folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülmesi

Saç Dökülmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

uzun bir aradan sonra merhaba;

yaklaşık 3.5 aydır kullandığım bioxin şampuan ve vitamin ile saç dökülmeleri azaldı. 

duş aldıktan 3 4 gün sonra saçlar yine yağlanıyor buna bir çözüm bulamadım. saç dökülmesinde, yağlansın sorun değil.

ekstra olarak magnezyum kullandım 1 ay kadar bununda az çok etkisi oldu 

herkese teşekkür ederim :)

aşırı yağlanma da saç döker dikkat et.

In every job there is a no
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Solgar önerilmişte solgarı başka kişilerdende çok duydumda fiyatları pahalı gibi deyiyor mu diğer markalar daha ucuz yani aradaki farkı hakkediyor mu

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

yaklaşık 3.5 aydır kullandığım bioxin şampuan ve vitamin ile saç dökülmeleri azaldı. 

duş aldıktan 3 4 gün sonra saçlar yine yağlanıyor buna bir çözüm bulamadım. saç dökülmesinde, yağlansın sorun değil.

Saç dökülmesi habercisidir doğru

Bir gün bir ortamda saç ekimci bir arka rastladım sohbette konusu geçti ulan döker diyorum yok sağlıklı saç belirtisidir diyor

Manyak aq millet :))).  DHT nin mevzu yaglandirmayi da arttirmasi . Dokulecegim alarm i işte.

Buradaki yorumlara yine bir göz gezdirdim en şüphesiz - en ispatli - en yan etkisiz öneriyi @retret yapmış ketokonazol ispatli DHT bloke edicidir saç gurlestirir. Ama burada max %3 4 farklardan bahsediyoruz lab da onaylı ama gönül tatmin edici degil tabi

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

Bir gün bir ortamda saç ekimci bir arka rastladım sohbette konusu geçti ulan döker diyorum yok sağlıklı saç belirtisidir diyor

Manyak aq millet :))).  DHT nin mevzu yaglandirmayi da arttirmasi . Dokulecegim alarm i işte.

Buradaki yorumlara yine bir göz gezdirdim en şüphesiz - en ispatli - en yan etkisiz öneriyi @retret yapmış ketokonazol ispatli DHT bloke edicidir saç gurlestirir. Ama burada max %3 4 farklardan bahsediyoruz lab da onaylı ama gönül tatmin edici degil tabi

hocam 3 ay öncesine kadar elimi saçıma attığımda 10 15 tel saç geliyordu moral vs 0 fakat şuan biraz toparladım kolay kolay saç gelmiyor ama bu yağlanma konusuna bakacağım

salla gitsin ölecez zaten :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    LaNCeLoT bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

hocam 3 ay öncesine kadar elimi saçıma attığımda 10 15 tel saç geliyordu moral vs 0 fakat şuan biraz toparladım kolay kolay saç gelmiyor ama bu yağlanma konusuna bakacağım

Onun iccin de retret in önerisini kullanacaksın ite

Ya da Zetion vardı o pek başarılıydı, Corona ile uretilmez oldu 

Kurtlar tasma takmaz....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

B12 eksikliğin var mı kontrol et.

Vichy nin 2 tane şampuanı var.

Birisi saç dökülmesi için, kırmızı kutu.

Diğeri yağlanma ve kepek için, sarı kutu.

Sarı kutuyu haftada max 2 kere kullanacaksın.

Bu şampuanlar pahalı ama kutusu 200, 300 gibi bir şey.

Bunlara ek olarak Vichy nin saç dökülme için serumunu alacaksın. 
    Kafana yatmadan önce sürüyorsun.

Bu da pahalı en son 600 liraydı. Max 2 ay gidiyor.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Ya o değil de. Adam duş aldıktan 3-4 gün sonra saçlar yağlanıyor diyor. Zaten bunun normali 2 gündür. Saçına çok dokunmuyor isen 3 gündür. 

Normal bir insanın günde 100 tel saçı dökülür. Stresli dönemlerde 2 katına çıkar bu sayı. Stres kalıcı oldu ise kellik de peşinden gelir. Kimisi şanslıdır stresle saçı dökülmez beyazlar. Beyazlayan saç da daha bi tutunur deriye. 

Ama 3 günde 4 günde yağlanma normalidir. Zaten normal bir insanın banyo süresidir ortalama 3-4 gün kış aylarında 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    yNsr bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

ben çok fazla kızılay afyon sodası içiyorum. magnezyum hapı içmesem bu yeterli olur mu:) 16.7 mg/l bir soda. erzican sodası 317 mg/l ama erzincanın tadı güzel değil en iyisi afyon kızılay sade:)

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

ben çok fazla kızılay afyon sodası içiyorum. magnezyum hapı içmesem bu yeterli olur mu:) 16.7 mg/l bir soda. erzican sodası 317 mg/l ama erzincanın tadı güzel değil en iyisi afyon kızılay sade:)

fazla içme safrada taş birikir. 2 günde 1 sodayi vücut tolöre eder. birde aşırı soda vücutta ödem yapar yani göbek.

In every job there is a no
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    _karantina_ bunu yazdı

bi kaç arkadaşı pm ile bilgilendirdim.fakat kimsenin bilimsel olarak işe yaradığı kanıtlanmış ve fda tarafından onaylanmış ilaçları yazmamasına şaşırdım.arkadaşlar erkek tipi dökülmeniz var ise kullanacağınız tek şey finasteride adlı madde.propecia ve proscar(ucuz olduğu için bunu alıp 1 hapı 4 e bölebilirsiniz) gibi ilaçlarda farklı oranlarda mevcut.günlük 1mg yeterlidir.her gün yutup işinize bakıyosunuz.bu saç dökülmesini kesecektir.artışda olur.ama coşturmak,ciddi artış istiyosanız düzenli kullanabilecek iradeniz varsa minoxil spray kullanabilirsiniz.sadece bu ikisi yeterli ve en araştırma yapılmış,kanıtlanmış kesin tedavilerdir.araştırın sizde bunu.başka şeylerle zaman kaybetmeyin

Bahsettiğin ilaçlar cinsel isteksizlik + sperm sayısında düşüş yapmasının yanında ömür boyu kullanılması gereken ilaçlar. Bıraktığında dökülme hızlanacaktır. Bu detayları da yazmak gerekiyor.

yapılan test gruplarında çok nadir rastlanıyor bahsettiğin yan etkiler.böyle birşey gözlemlenirse ilacı bıraktığınızda yan etkilerde  geçecektir.o yüzden araştırın dedim zaten.size kalmış alacağınız risk.uzun süreli tedavide gayet tolore edebiliyor.yan etki gözlemlemediğiniz taktirde ömür boyu 1 tane hap ile saç dökülmesini durdurmanız mümkün.spray minoxdan bahsetmiştim.bununda oral versiyonları şu an çok kullanilmaya başladi her gün spray sıkmakla uğraşmak istemeyenler için.onunda farklı yan etkileri war tabi.araştırın.ama sadece bu ikisiyle dökülmeyi kesip üstüne kaybettiğiniz saçların büyük çoğunluğunu geri kazanabilirsiniz.uzun süreli tedaviler bunlar.6 ay sonra maximum werimi almaya başlarsınız.şampuandı,bitkiydi,yağıydı hiçbiri erkek tipi dökülmeye bir fayda etmeyecektir.we cebinizi boş yere yakacaksınız.bu ucuz  2 hapı(weya finasteride hap+spray minox) günlük aldığınızda yan etki gözlemlemez iseniz 1 yıl kullandıktan sonra çok dramatik gelişme göreceksiniz.ama dediğim gibi ikisinide araştırıp weya doktorunuza danışıp kendiniz karar werin risk we faydaları kıyaslayıp.benim önerim ikisinide deneyin bir yanetki görmezseniz kullanmaya dewam edin 4 ayda bile sonuçlara şaşıracaksınız. sorusu olan pm atabilir

Toplam Hit: 4976 Toplam Mesaj: 64
saç yağlanması saç dökülmesi