Robot Süpürge İhtiyaç Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Çekim gücünde 2000pa ile 4000pa arasında çok fark varmı ?

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Arçelik almayinda 

Nokta 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    IvC bunu yazdı

Almayın ya çok boş iş, halı kullanıyorsanız bi sikime yaramaz. Geçengün ihlasçı tanıtıma geldi 

Aura Cleanmax Temizlik Robotu diye süpürge tanıttı psikolojimizi bozdu halıdan çamur çıktı. Ürün çok iyi ama biraz heybetli. peşin fiyatı 12k

Hocam robot supurgeden bu performansı beklemiyorum alırken. Robot süpürge gündelik ortalığın tozunu alma için ideal.

Bu arada annemde rainbow almıştı aynı kafada makineler. Zamanında 7bin dolara mi ne almıştı. Muazzam makine ama çok büyük ahir hantal ve evi temizleyen kadın kullanıyor. Daha sonrasında aletin birsey kırılmış mi bozulmuş mu ne, tamir için çok para istiyorlardı attılar bi köşeye. Simdi bataryali Dyson kullaniyorlar 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Youtubeda inceleme vardır die dusunorum

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek
    SHaDeWRoX bunu yazdı

Robot süpürgelerde çekim gücünün hiç bir önemi yok.

Edit: imla

GoQaN tarafından 21/Kas/22 18:51 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

ihtiyac mi degil mi konusu tamamen sana bagli. evi supurmek sana emek ve zamana mal oluyor. eger bu emek ve zaman ile takas edebilecek paran varsa ve bu emek ve zamani baska islerde kullanmak icin ihtiyac duyuyorsan almak mantikli.

daha once bunu baska bir konuda yazmistim. piyasadaki bilindik markalardan birini alirsan muhtemelen cekis gucuyle ilgili bir problemin olmaz. asagi yukari temizleme kabiliyetleri benzer. robot supurgenin asil olayi haritalama. nereyi supurecegini bilmeyen bir robot supurge kirli yeri temizleyemedikten sonra cekis gucunun iyi olmasi hic birsey ifade etmiyor. eger haritalama varsa ve temizleyemedigi yeri tekrardan temizlemesini soyleyebilirsin. ama haritalama yoksa temizlenmeyen yeri sen temizlersin. eger sen temizleyeceksen neden robot supurge aldin?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hayir degil, tam anlami ile beyaz yaka silkeleme makinasi.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

valla ihtiyaç değil diyen ya evlidir ev işlerini karısına kitleyip karısı temizlik yaparken tv karşısında kaşına kaşına film izliyordur ya da temizlik yapmasini seviyordur bence bekar bir erkeksen ihtiyaç kendimden yola çıkıyorum öyle dip bucak temizlik yapan birisi değilim oradan buradan gelen tozlari ve kendi döktüğüm tüyleri tertemiz ediyor. canım istersede ayda 1 mopluyorum. 
    bir arkadaş demiş gerçi zamanin kıymetliyse ya da üşengeç biriysen olmazsa olmaz aynı bulaşık makinesi gibi düşünebilirsin orada da makineye yıkatarak zaman satın aliyorsun.. alacaksan iki fırçali olmasina ve çöpünü kendisi boşaltanlardan al. 

In every job there is a no
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    iQsuz bunu yazdı

ihtiyac mi degil mi konusu tamamen sana bagli. evi supurmek sana emek ve zamana mal oluyor. eger bu emek ve zaman ile takas edebilecek paran varsa ve bu emek ve zamani baska islerde kullanmak icin ihtiyac duyuyorsan almak mantikli.

daha once bunu baska bir konuda yazmistim. piyasadaki bilindik markalardan birini alirsan muhtemelen cekis gucuyle ilgili bir problemin olmaz. asagi yukari temizleme kabiliyetleri benzer. robot supurgenin asil olayi haritalama. nereyi supurecegini bilmeyen bir robot supurge kirli yeri temizleyemedikten sonra cekis gucunun iyi olmasi hic birsey ifade etmiyor. eger haritalama varsa ve temizleyemedigi yeri tekrardan temizlemesini soyleyebilirsin. ama haritalama yoksa temizlenmeyen yeri sen temizlersin. eger sen temizleyeceksen neden robot supurge aldin?

çekiş gücü önemli hocam düşük güçlü olanlar biraz büyük parçalari emiklemekte zorlaniyor sadece kıl tüy vs şeyleri aliyor. 

In every job there is a no
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hmzyz
    hmzyz's avatar
    Erkek

İhtiyaç mı bilmiyorum ama çalışan kişiler için kullanışlı bir arkadaş. Tek yaşarken hayat kurtarıyordu şimdi evliyim eşimde çalışıyor ev ile iş yerlemiz arasında 1 saatlık yol var. dinlenmek için veya başka işleri halletmek için zaman kazandırıyor. 

Toplam Hit: 4747 Toplam Mesaj: 64
robot