folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülmesi

Saç Dökülmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KemikadaM
    KemikadaM's avatar
    Erkek

dökülecekse dökülecek kullanacakların sadece yavaşlatacak acı gerçeği bil istedim. benim de döküldü ektirdim en son komple dökülmesini de bekleme dökülen dökülsün kalan kalsın üstüne ektirip prp ve mezoterapi ile desteklersin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

Saç dökülmesi için kolajen desteği şart. günlük paça çorbası vs. içiyorsanız sorun yok. İçemeyenler için  tip1-2-3 kolajeni bir arada sunuyor. günlük bir ölçek (10 gr.) toz kolajeni suya, süte vs karıştırıp içebilirsiniz. tadı güzeldir. en az 3 ay kullanmanızı öneririm sonrasında bırakabilirsiniz. faydasını gördüğüm bir ürün.

bu arada şampuan kullanmayın, saç kökten beslenir. Saç için kükürtlü sabun ya da doğal zeytinyağlı sabun kullanabilirsiniz. köpüren sabunlardan uzak durun. vax, jöle, sprey olayını minimuma indirin. saç kurutmayı yakından ve çok sıcak havayla yapmayın. kendi haline bırakırsanız ve sağlıklı beslenirseniz eski haline dönecektir.

NovalgiN tarafından 24/Ara/21 09:58 tarihinde düzenlenmiştir

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    NovalgiN bunu yazdı

kükürtlü sabun cildi kurutur. saç diplerindeki cildin kuruması saçların dökülmesine sebep olabilir. kükürtlü sabunla saç yıkanmamalı bence.

saç dökülmesine yapacak bir şey yok gerçekten. sağlam beslenme, sağlam uyku vs. olmadığında kaçınılmaz. benimde özellikle pandemiden beri çok seyrekleşti. :/ ama 30'lu yaşlarda sağlam beslenme, uyku düzeltip geri kazananlar var dökülen saçlarını.

Birde testosteron hormonunu cinsellikle tüketirsen kıllar için hormon kalmaz haberin olsun. :d

HAIL  HACKER OKAN!

HACKEROKAN!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

bi kaç arkadaşı pm ile bilgilendirdim.fakat kimsenin bilimsel olarak işe yaradığı kanıtlanmış ve fda tarafından onaylanmış ilaçları yazmamasına şaşırdım.arkadaşlar erkek tipi dökülmeniz var ise kullanacağınız tek şey finasteride adlı madde.propecia ve proscar(ucuz olduğu için bunu alıp 1 hapı 4 e bölebilirsiniz) gibi ilaçlarda farklı oranlarda mevcut.günlük 1mg yeterlidir.her gün yutup işinize bakıyosunuz.bu saç dökülmesini kesecektir.artışda olur.ama coşturmak,ciddi artış istiyosanız düzenli kullanabilecek iradeniz varsa minoxil spray kullanabilirsiniz.sadece bu ikisi yeterli ve en araştırma yapılmış,kanıtlanmış kesin tedavilerdir.araştırın sizde bunu.başka şeylerle zaman kaybetmeyin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

saçlarını dht bloke edici şampuanla yıkamalısın, ketoral medikal! sabah ve akşam yıka, başka şampuan kullanma.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

hocam ben bundan aldım. alttaki linkteli. 1 hafta oldu kullanıyorum. bakalım sonuç ne olacak.

https://www.tiktok.com/@saglikbilgileri/video/6915030611107335425?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id7045333717905245697

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Ozbırı de seksı de azalt saçı döker

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    _karantina_ bunu yazdı

bi kaç arkadaşı pm ile bilgilendirdim.fakat kimsenin bilimsel olarak işe yaradığı kanıtlanmış ve fda tarafından onaylanmış ilaçları yazmamasına şaşırdım.arkadaşlar erkek tipi dökülmeniz var ise kullanacağınız tek şey finasteride adlı madde.propecia ve proscar(ucuz olduğu için bunu alıp 1 hapı 4 e bölebilirsiniz) gibi ilaçlarda farklı oranlarda mevcut.günlük 1mg yeterlidir.her gün yutup işinize bakıyosunuz.bu saç dökülmesini kesecektir.artışda olur.ama coşturmak,ciddi artış istiyosanız düzenli kullanabilecek iradeniz varsa minoxil spray kullanabilirsiniz.sadece bu ikisi yeterli ve en araştırma yapılmış,kanıtlanmış kesin tedavilerdir.araştırın sizde bunu.başka şeylerle zaman kaybetmeyin

Bahsettiğin ilaçlar cinsel isteksizlik + sperm sayısında düşüş yapmasının yanında ömür boyu kullanılması gereken ilaçlar. Bıraktığında dökülme hızlanacaktır. Bu detayları da yazmak gerekiyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

2 gundur bıoxın sampuan kullanıyorum yaglanma bıraz gıttı d ve b7 vıtamınlerını kullanıyorum 2 3 gun sonra net durumu yazarım ıse yararsa benden mutlusu yok :)

salla gitsin ölecez zaten :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

uzun bir aradan sonra merhaba;

yaklaşık 3.5 aydır kullandığım bioxin şampuan ve vitamin ile saç dökülmeleri azaldı. 

duş aldıktan 3 4 gün sonra saçlar yine yağlanıyor buna bir çözüm bulamadım. saç dökülmesinde, yağlansın sorun değil.

ekstra olarak magnezyum kullandım 1 ay kadar bununda az çok etkisi oldu 

herkese teşekkür ederim :)

blackhorror tarafından 28/Mar/22 22:33 tarihinde düzenlenmiştir

salla gitsin ölecez zaten :D
Toplam Hit: 4929 Toplam Mesaj: 64
saç yağlanması saç dökülmesi