Retro Grid - Android Oyunum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Hocam tabletten oynuyorum. Tuşlar çok minik kalıyor. Ona bir güncelleme yapma olanağın var mı acaba?

Dostum bir ekran görüntüsü alman mümkün mü ?

Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek
    bolu_beyi bunu yazdı

Son güncelleme ile beraber oyun daha keyifli hal aldı. Ellerine emeğine sağlık..

Yakında PC platformunda çıkartıcam oyunu :) o zaman kapışırız

Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam benim ne android nede ios telefonum var ama desteklemek için google play hesabına girip  olumlu yorum  yaptım

ebedi devlet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı

hocam benim ne android nede ios telefonum var ama desteklemek için google play hesabına girip  olumlu yorum  yaptım

Teşekkur ederim dostum.

Yakında pc versiyonu cıkartıcam onu oynarsin.

Game Developer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam ben yanlış birşeyler indirmişim sanırım. Tamamdır sıkıntı yok :p

Branxian tarafından 13/Ara/14 21:32 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek
    Branxian bunu yazdı

Hocam ben yanlış birşeyler indirmişim sanırım. Tamamdır sıkıntı yok :p

Tamamdır dostum iyi oyunlar :)

Game Developer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

takıldım kaldım oynamaya :D

13. sıradayım şu an. her seferinde yeniden başlamak değil de daha ileriki bölümlerden başlamak gibi bişey olabilir mi? veya araçları değiştiriyoduk, hepsi bitti şu an. yeni araç yeni silahlar falan eklense, başlangıçtaki monotonluk kaybolur. çünkü sıkılmaya başladım ilk bölümleri oynamaktan.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByCodeC
    ByCodeC's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

13. sıradayım şu an. her seferinde yeniden başlamak değil de daha ileriki bölümlerden başlamak gibi bişey olabilir mi? veya araçları değiştiriyoduk, hepsi bitti şu an. yeni araç yeni silahlar falan eklense, başlangıçtaki monotonluk kaybolur. çünkü sıkılmaya başladım ilk bölümleri oynamaktan.

ileri bolumlerden baslama konusunda puan sorunu oluşur. Yani direk 20 den başlasan baya eksik puanla başlamiş olursun.

Yeni karakterler ve gemiler ekleme planım var ama su an bir yarış oyunu geliştiriyorum once onu bitirmem gerek :)

Game Developer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    ByCodeC bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

ileri bolumlerden baslama konusunda puan sorunu oluşur. Yani direk 20 den başlasan baya eksik puanla başlamiş olursun.

Yeni karakterler ve gemiler ekleme planım var ama su an bir yarış oyunu geliştiriyorum once onu bitirmem gerek :)

hocam level koy ya ,örnek şu kadar puan yapınca 2 levele geçşin silahları güçlensin felan en bastan başla başla sıkıldım 

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle ufak bi açık var ondan bahsedeyim.

Leveldeki karakterlerin hepsini öldürmeden bir sonraki levele geçmiyor. Fakat belli aralıklarla random gönderdiğin şeyler ( Toplu damage şeysi, etrafında kutular dönen kutu vs.) gelmeye devam ediyor. Böyle bir durumda mesela ben levelde son bi tane karakter bırakıp, o toplu damage şeysinden 4 damagelik olanı gelene kadar bekliyorum. Onu patlattıktan sonra bir sonraki levele geçiyorum. Bu da haliyle bir avantaj sağlıyor.

Son güncellemede kendi damage'inden küçük şeyleri yıldıza dönüştürme olayı iyi olmuş.

Eline sağlık tekrardan..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 10237 Toplam Mesaj: 98