazdı

vay amına koyim bir bu konuya parmak atmamıştınız. en son bu kalmıştı sanırım karışılacak.

kulak benim amk isteyen duyar. istemiyorsan duymamazlıktan gelirsin, sanırım beyin denilen bir şey var herkeste..

Hocam yumrukta benim o zaman tam gözünün ortasına patlatayım görmemezlikten gel? Bu nasıl bencilce bir yaklaşımdır.

O zaman sen sevgilinle gidiyorsun sokakta demi ? Yandan 2 tane lavuk geçiyor ana bacı sövüyorlar gülüyorlar senin zoruna gitmeyecek mi ? 30 dk boyunca yan yana gitmek zorunda kalsan adamlara tahamülmü edeceksin ? Ağız adamın ağzı duymamazlıktan gel ?

Senin dediğin şey o kadar bencilceki anca kendin bu duruma düştüğünde anlayabilirsin belki.

Dediğin gibi beyin denilen bir şey var herkeste, o yüzden onu kullanıp ya ben bu müziği bu kadar açarsam toyluk yapmış olurum kime gösteriş yapıyorum, biraz büyüyeyim kendim dinleyeyim cool cool takılayım kimse arkamdan anama sövmesin yobaz demesin kendi çizgimde ilerleyeyim demesi lazım beyni olan böyle yapar, tutupta zahiri zorbalık yapmaz.

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Nurky bunu yazdı

vay amına koyim bir bu konuya parmak atmamıştınız. en son bu kalmıştı sanırım karışılacak.

kulak benim amk isteyen duyar. istemiyorsan duymamazlıktan gelirsin, sanırım beyin denilen bir şey var herkeste..

Fena çıldırıklara geldi dağılın aq banlanmadan :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

boydan bi resmini atsana :D

Hacı elimde bitek vesikalık kalmış işini görür mü ? :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    milletçe sorunluyuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

yurtdışında böyle şeyler olmaz.kimse kimseye karışmaz.benimde sinir olduğum şeyler var ama sabırlı davranıyorum,beni rahatsız etmiyrosa sorun yok.

Homer tarafından 17/Ağu/12 08:42 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

1- jaz müzik dinliomuş bilmemneymiş, kimsenin yaşantısı kimseyi alakadar etmez

2-o kulaklığı takan adamın da bir derdi olabileceğini unutmayın, milletin gereksiz muhabbetini, çoluk çocuk sesini, ağızdan çıkan bilimum sesler (cık, şapır şupur vs)

ben mesela dolmuşta 2 - 3 arkadaşın, ev arkadaşlarıyla olan sorunlarını dinlemek zorunda mıyım yarım saat boyunca?

böyle durumlarda öyle bir açılır ki son ses.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

SENDE OTOBÜSE BÖYLE BİN  AÇ SON SES BAK A.K BİR DAHA NE OLUYOR :)

OLAAAAAAAA  MÜZİK BÖYLE DİNLENİR.. METAL Mİ DİYOR..KOYCAN FERDİYİ ACACAN SON SES.

BAK A.K OTOBUSTEN DÖRT NALA KOŞARAK İNMİYORMU :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

Bir ara kafama koymuştum otobuse binerken yanımda ufak makaslardan götürüp kulaklıktan bı makas alıcaktım walla :)

Bazı ipneler de oluyorkı mesela sözle belirtmk ısrtemıyorsun gozunle en azından işaret edıceksın veya belırtıceksın yok ıpne bılerek at gözlüğü takmış gıbı dümdüz bakıyor , senın ona baktığını bildiği halde bilerek bakmıyor sana o anda dıyorum cıkar makası kes kulaklığın kablosunu kalsın göt gibi ortada :)

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sessizadam
    sessizadam's avatar
    Erkek

Bende otobüste açarım ama yüksek mi alçak mı dikkat etmem . Çevremde bir iki yaşlı insan tip tip bakarsa birazcık kısarım :D yaşasın Rock

seSSizadam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    necroshine bunu yazdı
    Branxian bunu yazdı

Herkes müzik dinlemekte özgür ama adabıyla dinlemek şartıyla.

Ben mecbur muyum başkasının dinlediğini dinlemeye ?

Ne zaman denk gelirse " bilader şunun sesini kıs kendine kadar aç seni dinlemicek bukadar insan" diyorum.

Genelde millet hemen arka çıkıyor bana.

Sesini kısmak zorunda kalıyorlar. Bir kere lavuğun biri küfür etti sanane amk. diye

Kafayı burnuna gömmüştüm metroda.

Adamına gelirse diye bişi yok. Adabıyla dinlesin herkes. Dinleyen adamına denk gelirse kötü olur ozaman.

hoca sen magandaymışsın. yapacağımız birşey yok ne yazık ki.

ek: metronun gürültüsü değilde walkmanin cızırtısı seni rahatsız ettiyse hoca sen bir psikolojik destek al lütfen.

Hadi anlarım, otobüste gece uykuya dalmaya çalışırken birşeylerin rahatsız etmesini

Ama metroda yuh diyorum. Bence sen tahammülsüz bir insansın. ve başka birgün senden daha tahammülsüz biri, saçma sapan bir sepeten kafayı burnuna indirir o zaman daha iyi anlarsın.

Bugün motorla eve geliyorum. arkadan biri acı acı korna çalıyor. tek şeritli yol. yol verdim kafayla geç işareti yaptım. önüme geçti durdu "bana niye küfür ediyon lan" dedi. küfür etmedim hoca yanlışın var dedim. siktirtme lan hocanı diyip kaskımı açmaya çalıştı. lavuğun yanında kadın var. 

diyelim ben bu denyo gibi tahammülsüz bir adamım. çektim bıçağı soktum böğrüne. oldu mu ?

ya bilader işine git dedim. hala bağırıyor. çektim gittim. bu adama ben anlatmaya çalışayım ?

sokakta motorlulara gıcık olup arabayla sıkıştıran o kadar insan varki.

herkes sizin gibi olamaz sizin gibi de düşünemez. öyle her gıcık olduğuna atar yaparsan veya dalarsan, ,işte böyle dallama bir millet oluveririz.

eeee hali ile çocuklarımız da bizden öğreniyor.

hoca metro fazla sesli bir ortam değildir.

. . .. . ... .
Toplam Hit: 5871 Toplam Mesaj: 60