folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Puşt Oda Arkadaşım(Beyin Fırtınası)

Puşt Oda Arkadaşım(Beyin Fırtınası)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

konuyu geçen gördüm yazamadım. ukraynalı bi adammı bu yoksa kadın mı ? kadınsa yurt dışına çıkma durumum var bi uğrarım. :) 

neyse ağır uyku hali sağlayabilirsin. bu uyku halinde arkadaşın üzerine işe. sabah uyandığında sende denk gele gör. bu bir tehdit yoludur. ağır uyku hali için seyahat hapları işe yarabilir. 

hayvan cesetleri işe yarayabilir. yatağına koy gördüğünde oluşan şoktan sonra kendisine pis pis bakabilirsin. 

elektrikli şaka araçları işe yarayabilir. oturduğu sandalyeye aşırıya kaçmamak şartıyla elektrik akımını ilk uyarıdan sonra verebilirsin baya etkili olabilir fakat yine de yanında elektro şok aracı olsun darbeye tenezzül ederse. 

efendime döyleyeyim oda spreyi içerisine biber gazı verebilirsin. bunu nasıl yaparsın bilmiyorum ama kesinlikle dene. aklıma geldikçe yazacağım. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Bauer bunu yazdı

sen daha hayvanmışsın hoca k.bakma da, yaptıkların insanlık dışı..

harbiden :D

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Freak bunu yazdı

konuyu geçen gördüm yazamadım. ukraynalı bi adammı bu yoksa kadın mı ? kadınsa yurt dışına çıkma durumum var bi uğrarım. :) 

neyse ağır uyku hali sağlayabilirsin. bu uyku halinde arkadaşın üzerine işe. sabah uyandığında sende denk gele gör. bu bir tehdit yoludur. ağır uyku hali için seyahat hapları işe yarabilir. 

hayvan cesetleri işe yarayabilir. yatağına koy gördüğünde oluşan şoktan sonra kendisine pis pis bakabilirsin. 

elektrikli şaka araçları işe yarayabilir. oturduğu sandalyeye aşırıya kaçmamak şartıyla elektrik akımını ilk uyarıdan sonra verebilirsin baya etkili olabilir fakat yine de yanında elektro şok aracı olsun darbeye tenezzül ederse. 

efendime döyleyeyim oda spreyi içerisine biber gazı verebilirsin. bunu nasıl yaparsın bilmiyorum ama kesinlikle dene. aklıma geldikçe yazacağım. 

hahaha burda benimde çok sevdiğim üzerine işeme olayı var değişik tiplere değişik senaryolar denenmeden sonuç getirir mi bilinmez ama bira artığı işemek 10 numaradır.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı

götüne uyurken yumurtanın beyaz suyunu dök sabah kalktında akşam sana tecavüz ettimde  bakalım ne yapıcak

bence sik, yumurta akı sürdüm de

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 10104 Toplam Mesaj: 85