folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Referandumda Yolsuzluk Mu Var? Doğuştan Evet"Li Pusulalar?

Referandumda Yolsuzluk Mu Var? Doğuştan Evet"Li Pusulalar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Doğuştan evetli pusulalar.... Şaşırmadım. Tarih tekerrürden ibarettir.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar az önce babamlar referandum şeysinden geldi, pusulaya daha mühür basmadan evet bölümünde mürekkep olduğunu söyledi, yanlışlık olmuştur dedim, ama aynı şey annemin pusulada da çıkmış :| zaten boş oy atçakları için fazla irdelememişler ama merak ettim, her yerde böyle mi acaba? tbt den oy verenler bi cvplarsa ii olur..
       olsa olsa sinek mıçmıştır evete D:   bende kullandım özellikle baktım yoktu.

Temel adalettir .
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    TugrulBaba bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:

Net bir cevap verin şimdi, diyelim ki babanızın bağkura 25 milyar borcu var ödeyemiyor. Bu hükümet bağkur borçlarını silse

senin baban bir şükran ifadesi olarak bu partiye oy vermezmi? Verir bence. Erzak hadisesi de buna benzer işte.

abi ii de kendi cebinden vermiyoki, devletin milletin parasından veriyo. babamın borcunun silinmesi adama bi yük getirmez, üstüne 1 oy kazandırır,

bu şekilde onlarca kişinin borcunu silerse %46 oy alır.. 

bende bunu diyorum işte. Adam kalkıp bana oy verirsen sana 1kilo bulgur 3.5 kilo pirinç veririm demiyorki.

adam al arkadaş 3 kilo pirinç karnını doyur. Aç insan kim ekmek verirse onun elini tutar.

verdiğim örnekte ona benzer. 

lakin ortada silinen bir borç yok. + ben bana yüklenmiş bir külfette göremiyorum. akp den önce kazandığımdan fazlasını kazanıyorum.

bu millet chp hükümetinide gördü geçmişte. Camileri ahır yapan, kutsal mabedlere kafirin etmediğini eden.

Hatta hala kalmış bir hatırası vardır konyada şerafettin camisinin alemi chpnin 6 oku durmaktadır. Hilal kalkmış oradan altı ok konmuş. 

Bahsi geçen cami konyanın hükümet meydanındadır. Görmek isteyen gitsin baksın.

Millet bu tip şeylerden bıktı. Artık içinde chp olan şeylerden istemiyor. 

O bakımdan referandumda da chp ne derse tersi yapılacaktır hiç şüpheniz olmasın.

İyi yada kötü. Bu böyle.

+bugüne kadar chp ne dediyse hep %90 milletin menfaatini kollamaktan uzak şeylerdi. Her nedense boğazda yalısı olanlar chp destekçisidir..

not: chp derken o zihniyeti kastediyorum. bugün chp dir yarın bilmemnedir.  Hep aynı kısıtlamacı zihniyetin temsilcilerinden bahsetmekteyim. 

ya abi senin bu öfken kime neye yaa hayrett adam 1 pkk dan 2 CHP den nefret edio ilgincsin

ortada sana yüklenen bi külfet yok ölemi ???dış borc 226 milyar$ olmus durmak yok yola dewam ;)
    burda akpyi övmeye çalışma seni o düşüncelerinle gömerim.biraz agır gibi oldu ama kusura bakma böle yani chp li felan olarak konusmuyorum suan senin başbakanının yolsuzluktan vs yargılandını unutma cumhurbaskanının TC ni avrupa mahkemelerine dava ettini unutma şehitlerimiz warken refarandum şacmalıgınla ugrastını unutma,terorun yasını tutarken birilerinin dügünler yaptını unutma vsvsvsvs sabaha kadar sayarım sana  sen simdi kalkıp 46 felan da dersin.
    ne yani chp tötunu zktirmessse sen ziktircenmi allahım ya bende güzel bişiler yazcan die bekliodumda konuştukca batıosun daa sana cvp yazmıcam bu konuda ;)

ayrıca yapılan yardımlar senin benim paramla yapılıo biliosun dime vergi mergi çıkartıolar yani.sora ne oluyo akp insanlara yardım edio waybe negüzel iş..
    akp yide gorduk teror can alırken  cumhutrbaskanı köşkü yeniletiomus tam zamanı ya zaten teyyap te 1 ay sora amerikayla konusmaya gidicek  zaten !!! akp yide görüos beee
    nese kal saglıcakla.............

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    tranceport bunu yazdı:
    TugrulBaba bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:

Net bir cevap verin şimdi, diyelim ki babanızın bağkura 25 milyar borcu var ödeyemiyor. Bu hükümet bağkur borçlarını silse

senin baban bir şükran ifadesi olarak bu partiye oy vermezmi? Verir bence. Erzak hadisesi de buna benzer işte.

abi ii de kendi cebinden vermiyoki, devletin milletin parasından veriyo. babamın borcunun silinmesi adama bi yük getirmez, üstüne 1 oy kazandırır,

bu şekilde onlarca kişinin borcunu silerse %46 oy alır.. 

bende bunu diyorum işte. Adam kalkıp bana oy verirsen sana 1kilo bulgur 3.5 kilo pirinç veririm demiyorki.

adam al arkadaş 3 kilo pirinç karnını doyur. Aç insan kim ekmek verirse onun elini tutar.

verdiğim örnekte ona benzer. 

lakin ortada silinen bir borç yok. + ben bana yüklenmiş bir külfette göremiyorum. akp den önce kazandığımdan fazlasını kazanıyorum.

bu millet chp hükümetinide gördü geçmişte. Camileri ahır yapan, kutsal mabedlere kafirin etmediğini eden.

Hatta hala kalmış bir hatırası vardır konyada şerafettin camisinin alemi chpnin 6 oku durmaktadır. Hilal kalkmış oradan altı ok konmuş. 

Bahsi geçen cami konyanın hükümet meydanındadır. Görmek isteyen gitsin baksın.

Millet bu tip şeylerden bıktı. Artık içinde chp olan şeylerden istemiyor. 

O bakımdan referandumda da chp ne derse tersi yapılacaktır hiç şüpheniz olmasın.

İyi yada kötü. Bu böyle.

+bugüne kadar chp ne dediyse hep %90 milletin menfaatini kollamaktan uzak şeylerdi. Her nedense boğazda yalısı olanlar chp destekçisidir..

not: chp derken o zihniyeti kastediyorum. bugün chp dir yarın bilmemnedir.  Hep aynı kısıtlamacı zihniyetin temsilcilerinden bahsetmekteyim. 

ya abi senin bu öfken kime neye yaa hayrett adam 1 pkk dan 2 CHP den nefret edio ilgincsin

ortada sana yüklenen bi külfet yok ölemi ???dış borc 226 milyar$ olmus durmak yok yola dewam ;)
    burda akpyi övmeye çalışma seni o düşüncelerinle gömerim.biraz agır gibi oldu ama kusura bakma böle yani chp li felan olarak konusmuyorum suan senin başbakanının yolsuzluktan vs yargılandını unutma cumhurbaskanının TC ni avrupa mahkemelerine dava ettini unutma şehitlerimiz warken refarandum şacmalıgınla ugrastını unutma,terorun yasını tutarken birilerinin dügünler yaptını unutma vsvsvsvs sabaha kadar sayarım sana  sen simdi kalkıp 46 felan da dersin.
    ne yani chp tötunu zktirmessse sen ziktircenmi allahım ya bende güzel bişiler yazcan die bekliodumda konuştukca batıosun daa sana cvp yazmıcam bu konuda ;)

ayrıca yapılan yardımlar senin benim paramla yapılıo biliosun dime vergi mergi çıkartıolar yani.sora ne oluyo akp insanlara yardım edio waybe negüzel iş..
    akp yide gorduk teror can alırken  cumhutrbaskanı köşkü yeniletiomus tam zamanı ya zaten teyyap te 1 ay sora amerikayla konusmaya gidicek  zaten !!! akp yide görüos beee
    nese kal saglıcakla.............

En çok toprak, CHP ve DSP iktidarlarında satılmış
    DSP'nin kurucu genel başkanı Rahşan Ecevit, önceki gün seçim ittifakı için bir araya gelen CHP ve DSP'ye ilginç bir çağrı yaptı. Rahşan Hanım, bu partilerin iktidara geldiğinde yabancılara toprak satışını durdurmasını istedi.

Ancak tapu bilgileri farklı bir tablo ortaya koyuyor. CHP, iktidarları döneminde sattığı 70 bin dönümlük alanla 'en çok toprak satan parti' unvanına sahip. DSP de 57. hükümet döneminde iktidarın büyük ortağı olarak 9 bin dönümlük araziyi yabancılara satmış. CHP ve DSP'deki Bülent Ecevit başbakanlığı dönemlerinde satılan toprağın miktarı 38 bin dönüm.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 2006 sonu verilerine göre, Cumhuriyet döneminde 181 milyon metrekare genişliğindeki toplam 65 bin gayrimenkul yabancılara satıldı. En çok satış, 70 milyon metrekare alanla suçlayan CHP'nin iktidarları döneminde gerçekleşti. Bugüne kadar yabancılara hangi yıl ne kadar satış yapıldığına ilişkin veriler incelendiğinde, CHP'nin tek parti döneminde 41 milyon metrekare, Bülent Ecevit başbakanlığında iktidar olduğu çok partili dönemlerde 29 milyon metrekare taşınmaz malı yabancı uyruklu şahıs veya şirketlere sattığı görülüyor.

DSP-MHP ve ANAP'tan oluşan 57. hükümet döneminde satılan topraklarla birlikte, Bülent Ecevit'in başbakanlık yaptığı dönemlerde toplam 38 bin dönüm arazi yabancıların eline geçti.

nikinde satılmadık yer bırakmadılar demişin bak bakalım kimler ne kadar satmıs. dediklerin o kadr sacmaki küçük altın vererek,erzak vererek,kömür vererek vs. oy topladı. herşeye bi kılıf bulmayı ne kadar cok seviyosunuz. adam fakirlere yardım ediyo. oy toplamak için yaptı. etmiyo işte akp halkı ac bıraktı. bu kadar iki yüzlü olmayın yaa azcık gerçekçi olun zamanındada ırak-abd savası cıktığında türk ordusu kuzey ıraka konuslandırılacaktı o zaman chp buna karsı cıktı işte olmaz falan filan, bugün ise biz her zaman destekleriz diyo o zaman cıkcağında niye kabul etmedide şimdi etti ne değişti 3-4 senede. çamur attığınız konuların hepsinde daha fazlasını siz yapmışınız. hatta sırf oy toplamak için sahipleri tarafından başka bir yere taşınmak için kapatılan dükkanları gazetede battı diye gösterilmiş. artık ülkede kaos yaratmaktan vazgeçin. bu akp ye deil herkese zarar veriyo. 

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    hayıra bastım ama neden bastım bilmiyorum ama bilboardlada eveti gördüğüm için hayıra basmış olsam gerek

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydrazined
    hydrazined's avatar
    Erkek
    hocam ben de oy kullandım sorun yoktu yani. normal di hersey. hayır a 50 kere muhur attım.d

İki Mavide Bir Hayat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SawIV
    SawIV's avatar
    Erkek

tranceport bunu yazdı:
    burda akpyi övmeye çalışma seni o düşüncelerinle gömerim.
    Ya sen ne sacmaliyon hala ak.. bundan 5 yil oncesine göre ekonomik olarak iyi yasiyoruz devlet artik daha sosyal ve senin o fasist chpli zihniyetin akpnin karsinda mum gibi eriyor birak amk chpye oy verelimde hortumlasinlar mi devleti lan en azindan millet icin birseyler yapiyor akp... ak mali 22 temmuzda gomulmemismiydiniz siz zaten... guldurme beni...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    c0der bunu yazdı:

TBMM ndeki milletvekilleri zaten,

Türk Halkını temsil etmek için oradalar.

aynen doğru diyosun ama kardeş chp nin desteğiyle yargıtay ın 364 yeter sayısı uygulaması bu hale getirdi.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    SawIV bunu yazdı:

tranceport bunu yazdı:
    burda akpyi övmeye çalışma seni o düşüncelerinle gömerim.
    Ya sen ne sacmaliyon hala ak.. bundan 5 yil oncesine göre ekonomik olarak iyi yasiyoruz devlet artik daha sosyal ve senin o fasist chpli zihniyetin akpnin karsinda mum gibi eriyor birak amk chpye oy verelimde hortumlasinlar mi devleti lan en azindan millet icin birseyler yapiyor akp... ak mali 22 temmuzda gomulmemismiydiniz siz zaten... guldurme beni...

----------------------------
    ekonomik açıdan ne yapttı sölesene
    daha dorusu bu ülke için ne yaptı?napıo?
    ben bilmiorum anlatsana??
    kim nekadar neyi hortumlardı ii biliomusun? tayyip akbilden nekadar koydu biliosundur osaman
    he bide maile bakanı war ona hic girmiyim sora bitmio sora bide ataturkun resimleri kaldıralım diye wardı anaysadanda hazırken cıkartalım felan doru ya.
    faşizmin ne oldunu biliomusun daa ondan bundan duydunu gelip orda burda nutuk atma istersen
    akpnın yaptigi 2 seyi sölim sana 1 yenileme  mesela rütük genel merkezini yenileme, tadilat warmıs.ne hikmetse yepyeni şeyleri söküp  yerine sıfır takılıomus.bu rütük başkanıda zait akman mıydı ne  bi kanal neydi 7 miydi ne ordan geldi.akp sayesinde.2. si ise kadrolaşma bnunu cok iyi yapıo akp hani 5 yıl oncesından daa iyi yaşıos demişin sisinkilere demi yerleştırdı akp bişiler ??
    walla asgari ucret 450 500 arası bişi ben 400ytl ye çalışan insanları biliom.eet muhtesem akp cok sey yapmısta  biz hep gormezden gelip onları karalamaya çalışıos
    he bide geçen seçimlerde sisin takım kaznmıstı ya sen osaman oy kullanabilmişmiydin :)) yaşın tutuomuydu yani bukadar ateşşli ateşli sölmişin nese konu amacından saptı ben burda nokta koyyom dewam etmek isteyen edebilir

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
Toplam Hit: 12088 Toplam Mesaj: 48