folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülmesi

Saç Dökülmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    _karantina_ bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    _karantina_ bunu yazdı

bi kaç arkadaşı pm ile bilgilendirdim.fakat kimsenin bilimsel olarak işe yaradığı kanıtlanmış ve fda tarafından onaylanmış ilaçları yazmamasına şaşırdım.arkadaşlar erkek tipi dökülmeniz var ise kullanacağınız tek şey finasteride adlı madde.propecia ve proscar(ucuz olduğu için bunu alıp 1 hapı 4 e bölebilirsiniz) gibi ilaçlarda farklı oranlarda mevcut.günlük 1mg yeterlidir.her gün yutup işinize bakıyosunuz.bu saç dökülmesini kesecektir.artışda olur.ama coşturmak,ciddi artış istiyosanız düzenli kullanabilecek iradeniz varsa minoxil spray kullanabilirsiniz.sadece bu ikisi yeterli ve en araştırma yapılmış,kanıtlanmış kesin tedavilerdir.araştırın sizde bunu.başka şeylerle zaman kaybetmeyin

Bahsettiğin ilaçlar cinsel isteksizlik + sperm sayısında düşüş yapmasının yanında ömür boyu kullanılması gereken ilaçlar. Bıraktığında dökülme hızlanacaktır. Bu detayları da yazmak gerekiyor.

yapılan test gruplarında çok nadir rastlanıyor bahsettiğin yan etkiler.böyle birşey gözlemlenirse ilacı bıraktığınızda yan etkilerde  geçecektir.o yüzden araştırın dedim zaten.size kalmış alacağınız risk.uzun süreli tedavide gayet tolore edebiliyor.yan etki gözlemlemediğiniz taktirde ömür boyu 1 tane hap ile saç dökülmesini durdurmanız mümkün.spray minoxdan bahsetmiştim.bununda oral versiyonları şu an çok kullanilmaya başladi her gün spray sıkmakla uğraşmak istemeyenler için.onunda farklı yan etkileri war tabi.araştırın.ama sadece bu ikisiyle dökülmeyi kesip üstüne kaybettiğiniz saçların büyük çoğunluğunu geri kazanabilirsiniz.uzun süreli tedaviler bunlar.6 ay sonra maximum werimi almaya başlarsınız.şampuandı,bitkiydi,yağıydı hiçbiri erkek tipi dökülmeye bir fayda etmeyecektir.we cebinizi boş yere yakacaksınız.bu ucuz  2 hapı(weya finasteride hap+spray minox) günlük aldığınızda yan etki gözlemlemez iseniz 1 yıl kullandıktan sonra çok dramatik gelişme göreceksiniz.ama dediğim gibi ikisinide araştırıp weya doktorunuza danışıp kendiniz karar werin risk we faydaları kıyaslayıp.benim önerim ikisinide deneyin bir yanetki görmezseniz kullanmaya dewam edin 4 ayda bile sonuçlara şaşıracaksınız. sorusu olan pm atabilir

Bu minoxidil içerikli spreylerin en iyisi rogaine ama o da kullanım bırakılınca dökülmeye devam ediyor saçlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Erkek tipi saç dökülmesi varsa ilk saw palmetto denemenizi öneririm Finasterid tehlikeli bir ilaç ve çok ciddi yan etkileri vardır bu yan etkiler ilacı bıraktıktan sonrada devam eder.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

kerastase specifique serisinin ürünleri derim geçerim

Castaway tarafından 29/Mar/22 22:24 tarihinde düzenlenmiştir

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Bioxin quantum Şampuan.

Bepanten + evigen + redox c karışım yapıldı.

B12 haftada 1 , sonra 2 haftaya çıktı.

Çok yakın bir tanıdığım bu yolla çözdü dökülme sorununu.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim dediğim Bioxcin şampuanı alanların kutularından serum çıktı mı ? 3 tüp serum çıkması lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek

DHT'yi çözmezsen hepsi hikaye. Yok şampuanmış yok yağmış ne yaparsan yap boş. Kafa derisine güzel masaj yap, kan dolaşımını hızlandır. Biyotin takviyesi al 2 aya saçlar güçlenir. Pek kafaya takma.

AndrevMask tarafından 30/Mar/22 00:58 tarihinde düzenlenmiştir

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

gecen yaz öyle saçım dökülüyordu ki elimi bile suremiyordum. korku filmi gibiydi. hayatımda hic boyle birşey görmedim o hızla gitseydi kel kaldırdım.

doktora gittim vitamin eksik mis

apikobal b vitamini

ve magnezyum hapi verdi 1 hafta sonra ciddi azaldı.

gittim ayni haplari tekrar aldım hiçbirşey kalmadı.

hatta acayip sağlam ve güzel olmuştu.

simdi yenilerde yine ufaktan başladı sanki bu vitamin eksikliği neden oluyor yemenin hic etkisi yok ona eminim

Evet klasik laflarıdır vitanim eksikliği. Bana kırmızı et ye dedi ya. yeme içmeyle hiç alakası olmadığını ne zaman anlayacaklar merak ediyorum.

the man who gets tired after eating a ban
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Sarımsağı ez bir güzel sonra saçına uygula. Askerdeyken arkadaş üşenmeyip yapıyordu fırça gibi saçları vardı o haldeyken yapıyordu haftada 2 kere felan faydası olmasa o işkenceye katlanmazdı bence.

The End
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

iyi akşamlar müritler ve mürideler 

henüz 18 yaşındayım saçlarım sürekli dökülüyor ve sürekli olarak yağlanma yapıyor. doktora gittim bir çok kez, vitamin eksikliği dedi. vitamin hapı aldım kullandım. değişen bir şey yok sülalede saç ile sorunu olanda yok. ne yapabilirim bu saç dökülmesi ve yağlanması için ? 

Kan değerlerine baktır.

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

B12 Tuketın gencler :)

Bunlar B12 ıle beslenıyor ve kaybı yasandıgında kırılma dokulme cıkıyor 3 4 tane hapi vardi doktyor bı ara vermıstı gıdın yazdırın etkısını goreceksınız.

B12 Nedir?

Sinir tahribatını önler, doğurganlığı sağlar, vücut hücrelerinin oluşumunu kendini yenilemesini ve uzun yaşamasını sağlar, sinir uçlarının normal gelişimini kolaylaştıran vitaminler arasında yer alır. Öte yandan vücuda yeterli miktarda alınan B12 vitamini hafızanın güçlenmesine ve öğrenmeye de yardımcı olabilmektedir

DracuLax tarafından 30/Mar/22 15:21 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5003 Toplam Mesaj: 64
saç yağlanması saç dökülmesi